Królestwo Valfden > Panteon Bogów "Navigii Draco"

Dziedziniec świątyni

(1/44) > >>

Elsh Alash:
Starożytny Dracon
- Jeśli masz jakaś sprawę do mnie, proszę możesz porozmawiać ze mną w tym miejscu.

Sado:
Literówka w temacie

--

Do Dracona podeszła postać w ciemnym płaszczu. Zdjeła kaptur i pokazała istocie swoje oblicze, które takze należało do Dracona.
- Ash Vagresh, nieznajomy. Me imię brzmi Sado. Kim jesteś i skąd przybyłeś?

Isentor:
- Jestem jak mnie nazwaliście starożytnym draconem. Mógłbym podawać wiele miejsc lecz ostatecznie przybyłem z Ignis Terra, gdzie twoi rodacy zaleźli mój zagrzebany w ziemi statek.

Sado:
- Niesamowite! Czy moja rasa wywodzi się z Twojej? Gdzie mieszkałeś poprzednio? Mógłbyś mnie czegoś nauczyć... albo coś sprzedać?

Isentor:

--- Cytat: Lord Sado ---- Niesamowite! Czy moja rasa wywodzi się z Twojej?
--- Koniec cytatu ---
Jesteście naszymi potomkami. Część z moich rodaków osiedliła się na tej planecie miliony lat temu. Zmieszali się z miejscowymi gatunkami i tak oto powstała twoja rasa. Odwiedzaliśmy was i przekazywaliśmy swoją wiedzę przez pewien okres czasu.



--- Cytat: Lord Sado ---Gdzie mieszkałeś poprzednio? Mógłbyś mnie czegoś nauczyć... albo coś sprzedać?
--- Koniec cytatu ---
Na mojej rodzimej planecie o ile akurat lądowałem. Przeważnie większość czasu spędzałem w moim statku transportowym. Nie jestem pewny co mam rozumieć przez te słowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej