Autor Wątek: Problem prawdawni + glowa uriziela  (Przeczytany 1908 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Chaos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Problem prawdawni + glowa uriziela
« dnia: 28 Marzec 2008, 08:27:16 »
Ave

Kolejny problem jakiego doswiadczylem.

Zrobilem 'blad' i polazlem na wyspe Uriziela zanim oddalem Kenudzowi dowody przeciw Saturasowi.
Na wyspie wybilem wszystko w pien , wliczajac Uriziela ktoreg zabilem dokladnie przy wejsciu do jego zamku w bramie. Przy ciele nie bylo glowy - zabralem reszte gratow, wliczajac zawartosc skrzynek

Wrocilem do Kenudza i oddalem mu dowody przeciw Magom Wody. Kenudz padl. Algirion i SherGar
wyslali mnie zebym zabil Uriziela. Wrocilem na wyspe a tu niespodzianka - cialo  Uriziela przenioslo na mapie tak ze ze sciany zamku wystawal tylko kawalek. Oczywiscie nie dalo się wejsc do inventory zwlok. Odpalilem więc kody ( ze smutkiem niestety) i wygenerowalem glowe. Wrocilem do Pradawnych ale w opcjach dialogowych SherGara i Algiriona nie ma nic o pokonaniu Uriziela i o glowie.

Tak na oko to chyba już po ptokach. Guestu nie da się skonczyc, ale może ktos coś wymysli ?

Offline kolsi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Problem prawdawni + glowa uriziela
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2008, 22:15:17 »
miałem podobny problem... użyj teleportu, tego co znalazłeś w ciele Urizela i teleportujesz się wtedy na szczyt wierzy a tak spotkasz coś ciekawego nie powiem Ci co to będzie bo zniszczę niespodziankę  
po tym możesz wrócić do pradawnych i wtedy będziesz mógł oddać główkę itp... przynajmniej ja tak miałem
Pozdrawiam,

Forum Tawerny Gothic

Problem prawdawni + glowa uriziela
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2008, 22:15:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything