Autor Wątek: Powrót do Nordmaru  (Przeczytany 1397 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Powrót do Nordmaru
« dnia: 21 Luty 2008, 10:48:33 »
witam , bardzo rzadko zaglondam naten dzial forum , ale dzisiaj go sobie czytalem , czytałem i pomyślałem że napsize opowiadanie ''Powrot do Nordmaru''

powiadanie mówi o człowieku z północy imieniem Kernor ( sam imie wymyśliłem , jeśli jest taki koleś w Gothic 3 to poprostu niewiedziałem ) , Kernor jest teraz Niewolnikiem Assasynów w Ishtar i będzie prubowac się dostać z pustyni do Nordmaru , do swojego wytęsknionego klanu młota , czy uda mu się ucicec z pustynu , czy dojdzie do przełeczy faring , czy bezpiecznie wruci do klanu , niewiadomo... przygoda toczy się 2 lata nadtym jak orkowie zaatakowali królestwo Myrtany czyli 12 lat przed przypłynęciem bezzimiennego na kontynent po zniszczeniu  smoka ożywieńca...
skad wiem to że 12 lat przed przypłynięciem bezzimiennego >> gtohic 3  Instrukcja-str.31 Kalendarz

UWAGA - tak mi się wydaje ze to 12 lat ;p

opowiadanie prawie skonczone , tylko musze je przeczytac cale i poprawic błędy , nietylko ortograficzne...

 premiera opoiwadani powinna się ukazać jutro ( piatek 22 luty chyba ;p ) około godziny 12:00 , napsize tutaj posta o której godzinie opowiadanie się ukarze


mam nadzieje ze mogę tutaj napisac takie opowiadanie i ze niezostanie usuniete i niedostane punktów ostrzeżeń

PozDRaWiam Russel

Dział ,,Twórczość własna" nie nazywa się ,,Reklamy swoich dzieł". Jeśli zamierzasz napisać opowiadanie - napisz je. W tym dziale nie będą tolerowane zapowiadania żadnej z form pisemnych. Temat zamykam, póki nie napiszesz swojej pracy (jak napiszesz, napisz do mnie na PW). - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 15:06:09 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Powrót do Nordmaru
« dnia: 21 Luty 2008, 10:48:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything