Autor Wątek: Ciekawostki GOTHIC3  (Przeczytany 4961 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotros1991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Ciekawostki GOTHIC3
« dnia: 05 Marzec 2008, 19:50:05 »
Nie wiem czy taki temat istnieje, mam nadzieje ze nie.

Załozyłem ten temat po to abyście pisali jakie ciekawostki udało wam się znalezc w Gothic3. :
-bugi ułatwiające grę,
-warte odwiedzenia miejsca,
-błedy twurcow,
-ukryte misje i takie ktore ciezko znalezc,
-miejsca gdzie są smoki lub inne potezne potwory,
-miejsca z ciekawymi przedmiotami ,itp.


Kilka z ciekawostek:

-Kiedy znajdziemy oboz goncow lesnych to mozemy ich bic i bezkarnie okradac ich wyposazenie jest sporo warte(łuk gońca lesnego 5500zlota, miecz 750 złota). Ale to jeszcze nie koniec. Kiedy ich pobijemy i okradniemy to odchodzimy na taką odległośc aby nie było ich widac, wracamy i niespodzianka znow mają swoj cenny ekwipunek.można w ten sposobmiec ogrom kasy jeszcze przed Monterą.

-Kiedy wykonujeci jakąs misje w miescie i trzeba oddac jakis cenny przedmiot to nie wachajcie się, kiedy będziecie mieli 100% reputacji to mozecie pobic kazdego i bez kar wziąc co wasze.

-Jak walczymy z trolem(lub innym grożnym potworem) to wystarczy wejsc na jakieś wzniesienie lub stanąc po drugiej stronie rzeki i ostrzekac zwierze salwa strzał czy bełtow.

-Ja znalazłem tylko dwa miejsca ulokowania smokow pod Capdun i nieopodal Geldern na skale nad kopalnią siarki.Wiem ze jeden jest gdzies na pustyni.

-W Nordmarze widziałem raz kolesia ktory zjezdzal z gory na nartach.(czyzby ludzie z PB robili sobie z nas jaja?).
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2008, 13:41:57 wysłana przez piotros1991 »

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ciekawostki GOTHIC3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2008, 20:03:02 »
JA wędrując po Nordmarze spotkałem Białego Cieniostwora nieopodal granicy z Myrtaną.nie wiem czy to ukryta misja...ale dla mnie tak bo mi jej nikt nie zlecił.Jest jeszcze jedna z Ogrem Ugluzem Brzuchatym który wędruje po bezdrożach Nordmaru, a misja nosi tytuł: "Cholerny grubas nie żyje" :D

Kiedy wykonujemy misję "Bandyci muszą zaprzestać swego procederu" (czy jakoś tak) za małą drewniana palisadą jest pełno szkieletów, pełzaczy itd.

Forum Tawerny Gothic

Ciekawostki GOTHIC3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2008, 20:03:02 »

Offline piotros1991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Ciekawostki GOTHIC3
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marzec 2008, 22:26:28 »
W Faringh jest misja z utopcami na cmentarzu- zawsze kiedy ją wykonuje to trzy razy wyskakuje ze misja wykonana, trzy razy mam doświadczenie i reputacja.

Zanim ktos da ci ognisty puchar to go pobij i mu go ukradni on da ci potem drugi i w ten sposób mamy dwa od jednej osoby.

Bialy rozpruwacz ruzni się od zwykłego lodowego wilka tylko nazwą.

Czy wie ktos do czego są w niektorych jaskiniach takie niebieskie światła, najczęsciej w tych jaskiniach jest jakis ołtarz.?

Offline kajetan2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Ciekawostki GOTHIC3
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marzec 2008, 09:49:33 »
ja miałem takie coś w varancie idę sobie przez pustynie a tu smok potem uciekam dobra wracam a tam ich są 3 w nordmardzie strój farmera leżący na moście na całą szerokość mostu(ciekawe co tu chodują  )

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ciekawostki GOTHIC3
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2016, 20:04:20 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ciekawostki GOTHIC3
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty 2016, 20:04:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top