Autor Wątek: Problem z orkami  (Przeczytany 1114 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krzy512

  • Gość
Problem z orkami
« dnia: 29 Marzec 2008, 22:51:15 »
Po wyzwoleniu Ardei, Cape Dun, Montery i Trelis jestem w Geldern. Tam spotykam Groka, który atakuje mnie i mówi że jestem zła morra. Wiem, że to przez to że wyzwoliłem te miasta. Nie mam sava z przed Trelis, a nie uśmiecha się mi grać od początku, Tym bardziej że mam 40 level. Ma ktoś może jakąś radę, co zrobić aby orkowie mnie nie atakowali? Mam sava przed rozmową z grokiem (może to jakiś ratunek dla mnie/). Choć nie używam kodów, w ostateczności może być kod na neutralność orków czy coś w tym stylu. Proszę o pomoc, bo chcę ruszyć dalej i normalnie grać, a nie wybijać wszystkich orków na mojej drodze. Chcę wypełnić jak najwięcej questów.

Offline Nazgul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z orkami
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec 2008, 23:15:16 »
Nie ma żadnego kody na neutralność orków jedynym sposobem jest po prostu nie rozmawianie przez całą dalszą gre z przywódcami. Musisz wziąc tego save przed rozmową i grac dalej bez rozmowy z nim. Bo jezeli pogadasz z nim i wszyscy cie zaatakuja i odbijesz geldern to wszyscy orkowie w myrtanie będą się na ciebie rzucac np. od razu kiedy się teleportujesz do faring. Orkowie z varantu cie nie zaatakują. Pozdrawiam,

Forum Tawerny Gothic

Problem z orkami
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec 2008, 23:15:16 »

Offline Tukan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Problem z orkami
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2008, 17:01:41 »
Też tak miałem i się z tym pogodziłem - w grze to nie przeszkadza.

Forum Tawerny Gothic

Problem z orkami
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2008, 17:01:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything