Autor Wątek: zabij Rhobara  (Przeczytany 3899 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
zabij Rhobara
« dnia: 01 Kwiecień 2008, 19:02:22 »
Sposób wybróbowany!
uwaga, zrób wcześniej save'a, bo jak wybróbujesz ten sposób to stracisz berło Varantu

Musimy poczekać (lub będzie to od razu) żeby można było popychać rhobara. Wypychamy go przez okienko. Jesteśmy na polu, i szybko wyciągmy broń (tak żeby on powiedział: schowaj broń) i gdy to powie, chowamy i trochę popychamy, później znowu wyciągamy broń, itd. aż do momentu kiedy wyjdziemy na skrzynie. Kiedy już na nich jesteśmy wbiegamy w rhobara i lecimy z nim do wody (polecam mieć aktywowanego marvina, la god moda i dla latania), skakania z nim do wody można też z nim skoczyć na skałę, zrobić tricka z bronią i go z niej zepchnąć.

P.S. najlepsze okienko do skoku z rhobarem jest jak stoimy przed tronem, to najbardziej po prawej.

PP.S. można tak zrobić praktycznie z całym Vengardem

Offline Tukan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
zabij Rhobara
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2008, 16:23:22 »
Ej ja nie wiem co ty masz za grę, ale ja żadnego Rhobara popychać nie mogę - nie rusza się z miejsca... W ogóle to pomysł jest bez sensu - po co dawać takie rady?

Forum Tawerny Gothic

zabij Rhobara
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2008, 16:23:22 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

zabij Rhobara
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2008, 16:47:17 »
Tukan bez nerwów. Pomysł taki sobie, nie wiem czy znajdą się osoby, które będą się trudziły z wypychaniem Rhobara, to bez sensu. Zresztą, jeśli gra ma być realistyczna, to pomyślmy, gdzie w realu, trzeźwy człowiek pozwoli, żeby go przepychać. Pomysł taki sobie...

PzDr

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
zabij Rhobara
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2008, 17:01:54 »
Zgadzam się z tobą  Gunses, w grach (zwłaszcza w Gothicu) ważny jest realzim,  a wypychanie króla przez okno nie jest chyba czynnością  którą wykonujemy na  codzień, dlatego według mnie  nie powino się wykorzystywać takich sytuacji do przejścia  gry, ale dobrze że są ludzie którzy odkrywają  każdą tajemnicę w świecie Gothica. Oby tak dalej

Offline Dudu4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
zabij Rhobara
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień 2008, 17:42:05 »
Jak komuś to nie wychodzi to tu VBUupV-Yu1g[/youtube][/a]][a href=\" target=\"_blank\"]http://youtube.com/watch?v=VBUupV-Yu1g[/url][/a] jest wszystko opisane

Pzdro

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
zabij Rhobara
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2008, 18:14:16 »
Ten filmik nawet fajny, dzięki za link Andre, tylko na tym filmie nie wypychamy go przez okno, a przez drzwi, ale poza tym wszystko się zgadza.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2008, 18:16:09 wysłana przez hagen4 »

Offline zygii

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
zabij Rhobara
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień 2008, 21:42:09 »
a tak w ogóle po co robić trik i kody wpisywać można od razu kill wpisac.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
zabij Rhobara
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Kwiecień 2008, 15:33:49 »
Cytat: hagen4
Ten filmik nawet fajny, dzięki za link Andre, tylko na tym filmie nie wypychamy go przez okno, a przez drzwi, ale poza tym wszystko się zgadza.

wiem, ja zrobiłem przez okno

a tak poza tym to po co się rzucacie? jeśli przejdziesz każdą drogą gothica, i nie masz w co grać to próbujesz zapchać nudę odkrywaniem wszystkich ciekawych rzeczy

a tak poza tym to co wy w ogóle mówicie  o realiźmie, gothic ąz tak realistyczny nie jest

Offline kjarno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
zabij Rhobara
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwiecień 2008, 19:46:48 »
A ja inaczej go zabijam . I Vengard mnie nie atakuje . Gdy gram po stronie Beliego , mam zabić Rhobara . No to idę , gadka szmatka, i go zabijam . A strażnicy i paladyni nic XD . Kibicowali mi gdy ich króla zabijałem :P . Ale gdy spróbowałem go zabić bez rozmowy to oczywiście zaatakowali :D

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
zabij Rhobara
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Kwiecień 2008, 09:27:12 »
Ja gdy byłem z Beliarem, poszedłem po lee i znim do Vengardu. Potem doo sali tronowej. Gdy gadałem z rhobalem to on mnie zaatakował ja zrobiłem unik a lee na rhobala. I tak się naparzali a cały Vengard im kibicował ;]. Na koncu lee spadł na dół (tam przy wejściu do korypto) a ja dokonczylem rhobara. Potem gdy go zabiłem to atakowali...

Offline kacper422

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
zabij Rhobara
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Kwiecień 2008, 15:54:50 »
Uee... Tam czyli żeby go zabić trzeba mieć kody, także takie zabicie to mam gdzieś. :)

Forum Tawerny Gothic

zabij Rhobara
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Kwiecień 2008, 15:54:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything