Autor Wątek: Ostrze żywiołów  (Przeczytany 11377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xHakuuKx7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« dnia: 02 Marzec 2008, 19:02:31 »
Chodzą słuchy że istnieje miecz o nazwie "Ostrze żywiołów" . Jest to coś podobnego do Szponu Beliara . Tylko , że w dodatkowe obrażenie wchodzi : grom,Lodowa lanca,Kula ognia,i reszta żywiołów . Tylko nie wiem czy to jest prawda. Podobno jest on w górniczej dolinie pod jakimś wodospadem . Jak ktoś ma więcej informacji na temat tej broni pisać na priv  lub tutaj

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2008, 19:14:02 »
Nigdy o czymś takim nie słyszałem i dla mnie jest to kompletna bzdura taka jak plotka o siódmym smoku w GD za palisadą.Nie jestem pewien ale chyba chodzi o wodospad koło obozu orków w drodze do górskiej fortecy,no cóż nie byłem tam jeszcze ale gdyby ten miecz tam był to ktoś by go odkrył.

Forum Tawerny Gothic

Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2008, 19:14:02 »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec 2008, 19:59:52 »
Co? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Nawet Rokefeler nie ma czegoś takiego (ipc_r).

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Marzec 2008, 20:12:40 »
Mogę oświadczyć wszem i wobec, że taki miecz na pewno nie istnieje...Przechodziłem gothic'a wiele razy i nigdy się z takim czymś nie spotkałem.Pewnie ktoś to wymyślił...jakiś nOObek :P

Offline xHakuuKx7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marzec 2008, 20:54:23 »
Ja noobkiem nie jestem . Pewnie to wymyślone . Ja słyszałem tylko o czymś takim

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marzec 2008, 18:16:05 »
Zgadzam się, ja również nie słyszałem o broni "ostrze zywiołów" i mogę cię zapewnić że nie ma takiego miecza, możesz mi uwierzyć

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Marzec 2008, 23:34:34 »
Ta broń prawie na 100% nie istnieje. Szukałem nawet kodu na nią ale nic nie znalazłem

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Marzec 2008, 23:38:46 »
Nie ma takiej broni :O Ma za dużo bajerow, co miala by byc lepsza od Szpona ? Bezedura

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marzec 2008, 23:45:26 »
po piersze ten miecz nie nazywa się Ostrze żywiołów tylko gniew żywiołów i nie jest lepszy od szponu ostrze zadanie 60 obrzeń + duża kula ognia czyli okolo 95 obrzeń ale nie można go zmacnac jak szponu  

Offline xHakuuKx7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Marzec 2008, 17:02:35 »
juras czy jak ci tam a gdzie ten miecz można zdobyc

rafalos890

  • Gość
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Marzec 2008, 22:01:51 »
Cytuj
po piersze ten miecz nie nazywa się Ostrze żywiołów tylko gniew żywiołów i nie jest lepszy od szponu ostrze zadanie 60 obrzeń + duża kula ognia czyli okolo 95 obrzeń ale nie można go zmacnac jak szponu

Wszystko fajnie. Tylko powiedz - gdzie znalazłeś ten miecz? Bo ja go nie widziałem w grze.


Offline kajetan2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Marzec 2008, 10:03:10 »
jak przeszedłem gothica raz to potem sobie gralem na kodach i latalem za wszystkie wodospady itd. to niczego podobnego nie znalazlem

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Marzec 2008, 10:42:55 »
trochę trzeba szukac i byc uwarznym dam wam wskazówki to wtedy będziecie zawololenie i nie jestem juras tylko jureus jak nie umiesz czytac to po co jestes na forum co?
ale dobra więc
od wulkanu gdzie jest ognity smok płyniecie na południe do takiej wiezy na wspie jest na mapie w galeri gdzie ona jest to chyba jest strara wieza natepnie od tej wiezy płeniecie na południe przymajac się lewego brzegu od wiezy chodzi o brzeg na pawo od kamiennej fortecy płyniecie nagle zobaczycie orka elite plyniecie do niego zabijacie go ma klucz idziecie w strone posagów na poludnie od zabijago orka pomiedzy posagami jest wejscie zakmiete trzeba mieć ten klucz od zabijago orka lub uczyc kodu na przechodzie tam jest 4 orkowych pulkowników i stoł zabieracie klucz idzie na drzwi na prawo od stołu otwieracie je jest małe magazyn idziecie kawałek i na takim stole jest miecz i notaka w tym magazynie jest dużo pełtów jedzie i kupe broni i miksur wychodzac okradacie skrzynie jest w niej pare listów chyba 8-9 tyle filizofi  

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Marzec 2008, 22:50:10 »
oczywiscie ze jest taki miecz nie umiesz znalezc podałem dokładnie gdzie jest wie w czym problem? może masz mniejsza inteligencje niz 7 latek chyba tak  

Offline Karo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Marzec 2008, 00:32:35 »
Jureus, to raczej Ty masz inteligencję 7-latka, patrząc na mistrzowską ortografię, piękną stylistykę oraz wybujałą wyobraźnię.

Wracając do tematu, nie ma takiego miecza jak Ostrze ÂŻywiołów, temat jest bezsensowną dyskusją, do zamknięcia.

Offline szkeleton3

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Marzec 2008, 08:19:41 »
NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE
nie istnieje coś takiego jak ostrze żywiołów i skończmy już ten temat bo inni się posty nabijaja
a i jureus kto tu jest 7-latkiem jak nawet screena nie umiesz zrobić i zmysliles to sobie?  

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Marzec 2008, 20:57:27 »
zdecydowanie wymysł jakiegos pr0 n00ba :P
takze nigdy się z czyms takim niespotkałem.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Kwiecień 2008, 09:00:40 »
Cytat: rafalos890
Byłoby fajnie tylko, że z tego co wiem to pc_rockefeller NIE MA tej broni! To jest dziwne. Poza tym: napisz to bardziej po ludzku, bo od wulkanu nie można nigdzie płynąć (przecież koło wulkanu nie ma wody! Poza tym co to jest stara wieża (czy chodzi ci o starą wieżę Xardasa?) i z tego co widziałem to nie ma czegoś takiego jak: ,,wieża na wyspie". Proszę o dokładniejsze wyjaśnienia (a najlepiej o screena).

Pozdrawiam,. Rafalos890  


TAAAAAA, tylko że wiesz-rockefeller nie ma baaaaardzo welu rzeczy-nie pamiętam, ale raczej szpony beliara też nie ma. Ja słyszałem o tym mieczu na niemieckim forum-bez moda da się go znaleźć, ale trzeba mieć nosa. Jest też moda dodający mapę do niego, wielllllluuuuuuu przeciwników strzegących go. Ale swoją drogą nie zgodzę się z resztą-ja szłyszałem, że ten miech jest związany z piratami. Szukałem go w grocie, tam gdzie był malcolm i wiecie co???

.............NIEZNALAZÂŁEM GO!! Ale wybiorę się dziś po szkole do GD i zobaczę

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Sierpień 2008, 13:25:35 »
Ktoś ci baje wpuścił z tego co wiem nie ma takiego miecza chyba że na kodach.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 13:54:58 wysłana przez Reyden »

Offline Grad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:39:17 »
Wątpie zeby byla taka bron bo ja przeszlem prawie cale khorinis i jarkendar i nie znalazlem tylko znalazlem Ostrze Burzy

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ostrze żywiołów
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:39:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything