Autor Wątek: Magiczna Bariera  (Przeczytany 8480 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Magiczna Bariera
« dnia: 03 Marzec 2008, 17:27:19 »
Jak myślicie lepiej byłoby żeby bezimienny nigdy nie zniszczył bariery czy żeby tak jak w fabule ją zniszczył?. Czy woleli byście być bezpieczni tak jak mieszkańcy Khorinis za czasów bariery czy jak więźniowie po zniszczeniu bariery?.

Osobiście wolałbym aby bariera istniała i żyć w Khorinis za czasów jej istnienia.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2008, 16:49:26 »
To zalezy od punktu widzenia, np.  za czasów istnienia bariery miasto tętniło życiem, nie było problemów z zywnoscią, praktycznie nie było przestępczości i na pewno żyło się lepiej (uczciwym ludziom), ale sytuacja diametralnie się zmieniła po zniszczeniu bariery, wtedy bandyci zalali całą wyspę i nareszcie byli wolni, ale czy lepiej im się żyło? Przecież  członkowie starego obozu mieli wszystko od króla w zamian za rudę, a na wolności sciga się ich i zamyka w więzieniach. Podsumowując nie chciałbym być na miejscu skazańca po obaleniu bariery i znacznie bardziej kusząca jest oferta życia jako obywatel jednego z największych miast w królestwie. Oto moje zdanie  

Forum Tawerny Gothic

Magiczna Bariera
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2008, 16:49:26 »

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2008, 17:51:53 »
Wolał bym by bariera istniała i chciał bym żyć pod nią( czytaj jako wiezień). Dlatego że podobało mi się życie przedstawione w pierwszej części gry. Nie zaprzeczam że było trudne ale z pewnością rozkręcił bym tam jakiś niezły interes i pławił się w luksusie  . Każdy przestępca chyba marzył by o życiu pod barierą a nie gniciu w królewskim lochu.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2008, 18:23:33 »
Myślę, że bezimienny źle postąpił niszcząc barierę tym samy przyczynił się do klęski imperium Myrtany. Gdyby bariera nie upadła miasto dalej kwitniało by życiem niestety kosztem farmerów, co do rudy ymm po zawaleniu starej kopalni tylko NO miał dostawy rudy może i Gomez dogadał się by jakoś z Lee w końcu negocjował z Królem. No i 3 punkt Król nie wysyłałbym Lorda Hagena i jego ludzi na pewną śmierci w GD gdyby bariera nie padła, więc podsumowując
-Nasz bohater przyczynił się do zagłady królestwa
-Był trochę samolubny

Offline Złodziej GARRET

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marzec 2008, 21:34:35 »
Ja bym wolał chyba żyć pod barierą, kupił bym sobie jakiś łuk albo zrobił, znalazł bym sobie jakiegoś pomocnika, np. Takiego Wrzoda ( wyszkoliłbym tego niezdare   ), albo jakiegoś najemnika. I bym polował na zwierzynę a potem ją sprzedawał ludziom z obozów. I by się jakoś żyło, nauczył bym się robić skrenty z bagien ;). A gdyby nie było wyboru to bym uciekł razem z Krukiem do Opuszczonej wyspy Khorinis i by się tam też życie ułożyło. Tam jest tyle złota ehhh...  

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marzec 2008, 21:39:36 »
Tak...wszystko fajnie dla mieszkańca Khorinis, ale chyba co innego powiedzieliby mieszkańcy Bariery :P.Chociaż wraz ze zniszczeniem bariery wypełzło na powierzchnie pełno bandytów i szubrawców, ale i tez uczciwych ludzi, bo pamietajmy, że więżniowie zostawali skazywani za byle co...

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2008, 21:38:59 »
Osobiście wolałbym życ w Khorinis za czasów istnienia Bariery, chętnie zatrudniłbym się do pomocy przy handlu z więźniami i wiedziałbym co się dzieje wewnatrz bariery, a jednocześnie miałbym niezłe widowisko, patrząc jak sędzia skazuje tych biedaków i odczytuje im wyroki.  Ale gdyby Bezimienny nie zniszczył Bariery, ÂŚniący mógłby spokojnie działać i zagrozić całemu Królestwu.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2008, 22:19:43 »
Niektórzy mylą się w postach :/
"Bezimienny gdyby zniszczył barierę, Myrthana by nie upadała"
To zdanie mnie wkurzyło, bo orkowie podbijali Myrthanę, a nie Khorinis a to jest różnica.
Bariera mogłaby stać, bo Khorinis byłoby spokojne i bezpieczne  
Natomiast więźniom też byłoby lepiej bo mieliby żywność, spokój i spełniali swoje pasje jak np. Wrzód (wkur*ianie obcych)
Takie jest moje zdanie :D

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maj 2008, 09:36:54 »
Ciekawa dyskusja-ja chciałbym byc mieszkańcem Khorinis, zatrudniłbym się w straży, wiedział o spiskach królewskich, dawałbym potajemne wiadomosci do Gomeza przez skazańców i wszystko mu opowiadał, nie oszczędzając przy tym obelg. Potem, gdyby bariera upadła, szybko pobiegłbym do SO i odciął łeb Gomezowi  

Offline Sierak2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maj 2008, 13:30:56 »
Cytat: Pienik
Powiem tak tych uczciwych można policzyć na palcach 1 ręki(...)
Skąd wiesz? Na świecie jest raczej więcej zwykłych złodziei kieszonkowych niż seryjnych zabójców (sądzę, że w świecie gothica wygląda to tak samo).

[!--quoteo(post=0:date=:name=Glorfindel)--][div class=\'quotetop\']CYTAT(Glorfindel)[div class=\'quotemain\'][!--quotec--](...)"Bezimienny gdyby nie zniszczył bariery, Myrthana by nie upadła"
To zdanie mnie wkurzyło, bo orkowie podbijali Myrthanę, a nie Khorinis a to jest różnica. (...)[/quote]
Orkowie zniszczyli barierę, ale gdyby król miał więcej magicznej rudy (dostarczanej zza bariery), może i zdołałby ich pokonać

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Maj 2008, 09:21:51 »
Ja bym wolał żeby bariera istniała i wolałbym być paladynem w Khorinis za czasów jej istnienia.  

Offline Danielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Magiczna Bariera
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Maj 2008, 13:04:22 »
Lepiej jakby bariera istniała.
Ja żyłbym sobie jako farmer (jestem ze wsi) na jednej z farm.
Miałbym żonę.
Może liche wynagrodzenie, lecz robiłbym to co kocham.
Zaś gdyby bariera została zniszczona, wyruszyłbym do klasztoru by spokojnie żyć jako nowicjusz.

P.S. Dowódco Asasynów gdy bariera istniała w Khorinis nie było paladynów.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2008, 13:06:19 wysłana przez Danielin »

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lipiec 2008, 15:29:37 »
Myślę że byloby lepiej gdyby bariera pozostala przy istnieniu, bo nie bylo by w jaskiniach i w innych miejscach wiezniow(bezpieczenstwo), paladyni nie mieli by za duzo probemow z rudą bo więzniowie ja wydobywali(luzzzzzzzzzz), i nie bylo by orkowie byliby za barierą wiec zabili by najwyzej więżniów(jeszcze raz bepieczeństwo).

Offline Mućka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lipiec 2008, 18:47:50 »
Ja wolałbym mieszkać pod barierą. Wywalił bym Krzykacza z chaty i bym ciężko trenował żeby zostać jednym z najemników. Zajmował bym się razem z Wilkiem wyrobem zbroi i łuków. A gdyby bariera upadła dalej bym był z Lee i chopakami. ( w G2 najlepszą frajdę dawało mi rozmawianie z postaciami z G1) I gdybym dostał się na kontynet to razem z Lee bym zabił króla ( Lee Rulez :P)

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lipiec 2008, 19:02:48 »
Zależy kto jest po czyjej stronie, orków, czy ludzi Rhobara. Ja jestem po stronie orków, więc ciesze się z tego że bezi zniszczył barierę. Jakby nie to, to 100 najlepszych paladynów, nie zginęłoby, a wtedy król by miał znacznie większą szanse na wygranie wojny. Jeśli bariera zostałaby, to Hagen nie wyruszyłby do Khorins, a wewnątrz bariery, powyrzynaliby się, a jeśli nie oni, to zrobiłby to śniący.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lipiec 2008, 14:56:41 »
Dobrze, że Bezimienny zniszczył Barierę, bo inaczej ÂŚniący ruszył by do akcji i pod barierą nikt by nie przeżył. Później ÂŚniący zaatakował by Khorinis, a wkońcu Kontynent i była by niezła jatka. Poza tym, w koloni przebywali także niewinni ludzie, a ci, którzy trafiali za przestępstwo, to za drobne (przynajmniej niektórzy). Dlatego cieszę się, że Bezi zniszczył barierę, dzięki czemu król skończył z tym głupim pomysłem. 

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipiec 2008, 08:54:30 »
Myślę że bezi nie powinien niszczyć bariery bo wtedy byłby stały dopływ rudy i król by wygrał wojnę z orkami ale z drugiej strony śniący by zawładnął nad światem

Offline Paul_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lipiec 2008, 15:35:17 »
ja wolałbym życ bez magicznej bariery. gdyby bariera jeszcze była to by niebyło paladynów,złodzeji i innych ludzi. Jest więcej możliwosci jak niema bariery.

Offline Ball Devan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Lipiec 2008, 18:33:54 »
Ja też.Dobrze że bezi zniszczył barierę ponieważ poza barierą jest swobodniej i jest więcej sprzętu.

Offline Drago159

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Innosowi!
Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2008, 23:51:04 »
Ja chciałbym żeby została bariera i chciałbym tam żyć .:D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magiczna Bariera
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2008, 23:51:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything