Autor Wątek: Antivirusy  (Przeczytany 5795 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Antivirusy
« dnia: 15 Marzec 2008, 14:00:11 »
Sieeema/ Mam pytanko:
Mam Clamwin free antivirus , czy jest on lepszy od Avast? Czy Avast jest darmowy? jak się nim posługiwać? czy to dobry program czy może coś czego nie warto instalować? opłaca się ściągać? bardziej od Clam Wina?



Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Antivirusy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 14:23:33 »
Jeśli chodzi o moje zdanie, Avast jest bardzo kiepski (wiem, bo sam go używałem). Potem w ogóle nawet nie działał, jakieś te reklamy po jego usunięciu... Nie, nie, nie, co Avastu, to ci to stanowczo odradzam. Aczkollwiek polecam ci Synematic AntiVirus. Jest on chyba najlepszym antivirusem ze wszystkich... Clamwin free antivirus - Nie słyszałem o takim, ale będzie na pewno lepszy od Avastu. Jeszcze nie najgorszy jest Panda.

Pozdrawiam, Lord Arthas

Forum Tawerny Gothic

Antivirusy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 14:23:33 »

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Antivirusy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2008, 20:01:14 »
Ja tam używam ściągniętego darmo Avast'a! 4.7 1098 Home pobranego z tąd: http://www.instalki.pl/programy/download/a...33;_Home_PL.php

Muszę powiedzieć że to najlepszy antivirus jakiego używałem. Usunie każdego wirusa, jest bardzo bezpieczny i jest łatwy w obsłudze. Polecam ci go.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Antivirusy
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marzec 2008, 13:11:00 »
Avast moim zdaniem jest bardzo kiepskim antywirusem. Polecam Ci najnowszy AVG. Odkąd go mam wszystko jest u mnie w kompie o wiele bardziej bezpieczne. ÂŁatwo i szybko usuwa wirusy i w ogóle to najlepszy antywirus jakiego miałem. Dobry jest jeszcze Kaspersky, ale nie ten najnowszy bo moim zdaniem jego starsza wersja lepiej się sprawdza.

Respev

  • Gość
Antivirusy
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marzec 2008, 13:47:11 »
Najlepszy darmowy antywirus - AVG. Najlepszy komercyjny - Kaspersky.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Antivirusy
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Marzec 2008, 22:20:27 »
LOL Avast!em to sobie możesz wiesz co podetrzeć. Hehe to że ci fajowy głos gada co chwilę, uwaga  znaleziono wirusa i że abza wirusów została zaktualizowana, nie znaczy że on naprawdę chroni twój komputer. Avast o kant pupy rozbić, ja mam Nortona 2007, zły nie jest, panuje dobrze nad sytuacją, tylko strasznie dużo RAMu żre, jego największa wada, poza Nortonem to jeszcze Kaspersky

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Antivirusy
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Marzec 2008, 22:30:14 »
Cytuj
LOL Avast!em to sobie możesz wiesz co podetrzeć. Hehe to że ci fajowy głos gada co chwilę, uwaga znaleziono wirusa i że abza wirusów została zaktualizowana, nie znaczy że on naprawdę chroni twój komputer.
Mój brat za każdym razem słysząc te słowa kładł się na ziemi i śmiał, jak poryp...

Avast, miałem go na samym początku, kiedy to dopiero wszedłem w posiadnie internetu. Jednak potem sobie zainstalowałem Noda. Obecnie, niedawno miałem system formatowany, posiadam Kaspersky'ego, jednak wersja tylko 30-dniowa. - Jestem z niego zadowolony, nie mam żadnym problemów z wirusami.


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 22:50:26 wysłana przez Medivth »

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Antivirusy
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Kwiecień 2008, 08:57:20 »
Nie preferuje żadnych avastów anie innych darmowych beznadziei.
Osobiście mogę polecić ESET Smart Security lub GDATA, są one naprawdę godne polecenia.


« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2008, 09:47:47 wysłana przez Gorion »

Offline Ardventh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Antivirusy
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Kwiecień 2008, 09:25:47 »
Kiedyś miałem Avast'a! ale to okienko i ten głos które pojawiały się w najmniej spodziewanych momentach już mnie zaczęły wku**** konkretnie więc przerzuciłem się na program Kaspersky, dobrze chroni przed wirusami itp.

Off. Po przeskanowaniu dysku innym antywirusem niż Avast! znalazłem jeszcze 200 zarażonych plików :/
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2008, 09:26:39 wysłana przez Ardventh »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Antivirusy
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Maj 2008, 21:33:16 »
Miałem tak samo ja Dexter666, skasowało mi jakieś pliki systemowe i koniec, straciłem wszystko co miałem na kompie, na szczęście nie za wiele. Radze wydać trochę forsy na Kasperskiego, ja go używam i jestem zadowolony, tylk szkoda zakochajistego lektorka ("Baza wirusów została zaktualizowana") :D

Offline Pinkiman

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Antivirusy
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2008, 16:55:54 »
Nie prawda... Widać nie miałeś styczności z tym programem ale zachęcam do wypróbowania.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Antivirusy
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2008, 16:55:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything