Autor Wątek: Jak wyznać uczucie?  (Przeczytany 7733 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Jak wyznać uczucie?
« dnia: 22 Luty 2008, 20:10:36 »
mam problem jestem zakochany ta dziewczyna tez coś do mnie czuje mam problem jak mam jej wyznac ze ja kocham? bo nie chce żeby sobie pomyślała ze to zart lub ze chce ja tylko zaliczyc pomocy  

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2008, 20:26:43 »
Chyba zły dział wybrałeś ;p.

Zaproś ją gdzieś, zrób nastrój i standardowo nabierz powietrza w płuca i powiedz. Nic trudnego.

Forum Tawerny Gothic

Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2008, 20:26:43 »

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2008, 00:01:18 »
ÂŁatwo powiedziec trudno zrobić!!

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2008, 10:29:07 »
Jureus trafny dobór sposobu zależy od bardzo wielu czynników: zaczynając od jej wieku, zainteresowań, poprzez miejsce w którym mieszka, jej nawyki aż do jej nastroju w momencie "oświadczyn". Postaraj się jak najabrdziej przedstawić tu wiezrunek swojej dziewczyny to będzie nam dużo łatwiej.

Przedział wiekowy 12-15 lat:
Jesteście oboje w tym wieku? Nic prostszego, podlatujesz do niej z bananem na ryju i wypalasz zdanie:
- Będziesz ze mną chodzić?
jeżeli się uśiechnie i powie tak, no to git - masz panienkę, jeżeli jej trochę uśmiech zejdzie z twarzy lub w ogóle wywali gały na twój widok to dodaj szybko "po bułki do sklepu", buchnij śmiechem, że to niby świetny zart i uciekaj. To tyle jeśli chodzi o ten przedział wiekowy.

Przedział wiekowy 16-18 lat
No tu dziewczyna już generalnie wie o co chodzi i ma już bardzije poukładane w głowce niż hot14nastki. Jeżeli się w niej zakochałeś, a ona cię lubi, gadacie normalnie ze sobą bez problemów to odwal taką akcję: gadasz sobie o byle pierdołach z nią w szkole, zadryni dzwonek to powiedz, że niestety już musisz lecieć , szkoda bo fajna gadka i że jak ona chce to możecie ją dokończyć po lekcjach przy piwku/soczku/kawie/lodach. Jak dziewczyna jest spoko to się  zgodzi, no chyba że ma już plany to powie że jej przykro strasznie ale ddzisiaj nie może, to się umówicie na kiedy indziej.

Drugi sposób to spontaniczność, wpadnij do niej pod blok, dom, zadzwoń domofonem i poproś ją do słuchawki. Jak odbierze ona to od razu przechodź do rzeczy: cześć co robisz? pewnie się nudzisz.. masz chwilkę? Nudy straszne, pogoda ładna poszlibyśmy się przejść.. Lub poprostu cokolwiek innego żeby ją wyciągnąć z domu, jak już ją wyciągniesz z domu to możesz ją wziąć na spacer, po spacerze w parku posiedzieć gdzieś nad rzeczkę i dpocząć, potem do jakiejś knajpki bo przez spacer zgłodnieliście - i voila! Randka gotowa :) Całkowicie spontanicznie, co - jak mi się przynajmniej z mojego doświadczenia wydaje - dziewczyny lubią.

Trzeci sposób - o ile oboje tolerujecie alkohol. Schlejcie się oboje przy jakiejś okazji, pij z nią, baw się z nią, siedź koło niej (na imprezce) - w pewnym momencie wbrew własnej woli zrobicie się strasznie wylewni, no i ty jej powiesz co czujesz, ona tobie i będzię pięknie ładnie.

Masz conajmniej 20 lat, samochód i znacie się długo:
Weź ją na przejażdżkę i zabierz na jakąś górę nad miastem, skąd widać całą panoramę oświetlonego nocnego, miasta, pokaż jej widok, zgrywaj romantyka, usiądź na masce zaproś ją koło siebie, gawędźcie i powiedz np że chciałbyś tu postawić wasz wspólny dom czy cokolwiek inego nakręcającego atmosferę. Sposobów jest naprawdę multum, ty musisz tylko dobrać odpowiedni do twojej wybranki.

Poza tym nie bój się że ona cię odbierze, że niby ci tylko na dupie zależy. Dziewczyna to wyczuje, jak będziesz dla niej normalnym, miłym facetem, to nic podobnoego się nie zdarzy, no chyba że będziesz all the time się ślinił do jej zadka i ładował jakieś podtkesty do niej to licz się ztym że jesteś przegrany :) to tyle ode mnie :P

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Luty 2008, 20:58:54 »
Cytat: Yogi fura Kukabana
"...Przedział wiekowy 12-15 lat:
Jesteście oboje w tym wieku? Nic prostszego, podlatujesz do niej z bananem na ryju i wypalasz zdanie:
- Będziesz ze mną chodzić?
jeżeli się uśiechnie i powie tak, no to git - masz panienkę, jeżeli jej trochę uśmiech zejdzie z twarzy lub w ogóle wywali gały na twój widok to dodaj szybko "po bułki do sklepu", buchnij śmiechem, że to niby świetny zart i uciekaj. To tyle jeśli chodzi o ten przedział wiekowy..."

Jeżeli mi nie wyjdzie z dziewczyną z pewnością to wypróbuje XD
Co do tematu to faktycznie przybliżÂ wiek/charakter tej dziewczyny.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Luty 2008, 07:33:52 »
No śmiejecie się ze sposobu na 12-15latki, ale powiedzcie mi, co innego możesz zrobić z taką siksą? Wziąć ją do McDonalda, czy kupić jej BabyBorn? Zachodzu słońca w romantycznym miejscu raczej z taką nie popodziwiasz, czyli najlepiej robić z siebie zgrywusa, z resztą co jest warte "chodzenie" w wieku 13 lat? Tyle co i sposób hehe xD

Dobra przyznam się - zrobiłem raz numer z bułkami, tylko że wykonałem go nieco inaczej niż wscenariuszu - polazłem do dziewczynki która coś wtedy do mnie kminiła i się jej zapytałem czy będzie ze mną chodzić. Ta banan na ryju od ucha do ucha, który zwinnie starłem dodatkiem "po bułki do sklepu". Dostałem wtedy kopa w zadek xD

Cytuj
HAHA ale z tym przedziałem 12-15 żeś dowalił. U mnie to by nie przeszło. Ja zawsze musiałem pracowac nad tym ta jak to opisałeś w przedziale 15-18 chociarz mam 15 lat;p

Czytaj przedziały uważnie, nazwyał się 16-18 lat a nie 15, jeszcze się łapiesz do tzw. "rzenujących" związków hehe

Cytuj
Ale tak jak powiedziałeś pod żadnym pozorem nie gap się na jej walory bo od razu przesrasz sprawę

No to chyba oczywiste. Ja wiem, że jakby się panienki gapiły nam na krok cały czas i mówiły nam że mamy fenomenalne/przytuliste wacki to byśmy się cieszyli. Dziewczyny jednak tak nie działają, ja nie wiem co z nimi jest nie tak.. xD

Cytuj
no chyba, że ona się puszcza na prawo i lewo.^^

Czy jakby się puszczała na prawo i lewo, to Jureus zakładałby temat z pytaniem jak ją zdobyć? Nie, pewnie by jej dał coś mocniejszego do picia i poużywał sobie solidnie. Widocznie panienka taka nie jest.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Marzec 2008, 19:24:06 »
Cytat: Yogi fura Kukabana
Dobra przyznam się - zrobiłem raz numer z bułkami, tylko że wykonałem go nieco inaczej niż wscenariuszu - polazłem do dziewczynki która coś wtedy do mnie kminiła i się jej zapytałem czy będzie ze mną chodzić. Ta banan na ryju od ucha do ucha, który zwinnie starłem dodatkiem "po bułki do sklepu". Dostałem wtedy kopa w zadek xD
Ha!!! Widzisz, nie opłaca się xD



Cytuj
No to chyba oczywiste. Ja wiem, że jakby się panienki gapiły nam na krok cały czas i mówiły nam że mamy fenomenalne/przytuliste wacki to byśmy się cieszyli. Dziewczyny jednak tak nie działają, ja nie wiem co z nimi jest nie tak.. xD
Fajna perspektywa xD Szkoda, szkoda ^^


Cytuj
Czy jakby się puszczała na prawo i lewo, to Jureus zakładałby temat z pytaniem jak ją zdobyć? Nie, pewnie by jej dał coś mocniejszego do picia i poużywał sobie solidnie. Widocznie panienka taka nie jest.
A może nie potrafi? ^^
A po co alkohol? Wystarczy hiszpańska mucha. ;]

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Marzec 2008, 18:37:54 »
Bela ja się z tobą nie zgodzę co do tej teorii 12 i 15 lat. Mimo, że ja mam te 14 lat ale dziewczyny z naszej klasy i nie tylko są dużo bardziej dojrzałe. Oczywiście tutaj trzeba trochę z humorem podejść dziewczynę, ale te co ja znam (czyt. są w moim wieku) raczej lubią jakieś spacerki itp. Wszystko naprawdę zależy od dziewczyny:D

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Marzec 2008, 19:07:48 »
sprobuj tak jak ja jeśli oczywiscie jest taka mozliwosc.
Ja poznałem swoją ukochaną na dyskotece, podszedlem do niej i spytalem czy zatanczy wolnego, zgodzila się :)
powiedzialem jej ze mi się podoba a ona odpowiedziala ze miło.
wymienilismy się numerami i w szkole potem pogadalismy (ja zagadalem do niej). po kilku dniach zdecydowalem się ja odprowadzic i wtedy przytulilismy się a ja spytalem czy zostanie moja dziewczyna ;]
a MAM 16 LAT !! ona ma 14 !! więc bela niemysl ze to takie proste :)

Offline piotros1991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Marzec 2008, 19:21:31 »
Wal prosto z mostu i nie układaj jakichś beznadziejnych( długich i romantycznych) przemowień, to dziala tylko w filmach.     Ja zawsze mowie to co myśle i to dziala.  

Ale nie warto rokowac jakichs wielkich nadziei bo takie młodociane miłostki trwaję krutko i w wiekszości są to chwilowe zauroczenia.
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2008, 14:34:58 wysłana przez piotros1991 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Marzec 2008, 19:28:50 »
heh i to jest właśnie to oczym mówię..

Cytuj
Bela ja się z tobą nie zgodzę co do tej teorii 12 i 15 lat. Mimo, że ja mam te 14 lat ale dziewczyny z naszej klasy i nie tylko są dużo bardziej dojrzałe. Oczywiście tutaj trzeba trochę z humorem podejść dziewczynę, ale te co ja znam (czyt. są w moim wieku) raczej lubią jakieś spacerki itp. Wszystko naprawdę zależy od dziewczyny:D

Fakt, zależy od dziewczyny, wydaje ci się, że są dojrzałe, ale ja mając 19 lat jestem chyba nieco bardzije dojrzały, więc mając do czynienia z 14 latką raczej niewiele tej dojrzałości w niej ujrzę. Woli spacerki - ok, a co po spacerku? No i raczej z 14 latką wieczorem późnym nie połazisz..

Cytuj
Ja poznałem swoją ukochaną na dyskotece, podszedlem do niej i spytalem czy zatanczy wolnego, zgodzila się :)
powiedzialem jej ze mi się podoba a ona odpowiedziala ze miło.
wymienilismy się numerami i w szkole potem pogadalismy (ja zagadalem do niej). po kilku dniach zdecydowalem się ja odprowadzic i wtedy przytulilismy się a ja spytalem czy zostanie moja dziewczyna ;]
a MAM 16 LAT !! ona ma 14 !! więc bela niemysl ze to takie proste :)

Dopmyślam się że to dyskoteka szkolna, ty jesteś w 3 gimnazjum a ona w 1.. Zgodziła się zatańczyć wolnego - w porządnym klubie/dyskotece nie grają wolnych pościelowych kawałków (najwolniejsze co zagrają to hip-hop), po drugie, skoro ma 14 lat i ma przed sobą dorosłego - w jej mniemaniu - faceta (bo aż 16letniego), to się ucieszyła że starszy chłopak na nią zwraca uwagę, więc się zgodziła - wierz mi, z z 18 latką już to nie przejdzie, nie podjedziesz poprostu do bylajakiej panny i nie powiesz zatańczmy wolnego - spotkasz się albo z wyszydzeniem albo z pogradliwym spojrzeniem. Starsza się już na to nie złapie - bo nie da się obmacywać i obściskiwać obcemu facetowi. No chyba że jakaś lampucera..

Cytuj
powiedzialem jej ze mi się podoba a ona odpowiedziala ze miło.

dobry chwyt, widzę że poskutkował, ale starszej jużby trzebabyło mówić, że ładnie wygląda zamiast tego, że ci się podoba. A najlepiej niemówić, że ładnie wygląda, bo to słyszy pewnie często, tylko pochwalić konkretną, jedną rzecz (broń boże nie oczy - toż to takie oklepane), npo powiedz że ma świetnie dobrany top do spodni - i już masz plusa, bo zauważyłeś i doceniłeś to, nad czym ona godzinę myślała (co by tu założyć?) - no i plus za to że się na modzie znasz xD

Cytuj
wymienilismy się numerami i w szkole potem pogadalismy (ja zagadalem do niej). po kilku dniach zdecydowalem się ja odprowadzic i wtedy przytulilismy się a ja spytalem czy zostanie moja dziewczyna ;]

No i git, szybko łatwo iprzyjemnie, szkoda tylko że starszej sztuki na to nie złapiesz.. Wraz z wiekeim rosną wymagania i stopień trudności niestety..




Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Marzec 2008, 19:46:00 »
Bela no wlaśnie połazisz wiem z własnego doświadczenia. Wiem no 14 lat to nie 16 czy więcej i w pełni to rozumiem no i dla ciebie 14 lat to chyba nie jest zbyt dojrzały wiek ?:D


Cytuj
Dopmyślam się że to dyskoteka szkolna, ty jesteś w 3 gimnazjum a ona w 1.. Zgodziła się zatańczyć wolnego - w porządnym klubie/dyskotece nie grają wolnych pościelowych kawałków (najwolniejsze co zagrają to hip-hop), po drugie, skoro ma 14 lat i ma przed sobą dorosłego - w jej mniemaniu - faceta (bo aż 16letniego), to się ucieszyła że starszy chłopak na nią zwraca uwagę, więc się zgodziła - wierz mi, z z 18 latką już to nie przejdzie, nie podjedziesz poprostu do bylajakiej panny i nie powiesz zatańczmy wolnego - spotkasz się albo z wyszydzeniem albo z pogradliwym spojrzeniem. Starsza się już na to nie złapie - bo nie da się obmacywać i obściskiwać obcemu facetowi. No chyba że jakaś lampucera..

Tu się na pewno zgodzę
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2008, 19:49:15 wysłana przez Hyperion »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Marzec 2008, 19:54:40 »
No cieszę się, że przynajmnije w jednym się zgadzamy :)

No ale czy na pewno połazisz późnym wieczorem? Może w twoim przypadku to jest możliwe, bo oboje macie wporządku starszych, ale ilu rodziców pozwala swoim 14letnim pociechom włóczyć się po 23 po parku, gdzieś nad rzeczką czy po nocnym mieście? No niewielu zapewne.

Offline Tukan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Marzec 2008, 22:39:56 »
Jak by nie patrzeć ten przedział 12-15 lat to prawda. Nie chce nic mówić, ale 14 latek z 14 latką - te miłości trwają tydzień, 2 , góra 3...

Cytat: Hyperion
Bela ja się z tobą nie zgodzę co do tej teorii 12 i 15 lat. Mimo, że ja mam te 14 lat ale dziewczyny z naszej klasy i nie tylko są dużo bardziej dojrzałe. Oczywiście tutaj trzeba trochę z humorem podejść dziewczynę, ale te co ja znam (czyt. są w moim wieku) raczej lubią jakieś spacerki itp. Wszystko naprawdę zależy od dziewczyny:D
Hyperion - z szacunkiem dojrzałe to one mogą być na zewnątrz i to i tak często nie do końca. W środku to one mają(w większości) etanol, papierosy, dream w stylu: "A gdzie mój książę z bajki" + biały koń na wyposażeniu.

Podkreślam - w większości, nie wszystkie.

Używaj kurczę opcji edit //VwB
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2008, 22:50:03 wysłana przez VwB »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Marzec 2008, 07:52:50 »
Oczywiście się zgodzę z dwojgiem moich poprzedników. Takie miłości w takim wieku naprawdę nie trwają długo. A ten spacer i tak nie będzie do późna, to jest po prostu rzadko możliwe żeby starsi puścili manie z laską na spacerek tak do 23. Wiem z własnego przykładu, że z dziewczyna w takim wieku można być ok 1,5 miesiąca i ja po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że jeszcze teraz mi to nie potrzebne, co innego 17+ lat

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Marzec 2008, 08:13:45 »
Ja jeszcze dodam od siebie, że nie znam inie znałem żadnej pary, która w wieku 14 lat byłaby ze sobą na poważnie. Ja sam do 16 roku życie wszystkie "drugie miłości" miałem góra 2 miesiące, potem cosik się odmieniło i mam już 2 lata. A spacerek późną nocą, najlepiej na jakąś górę w wakacje jest bardzo miły - widoki na miasto nocą godne polecenia.

Offline Tukan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Marzec 2008, 19:22:56 »
Cytat: Bela
Ja jeszcze dodam od siebie, że nie znam inie znałem żadnej pary, która w wieku 14 lat byłaby ze sobą na poważnie. Ja sam do 16 roku życie wszystkie "drugie miłości" miałem góra 2 miesiące, potem cosik się odmieniło i mam już 2 lata. A spacerek późną nocą, najlepiej na jakąś górę w wakacje jest bardzo miły - widoki na miasto nocą godne polecenia.

Ano, wszystko prawda

Edit.
Hyperion to nie do końca tak - człowiek uczy się przez całe życie!
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 17:04:40 wysłana przez Boba Fett »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marzec 2008, 21:15:19 »
No wy to maci doswiadczanie  w tej sprwie. A tu jeszcze wszystko przede mną

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Marzec 2008, 22:53:39 »
Jakie doświadczenie? Sam zobaczysz za rok czy dwa, że te miłostki nie mają sensu, oczywiście fajne są i cieszą bardzo, można powoli nabierać obycia w kontaktach damsko-męskich ale to nie to. To nie jest żadne nasze doświadczenie, po prostu z czasem zmienisz zdanie na ten temat i zaczniesz inaczej na to wszystko patrzeć, bo w dziewczynie będziesz widział co inne, niż widzisz teraz. To samo się tyczy mnie, za rok będę na studiach i moje spojrzenie nieco się zmieni, ajk imetody przeze mnie stosowane - bo rzecz jasna trzeba będzie przystosować się do nowych warunków i nowego typu dziewczyn - nieco starszego.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Marzec 2008, 23:18:11 »
Warto tu wrzucić swoje trzy grosze. Otóż przychylając się do posta Beli ja również uważam że związki w wieku 13-16 lat to może i fajne przeżycie ale na dłuższą metę to kompletnie nie zdaje egzaminu ;]. ÂŻeby być z kimś to pomijając fakt że trzeba do tego dorosnąć i niekiedy wziąć odpowiedzialność za związek to trzeba mieć rozeznanie w świecie  - taki jest właśnie mój punkt widzenia. Jak wiadomo popularne w tym przedziale wiekowym są typy fochów typu "nie dopisałeś do smska buziaczka , to koniec z nami". Wiem, wiem może i przesadzam ale nie oszukujmy się radzę się wziąć za coś pożyteczniejszego niż imho zawracać sobie głowy miłosnymi bzdurami zwłaszcza że w tym wieku miłość to pojęcie względne i emocjonalność wtedy cholernie odgrywa swoje zamiast zdrowy rozsądek ;]. Jestem raczej spokojny o przyszłość, grunt to trafienie na dziewczynę dla której "wyciskanie 140 na klatę" nie stanowi sensu życia i codziennego podniecenia. Dla której nie liczy się zasobność portfela ale zasobność osobowości. Dla której liczy się drugi człowiek a nie rządzi ślepy materializm. Wiadomo - kobieta też lubi być doceniana przez prezenty ale żeby te prezenty nie zastąpiły partnera. Wszystko dla ludzi.

Cytuj
Bela ja się z tobą nie zgodzę co do tej teorii 12 i 15 lat. Mimo, że ja mam te 14 lat ale dziewczyny z naszej klasy i nie tylko są dużo bardziej dojrzałe. Oczywiście tutaj trzeba trochę z humorem podejść dziewczynę, ale te co ja znam (czyt. są w moim wieku) raczej lubią jakieś spacerki itp. Wszystko naprawdę zależy od dziewczyny:D

No z humorem podejść, czyli tekstem "Lubisz pierniczki"?  

Cytuj
Hyperion - z szacunkiem dojrzałe to one mogą być na zewnątrz i to i tak często nie do końca. W środku to one mają(w większości) etanol, papierosy, dream w stylu: "A gdzie mój książę z bajki" + biały koń na wyposażeniu.

Podkreślam - w większości, nie wszystkie.

Nie tylko nie tylko. Zazwyczaj królowe polskiego Gimnazjum marzą tylko żeby zgromadzić jak najwięcej pulsarów by inne koleżanki wyszydzić od wieśniar bo mają mniej. Zapomniałeś jeszcze o niesamowitej ilości tapety na buzi. No i papierosy, bo to jest qul i trendi i ziomki które cisną 140 na klatę lepiej popatrzą  BA nawet może będzie replay historii łapania za piersi i krocze aka KERTH

Forum Tawerny Gothic

Jak wyznać uczucie?
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Marzec 2008, 23:18:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top