Autor Wątek: LOST The Game  (Przeczytany 1716 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
LOST The Game
« dnia: 02 Kwiecień 2008, 20:44:32 »
Witam.

Oglądałem już wszystkie odcinki serialu Lost, które pokazały się na ekranie. Serial moim zdaniem jest świetny, ale zawsze interesowało mnie o co chodzi z tym czarnym dymem czy z niedźwiedziami polarnymi (kto ogląda to wie o co chodzi). Nagle usłyszałem zapowiedzi gry LOST The Game. I podobno w niej właśnie na wszystkie moje pytania dostane odpowiedź. Ponieważ gra nie polega na tym aby powtarzano wszystkie zdażenia z serialu, tylko wyjaśniają się sprawy nie wyjaśnione w filmie. Wiem, że kilka dni temu gra Lost weszła na polski rynek, ale ja niestety nie mam pieniędzy żeby ją kupić. Dlatego chciałem się poradzić. Jeśli ktoś już kupił te grę lub poprostu w nią grał to mógł by mi powiedzieć czy tą grę rzeczywiście warto kupić?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
LOST The Game
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2008, 13:32:08 »
Serial naprawdę świetny, lecz po przeczytaniu recenzji tej gry w Cd-Action i obejrzeniu gameplaya w gram.tv, doszedłem do wniosku że jest to gra tylko i wyłącznie dla największych fanów serialu, ponieważ produkt ten jest niesamowicie liniowy, krótki i "na jeden raz", jeżeli wiesz co mam na myśli. Ale może tobie się spodoba, chociaż za cenę 99,90 zl nie polecam.

Forum Tawerny Gothic

LOST The Game
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2008, 13:32:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top