Autor Wątek: Assassin's Creed napisy:/...  (Przeczytany 5009 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed napisy:/...
« dnia: 03 Kwiecień 2008, 17:54:56 »
Witam otóż ściągnołem sobie angielską wersję Assassin's Creed przeszedłem już Tutrial ale nie było napisów myślałem że tylko w samouczku tak jest ale dalej też nie ma szukam w opcjach ustawienia z napisami a nie mogę znaleźć A są mi potrzebne ponieważ przy rozmowach to ja nie nadążam z tłumaczniem :D. A z napisami było by łatwiej proszę powiedzcie mi jak je włączyć.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Assassin's Creed napisy:/...
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2008, 14:35:28 »
Nie przyszło Ci do głowy, że skoro jest z neta, to nie ma Polskiej wersji?. Na dodatek Assassin's Creed wychodzi o ile pamiętam za ok 10-14 dni, jeżeli nie przesunęli terminu który podawali w marcu. Pewnie więc nie ma Polskiej wersji, bo nikomu nie chcę robić się spolszczeń do wersji beta

Swoją drogą też mam Assassisn's Creeda ale język nie jest problemem, czas się nauczyć mt :)
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2008, 14:38:27 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Forum Tawerny Gothic

Assassin's Creed napisy:/...
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2008, 14:35:28 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Assassin's Creed napisy:/...
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2008, 21:10:33 »
Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o spolszczenie dialogów na polskie lub też napisy na polskie, chodziło mi o to że pytałem się jak włączyć w opcjach napisy angielskie (bo nie mogę znaleść) ponieważ umiem tłumaczyć ang na polski ale nie nadążam za tym co gadają co innego z napisami napisy nie lecą tak szybko jak wyrazy w dialogach. Chcę tylko wiedzieć jak je włączyć o ile się da?


Ps: Jeszcze jedna rzecz dowiedziałem się że w AC lepiej się gra na padzie z Xboxa 360 lub innych np. PS 3 lub 2. Chcę wiedzieć czy mogą być też normalne pady do gier podobne do takich jak z X360 lub PS 3 tyle że inna firma też mogą być?

Forum Tawerny Gothic

Assassin's Creed napisy:/...
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2008, 21:10:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything