Autor Wątek: Szpon Beliara  (Przeczytany 32224 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Szpon Beliara
« dnia: 21 Luty 2008, 18:05:36 »
Jeżeli graliście w Noc Kruka, magiem lub paladynem czy też najemnikiem bardziej woleliście miecz ( jeżeli tak to jedno czy dwuręczny) szpon beliara czy też runy (dla przypomnienia wypisze kilka run)
-korzeń
-Wyssanie energi
-Przywołanie kamiennego strażnika
-Rój
-przywołanie zombie
Było jeszcze kilka ale skleroza i te sprawy, ja osobiście wolę miecz jednoręczny szpon beliara, czekam na wasze propozycje.

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Szpon Beliara
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2008, 18:15:43 »
ja gralem 2 razy 2recznym szponem i raz 1recznym  :) Nie lubie zbytnio grac magiem, a bardziej podoa mi się szpon 2 reczny  

Forum Tawerny Gothic

Szpon Beliara
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2008, 18:15:43 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Szpon Beliara
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2008, 20:48:31 »
A więc, ja grałem magiem to oczywiście runa... chociaż powiem szczerze, że nic wielkiego z tego szponu po przemianie w runę nie zostaje... A jak Paladynem to zawsze wybierałem miecz dwuręczny, podoba mi się to jak Paladyn w służbie Innosa włada mieczem Beliara... ;)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Szpon Beliara
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2008, 18:10:13 »
A co powiesz na runę "wezwanie umarłych" (czy jakoś tak) to jest najsilniejsza zrun szponu beliara, pytam się ciebie o tę runę ponieważ wymaga około 200 many i nie miałem okazji jej użyć,więc jeeli możesz mi powiedzieć jak ona działa itd.

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Szpon Beliara
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marzec 2008, 18:29:08 »
Runa działa w następujący sposób: zrzuca pokaźnej ilości desant (nie)umarłych (jeśli dobrze pamiętam)  . Czyli nic specjalnego...  

Nigdy nie przepadałem za magami. Tylko machali rękami i mieli brzydkie zbroje (szaty)  Zawsze grałem z mieczem dwuręcznym (Palladyn i Najemnik) ale nie był to Szpon Beliara tylko "zwykłe" Duże magiczne ostrze na smoki(chyba tak się nazywało). Ale i tak nigdy bym ie poświęcił tak dobrego miecza jak Szpon Beliara na jakieś tam runy...
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2008, 18:33:52 wysłana przez Pr0c3n7 »

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Szpon Beliara
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marzec 2008, 19:29:15 »
2 razy grałem jednorecznym bo fajnie wyglada bohater gry na poziomie mistrzowskim z jednoreczna bronia :D

raz dwurecznym, w tym przypadku podoba mi się jak nosi taką fajną kose jak szpon na plecach :D

raz gdy grałem magiem tgo mialem już przyzwanie zombi ale osobiscie uwazam ze szpon po przemianie w rune jest kiepski :P

Edit: ostatnia Runa to Krzyk Nieumarłych, zadaje 666 obrażeń i wymaga 250 many czyli MAX :D
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2008, 19:30:59 wysłana przez DJEndriu »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Szpon Beliara
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Marzec 2008, 20:20:07 »
Tak zgadzam się i też nie zamieniłbym miecza na runy, ale będąc magiem nie masz wyboru, niestety. Chociaż wybór jest zniszczyć szpon, albo runy więc logiczne co każdy normalny człowiek wybierze  

Offline Saygram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Szpon Beliara
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Marzec 2008, 09:53:45 »
Jeśli gram najemnikiem czy paladynem to biorę Szpon Beliara jednoręczny. Zawsze stawiam na szybkość. Jak grałem magiem to bardzo przydała się runa przyzwania zombi. Przyzywałem takich całą bandę. Przeciwnicy się z nimi męczyli ja tylko podchodziłem i dobijałem. Taka banda skutecznie odwracała uwagę smoków a ja miałem czas by rzucić lepsze zaklęcie.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Szpon Beliara
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maj 2008, 15:10:31 »
Lepiej walczyć mieczem, niż runami-początkowo są słabe, dopiero chyba krzyk umarłych to jest coś. Najlepiej jest, gdy szpon jest 1h, bo wtedy jest superzabójczy

kliff

  • Gość
Szpon Beliara
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maj 2008, 22:08:08 »
Ja grając zarówno paladynem i najemnikiem zawsze używałem mieczy dwuręcznych. Czasami posługiwałem się runami. Osobiście do Szponu Beliara nie mogłem się przekonać (jakoś nie podoba mi się ten miecz, lepszy był Uriziel w Gothic 1). Wolę zwykłą stal, a Szpon oddawałem Saturasowi - przynajmniej miałem jakieś doświadczenie.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Szpon Beliara
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maj 2008, 13:16:53 »
Ja za pierwszym razem grałem magiem więc mialem rune. Ale jakoś ich nie używalem. Teraz gram najemnikiem i chyba wybiorę jednoreczny. To w końcu jest szybsze i to na tym mi zależy

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Szpon Beliara
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Maj 2008, 23:34:48 »
Ja przchodziłem kilka razy Gothic 2 - Noc Kruka ale zawsze Szpon Beliara używałem jako miecza, a nie jako rune. Albo też niszczyłem (trzeba przyznać, że 2000 xp nie mało), choć uważam, że lepiej go zatrzymać. Miecz jak wiadomo, można mieć jednoręczny lub dwuręczny a zadawane przez niego obrażenia zależą od siły postaci. Dobre jest to, iż zawsze możemy zwiększyć obrażenia szponu, o ile nasz bohater stał się silniejszy od poprzedniejszego czasu ulepszania. A więc miecz okazuje się bardzo przydatny szczególnie w walce ze smokami  . Grając magiem nie zachowałem szponu, ale wiem jakie są czary i najlepszym z nich jest ,,krzyk umarłych''. Zadaje nie gorsze obrażenia od run 6 kręgu magów ognia i chyba wymaga też 6 kręgu wtajemniczenia. Pozostałe czary też są bardzo dobre.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2008, 23:39:23 wysłana przez Roben »

Offline Demites

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: -2
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Czerwiec 2008, 17:56:11 »
Wolę Szpon Beliara. Zawsze jakoś wolę miecze, poza tym te pioruny fajnie wyglądają. Runa marnuje manę, a miecz nic. No i runy są wolniejsze, niekiedy wojownik zdąży nam porządnie przywalić, zanim naładujemy czar i rzucimy go w odpowiednim kierunku.

Offline Anarchy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Czerwiec 2008, 18:08:51 »
Ja osobiście wolę dwuręczny. Na mistrzowskim jest nawet szybki, a jak trafię nim w kogoś, to 0,5/1 hp mu biorę;]

Offline Bloodwayne

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • REMEMBER ME !!!
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Czerwiec 2008, 14:44:15 »
Dwuręczna jest najlepsza-chociaz grajac magiem nie mamy wyboru broni ba runy..chociaż runy w Nk są dość mocne-korzeń..najidityczniejszy czar zadaj obrażenia zerowe w praktyce nie przydatny
Reszta to znakomite czary tylko cholernie zrą mane
Jako broń szpon zadaje niezle obrazenia czyniac go krolem wsrod broni dwurecznej/jednorecznej

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Czerwiec 2008, 09:50:01 »
Jak grałem paladynem miałem miecz jednoręczny, z nim szedłem na smoki pyk pyk bum i po smoku, bardzo dobra broń.

Offline Mag Wody Kamil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Czerwiec 2008, 09:02:54 »
Kiedyś grałem z dwuręcznym Szponem Beliara ale wolę jednoręczny 8)

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Czerwiec 2008, 09:08:28 »
Ja wolę jednoręczny, bo fajnie wygląda i jest szybszy, jest znacznie lepszy w pojedynkach z osobami które mają broń, lecz trochę gorszy na smoki, ale smoków jest tylko 6, a osób które mają broń (ludzie, jaszczuroczłeki, orkowie) jest znacznie więcej.

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lipiec 2008, 16:36:27 »
Grałem raz jako b. jednoreczna zadaje malo obrazen, ale za to piorun jest mocniejszy. Wole jednak jako dwureczna. Parametry są odwrotne.

Offline Ball Devan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2008, 13:29:07 »
Ja lubie dwuręczny miecz bo zadaje obrażenia także od błyskawicy
Może zadaje mniej obrażeń od błyskawicy bo w jednoręcznym jest częstsza błyskawica tak jak mówi Audio lecz zadaje mocniejsze rany od ostrza
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 13:32:35 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Szpon Beliara
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2008, 13:29:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything