Autor Wątek: Zabiorą letnie wakacje?!  (Przeczytany 11648 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Zabiorą letnie wakacje?!
« dnia: 21 Luty 2008, 15:18:18 »
Nie inaczej, jak w tytule topicu. Ja napiszę krótko i na temat: właśnie niedawno usłyszałem w telewizji, że nauczyciele wpadli na iście genialny pomysł - chcą zamiast letnich ferii podzielić je na pół i zorganizować podczas... wiosny i jesieni. o_O

Jak dla mnie jest to całkiem idiotyczna koncepcja, którą nie mógł stworzyć nikt inny, jak ktoś pokroju Romana G., który również chciał na siłę zabłysnąć i wprowadzić coś nowego i rozjaśniającego aktualne ,,niezbyt miłe życie uczniów". Człowiek, który to wymyślił najwyraźniej w młodości nigdy nie miał szczęścia do wakacji, a teraz będąc już dorosłym bardziej myśli o swoich potrzebach i zachciankach.
Z tego co wiadomo, informacja ta nie jest jeszcze pewna i nie mogę potwierdzić, że na 100% coś takiego wejdzie w życie.

Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten iście ciekawy pomysł chluby naszych szkół - grona nauczycielskiego.

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2008, 15:27:22 »
Jeśli to prawda, to bardzo źle. 2 miesiące wakacji są po to, by odpocząć od szkoły. Po co dawać krótsze przerwy wiosną i jesienią. Mam nadzieję, że ten głupi pomysł nie przejdzie. Zawsze myślałem, że wakacje mamy żeby odpocząć od szkoły i nauczycieli. Gdyby to zmienili ciężko by było sobie wyjeżdżać do ciepłych krajów...

Forum Tawerny Gothic

Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2008, 15:27:22 »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2008, 15:41:31 »
Ee, już od razu widać (tak jak stwierdził Boba Fett), że ten kto to wymyślił, jest pokroju Giertycha. Jak można wpaść na tak głupi pomysł i zabierać wakacje, podczas których jest ciepło, przyjemnie i podczas których ma się wolne, ponieważ właśnie wakacje są najlepsze (moim zdaniem), do spędzenia odpoczynku. Jeżeli nie jest na 100%, to na razie się tym nie przejmuję, ale uważam to za bardzo idiotyczny pomysł.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Luty 2008, 15:42:10 »
Yeah, w tym momencie przypomina mi się burzliwy temat o Nauczycielach kiedy to paru userów z zbyt wysokim ego za wszelkie skarby broniło ten zacny zawód. Otóż mam nadzieję że pomysł nie przejdzie bo jest totalnie idiotyczny. W takim razie zróbmy petycję żeby nauczycielom jeszcze bardziej obciąć pensję z pewnością się ucieszą.  To tyle na ten temat.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Luty 2008, 15:48:21 »
COOO?? Ty żartuesz, mam racje? WAKACJE PODZIELONE? NIEEE! Dlaczego na tym świecie istnieją ludzie, którzy myslą TYLKO I WYÂŁÂĄCZNIE o sobie? To jest bez senu, jak lokata...

PS.
Już pomysł z Mundurkami był lepszy...

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Luty 2008, 16:03:06 »
Przypomina mi to scenariusz jakiegoś głupiego filmu animowanego :P

Cytuj
W takim razie zróbmy petycję żeby nauczycielom jeszcze bardziej obciąć pensję z pewnością się ucieszą.  To tyle na ten temat.

Właśnie słyszę jak moja mama planuje przy stole niesamowity plan, aby uprzykrzyć uczniom życie i wpajać im dla własnej satysfakcji kolejne dawki wiedzy dotyczącej związków składniowych w zdaniu. ÂŚwietnie będze nauczać, kiedy słońce praży, co nie?

Pomysł oczywiście poroniony, ale głupotą jest uważać, że wszyscy nauczyciele za tym stoją.

Idea rozłożenia wakacji na dwie pory roku nie przejdzie - nie zgodzą się zarówno uczniowie, ludzie w ministerstwie jak i sami nauczyciele (tak, tak, oni też wyjeżdżają na wakacje).

Poza tym prawie każdy w czasie ferii letnich gdzieś wyjeżdża i często są to dłuższe wypady. Jesienią na dobrą sprawę nie ma gdzie wyjechać, a wiosna w przytulnych miejscach to pora silnych wiatrów i huraganów. Nawet biura podróży na tym stracą.


Na dobrą sprawę i tak w Polsce względem innych krajów jest zdecydowanie za mało dni wolnych od szkoły.
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 16:06:51 wysłana przez Assasyn »

Offline Feomathar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Luty 2008, 16:22:20 »
Ten pomysł jest okropny, denerwujący, koszmarny, idiotyczny i...nie mam słowa.Ktoś kto chce zabrać wakacje jest kompletnym debilem!Co jak co, ale na to się nie zgadzam!Mundurki są znośne, ale to NIE!W takim wypadku zgłaszam sprzeciw!Nie pozwolę na to!Szkoda, że Bezimienny nie istnieje naprawdę.On by to rozwiązał.On rozwiąże każdy problem.Policzmy:Zabił armie przeciwników, którzy byli co najmniej dwa razy więksi i silniejsi od niego, zabił sześć smoków, walczył tak długo, jak nie walczyli by nawet Innos, Adanos i Beliar, nosił artefakty bogów, wykonał zadania z narażeniem życia, wygnał ÂŚniącego i zapisał swoje imie w historii Myrthany!A zniszczenie pomysłu skasowania wakacji-co to dla niego!Podsumowanie:PROTEST!
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 16:27:57 wysłana przez Boba Fett »

Offline VwB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niczym feniks z popiołów
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Luty 2008, 16:33:37 »
Pomysł iście genialny w swojej prostocie. Dlaczego tak się dzieje? Polska chce dążyć do wzorców UE(nawiasem mówiąc cały czas wiedziałem, że nie wyjdzie z tego nic dobrego). Interesuje mnie tylko, czy krótsze wakacje obejmą także studentów, bo to dla mnie teraz ważne... Co oni sobie myślą? 1 miesiąc ferii letnich dla studentów? Ktoś kto robił tą ustawę jest chyba niedokochany przez partnera... Jeśli to obejmuje też studentów... to Wyspy Witajcie....
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 16:34:51 wysłana przez VwB »

Offline Neroalex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Luty 2008, 16:59:52 »
ludzie ruszcie głowa czy co tam macie nawed jeśli ktos wpadl na taki pomysl to oczywiste jest ze nie dojdzie on do skutku
1.musieli by zmieniac konstytucje
2.było by za dużo protestow ze strony uczniow
3.rzadz nie przyjmie takiej propozycji oni nie są na tyle glupi
4.wakacje zawsze trwaly 2 miechy i tak pozostanie i nie przezywajcie jak male dzieci czegos co uslyszycie w wiadomosciach bo się wykonczycie psychicznie

pytanie do VwB czemu uwazasz ten pomysl za dazeniem do wzorcow UE znasz ajkies panstwo UE ktore posiada taki system wypoczynku od nauki bo ja nie znam takiego panstwa. a co do stodentow to już na pewno by nie obejmowalo [PROTESTY ] poza tym studenci maja 3 miechy wolnego i zamiast 2 tygodni feri zimowych 3albo 4

aha co do nauczycieli wikszosc z nich tez była by rpzeciwko takiemu posunieciu maja 2 miechy wolnego i jeszcze im za to placa +od 500 do 700 zl dostaje  kazdy nauczyciel na wakcje
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 17:05:05 wysłana przez Neroalex »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Luty 2008, 17:07:22 »
Ja nie wiem czy Ci politykom się nudzi i myślą, że jak są u progu władzy to im wszystko wolno? Nie pomysł jest bez sensu. Wakacje są od tego, żeby odpocząć psychicznie od codziennych wykładów nauczycieli, komentarzy kolegów itd. Poza tym gdzie można odpocząć jesienią i wiosną na terenie polski? Deszcze, niska temperatura. Takie coś mogłoby bardzo zdenerwować uczniów, bo takie "szarpanie", czyli nauka z częstymi przerwami nie ułatwiłaby pracy uczniów w szkole wręcz przeciwnie tylko by zaszkodziła.

Offline VwB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niczym feniks z popiołów
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Luty 2008, 17:24:00 »
Cytat: Neroalex
pytanie do VwB czemu uwazasz ten pomysl za dazeniem do wzorcow UE znasz ajkies panstwo UE ktore posiada taki system wypoczynku od nauki bo ja nie znam takiego panstwa. a co do stodentow to już na pewno by nie obejmowalo [PROTESTY ] poza tym studenci maja 3 miechy wolnego i zamiast 2 tygodni feri zimowych 3albo 4

Znam pare takich państw: Niemcy, Słowacja, Francja, chyba jeszcze w Hiszpanii, nie wiem jak w innych krajach bo nie mam tam rodziny.
Do studentów, to wyobraź sobie ze z tych 4 tygodni to tak naprawdę odpoczywają pare dni, bo sesja za pasem

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Luty 2008, 17:30:08 »
Cytat: Feomathar
Szkoda, że Bezimienny nie istnieje naprawdę.On by to rozwiązał.On rozwiąże każdy problem.Policzmy:Zabił armie przeciwników, którzy byli co najmniej dwa razy więksi i silniejsi od niego, zabił sześć smoków, walczył tak długo, jak nie walczyli by nawet Innos, Adanos i Beliar, nosił artefakty bogów, wykonał zadania z narażeniem życia, wygnał ÂŚniącego i zapisał swoje imie w historii Myrthany!A zniszczenie pomysłu skasowania wakacji-co to dla niego!Podsumowanie:PROTEST!
LOL
Dziecko, odłóż na jakiś czas gry komputerowe.

Wracając do tematu, to pomysł jest absurdalny, i zalatuje Giertychem. Wakacje w lecie są chyba dla tego, że w lato jest najcieplej. Komu by się chciało uczyć gdy za oknem jest 25 stopni ciepła. Baseny i wszelakie jeziora, w których można pływać byłyby otwarte o połowę krócej i o co najmniej o połowę była by skrócona możliwość podróżowania po Polsce, chyba, że kto.ś jest fanem błota i deszczu. Mam nadzieje, że pomysł ten nigdy nie wejdzie w życie i ludzie przestaną się ścigać w wymyślaniu debilnych ustaw.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Luty 2008, 18:05:42 »
Jeżeli w ogóle prawdą jest, że taki pomysł istnieje, to po pierwsze, nie przejdzie choćby dlatego że nauczyciele też mają wolne w wakacje i też będą przeciwko.
A po drugie to to by w sumie nie było nic dziwnego, w wielu krajach Europy tak jest (np. Niemcy)

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Luty 2008, 18:23:00 »
Kogoś chyba nieźle tir potrącił że na taki pomysł wpadł. Dajcie spokój nasz rząd całkiem już powariował żeby się nie wyrażać. Mimo wszystko głosowaliśmy na Tuska, to teraz mamy.Póki co nic się nie zmieniło.
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 18:23:39 wysłana przez Rahtar »

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Luty 2008, 18:32:06 »
Faktycznie, tylko idiota coś takiego by wymyślił. Ja już widzę że u nas w szkole to będzie się działo    Kilka szyb poleci na pewno jeśli to wejdzie w życie. Dla mnie to byłaby klęska żywiołowa i niewyobrażam sobie czegoś takiego. Załatwiłem sobie wokacje w chorwacji i mam zamiar pojechać bez względu na to co się stanie
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 18:34:39 wysłana przez Vigo »

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Luty 2008, 18:35:50 »
Cytuj
Szkoda, że Bezimienny nie istnieje naprawdę.On by to rozwiązał.On rozwiąże każdy problem.Policzmy:Zabił armie przeciwników, którzy byli co najmniej dwa razy więksi i silniejsi od niego, zabił sześć smoków, walczył tak długo, jak nie walczyli by nawet Innos, Adanos i Beliar, nosił artefakty bogów, wykonał zadania z narażeniem życia, wygnał ÂŚniącego i zapisał swoje imie w historii Myrthany!A zniszczenie pomysłu skasowania wakacji-co to dla niego!Podsumowanie:PROTEST!
Don Corleone ma rację, odłóż gry.
A tak przy okazji, Bezimienny nie mógł zapisać swoje imię w historii, ponieważ go nie miał, :P


Cytuj
Jak dla mnie jest to całkiem idiotyczna koncepcja, którą nie mógł stworzyć nikt inny, jak ktoś pokroju Romana G.
Prawda...

Cytuj
Ja nie wiem czy Ci politykom się nudzi i myślą, że jak są u progu władzy to im wszystko wolno?
Wygląda na to, że strasznie się im nudzi, a wyobrażają sobie nie wiadomo, co...

Tak, jak tutaj chyba większość powiedziała, ten pomysł jest do kitu . Wakacje są właśnie po to, aby odpocząć od szkoły, od nauki. Aby wybiegać się nago po podwórku, a nie zasuwać do szkoły w mundurku (Nawet się zrymowało, :D). Tak, jak ktoś tam wyżej powiedział, że komu by się chciało chodzić do szkoły, podczas 25. stopniowym cieple, no nie? Czyli nie jestem za podzieleniem wakacji, to nie jest za dobre. Niech pozostanie, tak jak jest - Dwa miesiące wakacji, w lecie - I jest "lajcik dżojncik"...


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 21:39:37 wysłana przez Medivth »

Offline Tar-Telemnar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Luty 2008, 18:57:29 »
Niech ich piekło pochlonie jak nam zabiorą 2 miesięczny wypoczynek od tego g**** nazywanego szkołą! Co mi z dwóch przerw zamiast jednej? Szlag by to     Ale mam pocieszenie xD Jakbyśmy się skrzyknęli o 10 zł to byśmy uzbierali na płatnego mordercę i by załatwił pomysłodawcę  

Offline WOJOWNIK CIENIA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Luty 2008, 19:23:48 »
No to naprawdę niesamowity pomysł.   Przecież wakacje zawsze miały 2 miesiące i tak ma zostać!  To jest dla każdego czas regeneracji, odpoczynku od wszystkich obowiązków. Teraz chcą nam ten czas ukrócić!!!

(Popieram w zupełności Tar-Telemnara, ale wystarczy żeby tego nie poparli morderca jest raczej tu niepotrzebny)



POZDRAWIAM

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Luty 2008, 19:31:30 »
Ja za to słyszałem zupełnie coś innego... Słyszałem że chcą zabrać ostatnie dwa tygodnie i przełożyć je bodajże na październik. Jeśli w ten sposób by zrobili - jestem za. Dlaczego? Bo jesień jest okresem deszczowym, ponurym, mokrym i takim gdzie się nie chce chodzić do szkoły.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Luty 2008, 19:39:54 »
Taa.. Wspaniały pomysł. Już widzę jak rada szanownych, wykształconych nauczycieli siada przy "Okrągłym stole" i snuje swe plany... Ten pomysł to debilizm. Ciekawe kto na to wpadł? Genialny pomysł, czemu się poci w lato kiedy jest ciepło?!
Lepiej posiedzieć w szkole i posłuchać o fascynującym zapyleniu, a potem kiedy przyjdzie wspaniałe zimno i deszcze wypuścić uczniów ze szkół na wakacje. No i za swoje genialne pomysły domagać się podwyżki  .

PS. Czemu nauczyciele nie strajkują jak pielęgniarki?

Forum Tawerny Gothic

Zabiorą letnie wakacje?!
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Luty 2008, 19:39:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top