Autor Wątek: Oblivion - problemy  (Przeczytany 3620 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Oblivion - problemy
« dnia: 15 Marzec 2008, 13:20:42 »
Witam,mam pytanie dotyczące gry TES: Oblivion,wie ktoś jak dołączyć do Mrocznego Bractwa?Jeśli nie ma takiej możliwości na początku gry to gdzie opłaca się przyłaczyć?I jeszcze jedno,podczas uruchamiania gry pisało mi,że gra nie rozpoznaje karty graficznej i że ustawi wszystko na medium,kiedy odpaliłem gre uruchomiłem i potem ustawiłem wszystko na max w rozdziałce 1280x1024(czy odwrotnie?:P) i gra śmiga pięknie tylko woda jest jakaś taka dziwna...jest jakiś sposób,żeby temu zaradzić?Może to przez to,że wgrałem łatkę polonizującą?prosze o odpowiedź...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Oblivion - problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 15:45:07 »
Cytat: Leon91
Witam,mam pytanie dotyczące gry TES: Oblivion,wie ktoś jak dołączyć do Mrocznego Bractwa?Jeśli nie ma takiej możliwości na początku gry to gdzie opłaca się przyłaczyć?
Zabij kilku NPC, okradnij kogoś ogółem dorób się negatywnej reputacji, a podczas snu odwiedzi cię rekrutant mrocznego bractwa i zleci pierwsze zadanie.


Cytat: Leon91
I jeszcze jedno,podczas uruchamiania gry pisało mi,że gra nie rozpoznaje karty graficznej i że ustawi wszystko na medium,kiedy odpaliłem gre uruchomiłem i potem ustawiłem wszystko na max w rozdziałce 1280x1024(czy odwrotnie?:P) i gra śmiga pięknie tylko woda jest jakaś taka dziwna...jest jakiś sposób,żeby temu zaradzić?Może to przez to,że wgrałem łatkę polonizującą?prosze o odpowiedź...
Widocznie nie masz aż tak porządnej karty graficznej. A obek z domyślnymi ustawieniami przesadza.

Forum Tawerny Gothic

Oblivion - problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 15:45:07 »

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Oblivion - problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2008, 16:19:46 »
No mam Gf 8800 GT z tym,że 256 mb ale do tej rozdziałki powinna być odpowiednia..w The Witcher sprawowała się b.dobrze i woda wyglądała o wiele lepiej...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Oblivion - problemy
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2008, 18:23:58 »
Ustaw sobie w opcjach lepsze efekty wody bo z tego co pamiętam są tam jakieś dwie alternatywne opcje albo to można ustawić na maxa albo coś innego. Nigdy obie na raz.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Oblivion - problemy
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2008, 20:22:52 »
Nieco przybliże jak można dołączyć do Mrocznego Bractwa. O ile wiem, to nie chodzi o złą reputację, acz o coś innego. Zamorduj kogoś (kogoś, kto nie jest ci wrogi) bez obudzenia posterunków straży, a pojawi ci się komunikat, że "uważasz, że ktoś lub coś widziało jak to robiłeś" czy jakoś tak, a potem, kiedy pójdziesz spać do jakiegoś łóżka, po obudzeniu się, spotkasz Luciane'a czy jak mu tam było ;P.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Oblivion - problemy
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2008, 21:22:02 »
Z tego co wiem, żeby dołączyć do mrocznego bractwa wystarczy że się kogoś zarżnie. Później trzeba chyba iść do takiej karczmy i tam się z kimś spotkać.

P.S. wiem że można zostać wampirem. Jak?

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Oblivion - problemy
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwiecień 2008, 09:54:16 »
Wampirem można zostać stosunkowo łatwo - kilka myźnięć wampira i sukces gwarantowany. Takowych można napotkać m.in. przy zadaniu o wsparciu ze strony Skingradu czy jak się nazywało tam miasto, albo przy zadaniu od Zakonu Czystej Krwi (pospaceruj po Imperial City w świątynnej dzielnicy, a jeśli masz sławę +5, to ktoś cię tam zaczepi). Albo można też nim zostać przez Mroczne Bractwo - jeśli wykonasz wszystkie misje dla wampira z MB, możesz się u niego przemienić. Ale potem nie możesz chodzić po słońcu, i jest sporo kłopotu z odczarowaniem. A co do przyłączenia się - zarżnąć, ale bez wszczęcia alarmu i po cichu. A w karczmie masz swój testowy cel.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Oblivion - problemy
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Kwiecień 2008, 14:47:24 »
Cytat: Darkon
Mroczne Bractwo - jeśli wykonasz wszystkie misje dla wampira z MB, możesz się u niego przemienić. Ale potem nie możesz chodzić po słońcu, i jest sporo kłopotu z odczarowaniem.
Bzdury jeśli będzie regularnie żywił się krwią śmiertelnych słońce nic mu nie zrobi. Ono rani jedynie na głodzie. Wiec wystarczy małe śniadanko z bretona lub orka przed wschodem słońca. A odczarować w sumie łatwo tylko trzeba się nabiegać za składnikami.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Oblivion - problemy
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwiecień 2008, 16:26:18 »
Tak, w sumie tylko nabiegać, ale ja dla szlachetnej historii postaci poświęcałem się i nie piłem. Co skutkowało tym, że jak byłem u tej baby, to nie dość, że za wcześnie rano i musiałem się wkraść, za co chciała mnie zabić, a jak wychodziłem to zabijało mnie słońce... ;/

Forum Tawerny Gothic

Oblivion - problemy
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwiecień 2008, 16:26:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything