Autor Wątek: Czy kupisz dodatek?  (Przeczytany 39031 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Czy kupisz dodatek?
« dnia: 15 Kwiecień 2008, 19:45:30 »
Tu się nasuwa standardowe pytanie. Czy kupicie dodatek? Ja kupuje na bank. Mam to gdzieś jaki będzie. Po prostu jestem fanem tej giery i tyle. A teraz pozostaje nam imprezować z tej okazji.  A jeśli go zrobi PB to ja od razu zamawiam na gram.pl a reszta niech robi co chce xD.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2008, 20:08:40 »
Tak jak Gothic 3 - szkoda kasy, to już nie ten sam Gothic, którego poznałem kilka lat temu. W Gothica 3 grałem tylko przez pewien czas i znudził mi się. Dodatkowo nie miał już w sobie tego wszystkiego, co przyciągało mnie do jego poprzednich części. A jako że pewnie twórcy dodatku będą się wzorować na Gothic 3, ja już mogę pomachać tej produkcji i podziękować.
Może kiedyś zagram, ale na pewno nie kupię tej gry - wolałbym już nabyć jakąś promocję, w której by był Gothic 1+Gothic 2+Noc Kruka (chociaż nie wiem, po co mi kolejne, jak już mam) bądź poczekać na coś ciekawego do Obliviona.

Forum Tawerny Gothic

Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2008, 20:08:40 »

Offline Thorug

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2008, 20:21:10 »
Pewno kupię, ale tylko wtedy, gdy nie będzie drogi. Tzn. będzie kosztował max. 60 - 70zł, bo za dodatek nie powinni tyle ciągnąć kasy. W innym przypadku poczekam aż cena spadnie, lub pojawi się w jakiejś taniej serii.

PS.
W newsie było napisane, że planowane wydanie gry to IV kwartał 2008. Czyli okres przedświąteczny. Gdyby twórcom udałoby się wypuścić ją zgodnie z terminem, być może poproszę o nią rodziców pod choinkę. Taki mały podarek :D.

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2008, 20:30:08 »
Oczywiście że kupię Forsaken Gods  tak jak każdą oficjalną odsłonę odsłonę Gothica.
Nieważne czy okaże się super produkcją czy też totalną klapą.
Powiem jednak szczerze, że wiąże z tym dodatkiem spore nadzieje.



Pozdrawiam, Gorion

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwiecień 2008, 21:31:28 »
Czy kupię? Jak będę żył i oczytam się samych pozytywnych recenzji to rozważę taką możliwość. Zależy jeszcze od tego, jaki komputer będę miał. Nikt chyba nie zn "Szczęśliwej Historii", ale nie warto jej mówić, bo jest po prostu żałosna, a ja jestem jej głównym bohaterem.

Wracając do tematu, Gothic 3 mi się podoba, nawet bardzo, według mnie, najlepsza część. Dodatek kupię, o ile będzie to coś więcej niż nowy grzybek w okolicach Trelis.

Pozdrawiam!

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2008, 21:35:04 »
Gdy tylko wyszedł Gothic 3, a miałem na niego kasę, pognałem do pewnego sklepu i zakupiłem oryginalną wersję (a jakże!). Jak to fan gry Gothic, bez grania mówiłem, że moja ulubiona część i nie zmieniłem go, grając. Jednak, po pewnym czasie (jak większość pewnie) znudził mi się...

... boję się, że może tak być i z dodatkiem. Myślę, że pierwsze co zrobię, to zapoznam się ze screen'ami i różnorodnymi recenzjami na temat tego dodatku. No i oczywiście, spojrzę na cenę, w końcu nie wydam jakiejś astronomicznej ceny, nie? Jest szansa, że kupię, w końcu Gothic dalej jest moją ulubioną grą...


Pozdrawiam, Medivth

Carl Johnson

  • Gość
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień 2008, 16:45:53 »
Czy kupię dodatek? Nie wiem, zapewne najpierw poczytam kilka recenzji z zaufanych źródeł, po jakimś czasie od premiery pewnie pojawią się jakieś filmiki na youtube z tej gry. Mimo, że Gothic 3 nie miał klimatu jak poprzedniczki, to mi się w sumie podoba :). A dodatek ten ma szansę wprowadzić do gry JAKÂĄKOLWIEK fabułę (bo czy "wybij orków, zbierz artefakty i dokonaj wyboru boga, któremu będziesz służył" jest fabułą? Nawet jeśli tak, to słabą). Z połączenia dobrej fabuły i pięknej grafiki, którą oferuje Gothic 3 (a co za tym idzie, również sporych wymagań, którymi nie przejmuję się tak bardzo, ze względu na zakup nowego komputera, który odbędzie się w maju :D) może wyniknąć coś niezłego.


Podsumowując : dodatek kupię, gdy z opinii zamieszczonych w CD-Action i internecie okaże się dość fajny.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2008, 19:54:13 »
Czy kupię dodatek? Oczywiście, nawet jeżeli add-on wniesię tylko nowy grzybek w okolicach Trelis jak to powiedział Arti. A Gothic jak Gothic będzie na pewno genialny, więc...

Offline Sir Gregres

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Kwiecień 2008, 20:01:02 »
Ja na pewno kupię(jak mi kasy wystarczy bo ostatnio resztkę wydałem na dodatek do HoMMV).

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Kwiecień 2008, 21:28:20 »
Myśle, że tak. Jestem wielkim fanem Gothica i chce mieć wszystkie części ;) . Nawet jeśli będzie to edycja kolekcjonerska (chociaż w to wątpie). Tak się napłakaliśmy, że dodatku nie będzie, to teraz jest okazja go zobaczyć   . Zbieranie pieniędzy już zaczełem.

Pozdrawiam,
Ciastek.

Offline kwicol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Kwiecień 2008, 21:35:57 »
chyba nie tak prędko jak Gothic 3 bo opróbcz niego jak "głupi"   kupiłem specjalnie dla tej gry nowego kompa.
Odczekam trochę, poczytam recenzje i zastanowie się czy warto.

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwiecień 2008, 21:52:54 »
Raczej kupię :) Albo zrobie tak jak z Gothic 3. Najpierw sciagne i zobacze jaki jest, a jak mi się spodoba to kupię ;p (Gothic 3 kupilem^^)

Offline Thorug

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Kwiecień 2008, 16:14:11 »
Cytat: teken_f
Raczej kupię :) Albo zrobie tak jak z Gothic 3. Najpierw sciagne i zobacze jaki jest, a jak mi się spodoba to kupię ;p (Gothic 3 kupilem^^)

Zamiast ściągać i propagować piractwo, możesz przecież ściągnąć DEMO! Pewnie będzie dostępne na miesiąc - dwa przed premierą gry. Załóżmy że ściągniesz, a dodatek Ci się nie spodoba. Więc - według twojego rozumowania - nie kupisz gry, ale zapewne przejdziesz pirata. No bo skoro ci się gra nie podoba, to jej nie kupisz. Ale będziesz grał. Z ciekawości. To jest właśnie złodziejstwo. Dobrze, że chociaż kupiłeś oryginalnego Gothic 3 :D.

PS.

Nie twierdzę, że postąpisz tak jak to opisałem powyżej, lecz w większości przypadków tak jest. Raz z czymś takim się spotkałem, i wiem :). Więc To jest takie "ostrzeżenie przed popełnieniem przestępstwa" :D.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Kwiecień 2008, 16:34:40 »
ja kupię w dni premiery bo kocham gothica  

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Kwiecień 2008, 19:47:51 »
Heban - Gothic 1, 2 i Noc Kruka przeszedlem po 3 razy na piratach, Gothic 3 - 2 razy na piracie i kupilem cala sage, bo doszedlem do wniosku, ze zaden ze mnie fan, skoro jade na piratach :)

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwiecień 2008, 21:42:51 »
Ja osobiście nie znoszę piractwa, aczkolwiek zdarza się, iż ... zdarzy mi się :P. Ja przegrywam sobie gry od kolegów, które są zachęcające- jeżeli mi się dana gra spodoba, kupuję oryginał i łamię płytę, jak mi się nie spodoba- też łamię :).

A co do tematu- zapewne kupię dodatek, bo jaki ze mnie fan GOTHIC'a, gdybym nie posiadał owego dodatku? ÂŻaden....

pzdr.-Ankh [ Ale dawno mnie na forum nie było :) ]

Offline Foxiorek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Kwiecień 2008, 21:54:59 »
Jeśli go zrobi PirahnaBytes    to kupuje na bank nawet wcześniej zamawiam przez neta przed premierą. Jak go nie zrobi PB    to najpierw przeczytam komentarze i posty na forum i dopiero się zastanowię co nowego wniósł do gry.

Offline Waroc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Kwiecień 2008, 21:55:40 »
Ja kupię. Nieważne jaki będzie ten dodatek Gothic to Gothic trzeba go mieć.

Offline Masmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Kwiecień 2008, 22:24:54 »
Kupię, jeżeli Piranha Bytes go zrobi. Jeżeli zrobi go ta padaczkowa firma co robi Genesisa to na 100% nie kupię, może sobie ściągnę, zależy od zapowiedzi. Mógłby ten dodatek czerpać przykład z 3(najbardziej mi się podoba ta część)  
Z Gothic 4:Genesis też nie robię sobie nadziei.

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2008, 10:32:24 »
Cytat: .:AngaR:.
Tu się nasuwa standardowe pytanie. Czy kupicie dodatek? Ja kupuje na bank. Mam to gdzieś jaki będzie. Po prostu jestem fanem tej giery i tyle. A teraz pozostaje nam imprezować z tej okazji.  A jeśli go zrobi PB to ja od razu zamawiam na gram.pl a reszta niech robi co chce xD.


Mam wszystkie oryginalne części Gothica, i na bank kupię dodatek do Gothic 3, chociaż Gothic 3 to nie to samo co poprzednie części.

Forum Tawerny Gothic

Czy kupisz dodatek?
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2008, 10:32:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything