Autor Wątek: Przeszłość bezimiennego bohatera  (Przeczytany 7953 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Złodziej GARRET

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« dnia: 05 Marzec 2008, 21:25:46 »
Jedynie znane to jest to że pobił się chyba z jakimś gościem w tawernie a potem przesiedział w lochu 2 miesiące i trafił z barierke xD. Może ktoś wie więcej    bo ja tylko tyle.

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2008, 21:34:43 »
Ja też słyszałem podobną historię...a, Bezio raczej nie wspominał o swojej przyszłości, więc można się raczej skazywać tylko na domysły...

Forum Tawerny Gothic

Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2008, 21:34:43 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marzec 2008, 14:53:03 »
Król coś wspominał o tym że od poczatku znał jego (bohatera gry) przeznaczenie i specjalnie go wsadził za barierę, aby później zabił smoki i uwolnił królestwo Myrtany. A co do tej bójki w karczmie to nigdy o czymś takim nie słyszałem.    Pozdrawiam, hagen4

Offline BuryZenosław

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marzec 2008, 11:07:45 »
Moim zdaniem królowi objawił się innos i oznajmił mu że ten człowiek jest jedynym ,który może wyratować Myrtanę

Offline Mag Wody Kamil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec 2008, 11:46:00 »
Ja myślę że Innos wybrał bohatera gry no swojego "wysłannika".A ta bójka w karczmie i 2 miesiące w lochu to był sprawdzian przed tym co miało nadejść.  

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marzec 2008, 08:31:46 »
Naprawdę, na to pytanie, nie ma odpowiedzi... Bójka w karczmie? Nieeeeee, to to by było żałosne, ze względu na fabułę... Możliwę, że w Gothic'u IV, się o tym dowiemy. Aczkolwiek Rhobar, gdyby tak wiedział, że bezimienny ma uratować ÂŚwiat, na pewno by go tam nie wsadzi  

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marzec 2008, 18:17:58 »
BÓJKA W KARCZMIE?! No chyba pomyliliście się z Horacym. On gadał że bójka w karczmie. a to ze go za bariere wsadzili to dlatego żeby go sprawdzic. Jak wygnał sniącego to wtedy jedna próba zdana. Koleja to były smoki. Gdy je zabił Beliar znów osłabł. W gothic 3 Miał sam wybrac droge. Innos wiedział że stworzył zbyt silnego człowieka by mógł mu dalej wyznaczac zadania. Niemiał już wpływu na jego czyny. A pomyslcie, czy Innos jest naprawde dobry? Czy może on dorównymac beliarowi? Bo moje jest ta druga wersja. Jak wiemy Po ścieżce adanosa (Gothic 3) orkowie są przyjaciółmi ludzi. RAzem pracuja na polach. "Zapanowała długa ERA pokoju". Gdyby Innos wygrał orkowie (równie potężna rasa jak ludzie) wygineła by. Gdyby Beliar, to jego wysłannicy zabili by wyznawców innosa i adanosa. A gdy Adanos, to jest pokój. Nikt Wojny nie wygrał. Ludzie i Orkowie są przyjaciółmi.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Kwiecień 2008, 15:10:34 »
Quentin mówisz nie na temat, ale ciekawa refleksja, a Robhar naprawdę tak mówił że wrzucenie za barierę bohatera gry to tylko próba i że on (Rhobar) od początku znał jego przeznaczenie, a możecie powiedzieć kiedy bohater gry mówił o tej bójce?

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Kwiecień 2008, 17:31:35 »
Ja w gothicu spotkałem się z jedną bójką i to mówił horacy. Graliście w Moda mroczne tajemnice? Grupa PoziomkaZ zrobiła nawet fajna historyjke na temat bohatera gry. jeśli graliście i chcecie bym wam powiedział jaka ta historyjka była albo jak do niej dojść to piszcie na PW. przepraszam ze tam było tak nie na temat ale próbowałem to jakoś wytłumaczyc poprzednie posty.

Offline Aragon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:14:41 »
hmm na to jeszcze nie znamy odpowiedzi ale domyślac się morzemy że bohater gry był wysłannikiem Innosa albo był ulubiencem Bogów .Możemy też powiedziecc że bohater gry został od urodzenia obdazony przez Innosa takimi umiejętnosciami żeby mug przetrwac te całe pieklo . Ale co tam może dowiemy się o tym w Gothic 4.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Kwiecień 2008, 13:07:49 »
A skąd wiesz że wszystkiego dowiemy się w Gothicu 4, przecież tam nie będziemy kierowali bezim.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Kwiecień 2008, 18:26:34 »
on pisze ze "może" a nie "na pewno". A co do tematu to bohater gry mógł byc synem Innosa xD trochę dziwne ale mozliwe. Gdybyscie się tak zastanowili nad wszystkimi częściami gothica to byście wiedzieli że cała jego historia jaka była i będzie, jest tam opisana. Najwięcej pisze w gothic 3. Wystarczy czytać tablice, chramy, itp. W g4 też może byc coś takiego tylko że ktos przepowie ze ktos taki się urodzi albo ktos taki to i to zrobi.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Kwiecień 2008, 10:25:34 »
Ale wiecie, że ten kto grał w Mtoczne Tajemnice, zna choć trochę jego historii. bohater gry został odnaleziony przy khorinis, znaleziono go na wraku staktu, tam na wyspie, gdzie jest kryjówka gildii złodzieii-łupy itp. Statek nie miał załogi-to było najdziwniejsze. Cały był zwęglony, ale bohater gry przeżył-ktos kto go widocznie nie lubił zamknął go w klatce otoczonej magiczną barierą, przy której magiczna bariera w GD jest tylko nieudanym eksperymentem. Po wydostaniu go z klatki, Pyrokar przesłuchiwał go, potem mu powiedział, jak się znalazł w khorinis, no a potem z wdzięczność, że pewnie ma konszachty z Beliarem wrzucono go za barierę. Ot i cała historia, przynajmniej według The Poziomkaz

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Kwiecień 2008, 12:15:57 »
Cytat: hagen4
Quentin mówisz nie na temat, ale ciekawa refleksja, a Robhar naprawdę tak mówił że wrzucenie za barierę bohatera gry to tylko próba i że on (Rhobar) od początku znał jego przeznaczenie, a możecie powiedzieć kiedy bohater gry mówił o tej bójce?

Król mogł mowic ze bohater gry znalazl się za bariera specjalnie. Zobaczyl jego potege    i chcial się podlizac lub się go przestraszyl  


Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Kwiecień 2008, 20:39:29 »
informacje jakie udało mi się zebrać podczas gry w Gothic 1 i Gothic 2:
- Bezimienny mieszkał na kontynencie (rozmawiając z Gornem w Gothic 2 wspomina, że wraca do domu)
- siedział 2 m-ce w ciemnicy, o czym mówi w Gothic 1
- Bezimienny poniekąd trafił za bójkę. podczas rozmowy z którymś z łowców smoków ten opowiada nam, że kiedyś bił się z kimś no i skończyło się gorzej niż kilkoma siniakami.. wtedy wyświetla się wypowiedź "skąd ja to znam" (poprawcie, jeśli się mylę. pamięć już nie ta sama xD)
- jest wybrańcem bogów

no to chyba tyle co mam do powiedzenia :)
pozdrawiam

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Maj 2008, 22:13:29 »
W Gothic 1 wrzód mówie "za co trafiłeś do koloni? Ty też za bardzo lubisz zwierzęta?" a w Gothic 2 któryś z łowców smoków mówi tez coś bodajże o królikach  ... bynajmniej coś takiego. Był podobny temat

Offline flake

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Maj 2008, 00:20:35 »
Cytat: albin
W Gothic 1 wrzód mówie "za co trafiłeś do koloni? Ty też za bardzo lubisz zwierzęta?" a w Gothic 2 któryś z łowców smoków mówi tez coś bodajże o królikach  ... bynajmniej coś takiego. Był podobny temat

Nie no Bezimienny zoofilem? Toż to skandal! Wrzód? Może i tak, ale nie Bezzii.   Niemniej jednak ciekawa, odważna teoria brawo, brawo. :)
Też gdzieś słyszałem historię o bójce w karczmie, ale chyba faktycznie się nam coś pomyliło.

Nie chcę się czepiać, ale słowo "bynajmniej" zostało niepoprawnie użyte.  xD  (wiem wiem, czepiam się)

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2008, 01:38:43 wysłana przez flake »

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Maj 2008, 10:09:09 »
według mnie był synem królem który został wysłany do koloni dla ochrony bo król wiedział że babiera zostanie zniszczona i on wróci tylko nie wiedział kiedy  

Offline Grubil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Maj 2008, 10:28:28 »
jureus pomyślałeś ty, że w kolonii mogą go zabić ?
Według mnie Bezio był krewnym króla.
Popełnił jakieś przestępstwo i wsadzili go zza Barierę.
Skąd król miał wiedzieć, że trafił on do kolonii skoro jego rozkazy dotyczyły wszystkich.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Maj 2008, 12:26:10 »
tak ale zawiespieszył go na dwa sposoby:
1. wymazał mu pamieć!!
2.dał mu list do magów ognia żeby mogli się nim zaopiekować i dawać mu zadania to bardzo ważne co? i wiedział że jego syn zrobi coś wielkiego jest wybrańcem innosa

Forum Tawerny Gothic

Przeszłość bezimiennego bohatera
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Maj 2008, 12:26:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top