Autor Wątek: Dziennik w Swiatyni Sniącego  (Przeczytany 15370 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« dnia: 20 Luty 2008, 21:13:23 »
Jak myslicie, kto mógł być autorem dziennika, tego w którym autor wspomina o mieczu URIZIEL i o strzegącym go Ozywionym-orku i jak zakończyła i czy w ogóle doszła do skutku jego ucieczka  z podziemnego więzienia ?








[span style=\'color:#000000;background:#000000\']
Wielki Brat patrzy ...[/span]
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 22:52:47 wysłana przez Respev »

Offline WOJOWNIK CIENIA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2008, 19:13:08 »
Gdzie jest ten dziennik o którym mówiłeś?Ja się z takim czymś nie spotkałem.

Odpowiedz.

Forum Tawerny Gothic

Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2008, 19:13:08 »

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2008, 19:35:56 »
Cytat: WOJOWNIK CIENIA
Gdzie jest ten dziennik o którym mówiłeś?Ja się z takim czymś nie spotkałem.

Odpowiedz.



W światyni sniacego, blisko jeziora lawy. Idziesz do jeziora korytarzem i skręcasz w bok do jaskini z pełzaczami. Na jej koncu jest dziennik

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Luty 2008, 20:32:59 »
Wydaje mi się że to nie wolnik prawdo podobnie został schwytany na wojnie przez orków. Co świadczy o tym że umje się posługiwać bronią. No cóż moim zdaniem nie tem gdzie jest Uriziel jest ta półapka a na niej trup i to prawdopodobnie on .
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 20:33:35 wysłana przez Pienik »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Luty 2008, 15:50:28 »
Według mnie jest to były żołnierz, który został schwytany przez orków i zmuszony do budowy świątyni śniacego, dlatego zna szczegóły które opisuje w dzienniku

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Luty 2008, 13:30:42 »
moim zdaniem jest to ten generał który kiedyś władał tym mieczem tylko orkowie nie wiedzieli jak go używac i zamkneli go pod władzą tego szamanka. A ten gość został może jakimś szkieletem? no niewiadomo.

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2008, 22:35:22 »
To po prostu najzwyklejszy niewolnik pracujący przy budowie świątyni śniącego,ale temat głupi bo od razu wiadomo,znaczy można jeszcze pofantazjować ,ale to nie ma sensu.

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Maj 2008, 06:31:09 »
pradwopodobnie jest to rycerz który władał Urizielem ;]a został z niego szkielet bo chłopaka zadźgali i schowali miecz bo nie wiedzieli co z nim zrobić ;]

Offline miko1200

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Maj 2008, 07:38:50 »
no to chyba wojownik ale chyba nie generał bo generał wiedziałby ze to jest Uriziel i byłby świadom czyhajacej tam pulapki najprawdopodobniej postac zostala tam wtracona na dlugo przed powstaniem bariery.


Offline Angarix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Maj 2008, 08:22:29 »
Ja mysle ze zjadly go pelzacze albo w desperacji wskoczyl do jeziora lawy  

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Maj 2008, 08:45:17 »
Już dawno nie czytałem tego dziennika, ale powiem wam, że to chyba był żołnierz schwytany z kolegani, było ich wielu, skoro kazano in robić jakiś gigantyczny kopiec. Pewnie nie wiedział, że URIZIELA broni pułapka no i traaaach!

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Maj 2008, 22:17:00 »
Dziennik w ÂŚwiątyni ÂŚniącego?!! Pierwsze słyszę... Cholera, trzeba będzie znowu przejść Gothica 1  

Carl Johnson

  • Gość
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Maj 2008, 08:09:23 »
Mi się wydaje, że to po prostu niewolnik, który został zmuszony do budowy świątyni śniącego. W dzienniku napisał, że pragnie zdobyć miecz, którego orkowie się boją (czyli Uriziel). Skąd się dowiedział, że boją się tego miecza? Nie wiem, może uciekali, gdy szaman niósł ten miecz do kryjówki? I próbował go zdobyć, więc napisał notatkę w dzienniku i poszedł do kryjówki miecza, gdzie przy wejściu "powitały" go kolce wyjeżdżające ze ścian i podłogi (coś takiego, nie pamiętam już takich szczegółów).

Offline Rixin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Maj 2008, 14:14:16 »
Ten gość jest niewolnikiem budującym świątynię(bo jak inaczej żyłby wśród orków), umie trochę walczyć bo mówi że pokazałby orkom gdyby dorwał się do miecza, wie że się go boją bo widział jak np. modlą się do niego (w końcu ten koleś do którego kiedyś należał siekał orków już podczas 1. wojny) no i jest to zwykły człłowiek bo gdyby miał jakieś wysokie stanowisko to by pisał "Uriziel", a nie "miecz którego się tak boją".
Co się z nim stało? Nie wiadomo, może zjechał windą na dół i już nie wyjechał do góry(ta winda jest na jeziorku lawy obok), ale bardziej prawdopodobne jest że to ten trup przy mieczu bo przewcież mówił że się do niego dobierze iwszystkich wysieka

Offline Khalen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Czerwiec 2008, 23:39:34 »
To Oczywiste !! ten dziennik należy do łowcy trolli którego trupa spotylamy polując z diegiem na trolla !Pamiętacie? tam jest wydarta kartka z dziennika ! raz z wójkiem chcieliśmy to jakoś połączyc ale zapomnieliśmy !! chodzi o to że ten ÂŁowca trolli był niewolnikiem i robił świątynie dla śniącego potem uciekł i polował na trolle któregoś dnia chciał zapolowac na dużego trolla z górniczej doliny a ten go zabił a z niego wypadła ,,Stronnica Z Dziennika'' ok to ja spadam

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Czerwiec 2008, 09:24:24 »
Teza ciekawa, niesamowita ale nie niemożliwa. Jednak ja uważam że te dwie sytuacje po prostu nie mają ze sobą nic wspólnego i jest to zbieg okoliczności. Więc jak dla mnie w kanionie - ÂŁowca Trolli, w ÂŚwiątyni - Niewolnik

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Czerwiec 2008, 22:41:33 »
moim zdaniem jest to ten generał który kiedyś władał tym mieczem tylko orkowie nie wiedzieli jak go używac i zamkneli go pod władzą tego szamanka. A ten gość został może jakimś szkieletem? no niewiadomo.

Ej Ale Tego Generala Zabili A Nie Schywali

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Lipiec 2008, 01:21:24 »
Jeden z niewolników, który pomagał w budowaniu świątyni, napisał ten dziennik, ale zapewne został zabity, bo próbował pewnie zdobyć ten miecz. Niewiem jednak, jakie ma podstawy ktoś, kto sądzi, że dziennik ten napisał np. ork :P, albo ten cały łowca trolli :P. Niewolnik go napisał i to jest najbardziej prawdopodobne.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lipiec 2008, 14:43:40 »
No dobra, wreszcie znalazłem ten dziennik. ::) Po bliższym zapoznaniu się z nim stwierdziłem, iż napisał go niewolnik budujący świątynię (autor pisze, że wraz z towarzyszami został schwytany przez orków i musi drążyć górę - tym samym nie rozumiem osób, które piszą tutaj, że dziennik jest autorstwa orka). Podobnie jak Roben uważam, że po jakimś czasie ów niewolnik spróbował zdobyć Uriziela (,,gdybym tylko zdobył ten miecz, to bym im pokazał!"), ale nie wiedział o pułapce w drzwiach komnaty i został zabity. Po drugie, miejsce w którym znajdujemy dziennik (ukryta jaskinia, skromnie urządzona) pozwala przypuszczać, iż napisał go schwytany i zmuszony do pracy człowiek, któremu udało się niepostrzeżenie uciec z miejsca pracy i schować się w tej tajnej grocie. Takie jest moje zdanie.

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lipiec 2008, 15:15:31 »
ja uwazam ze to niewolnik byly wojownik ktory mogldzieki niemuzabic kilku orkow ale mu po prostu nie wyszlo

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dziennik w Swiatyni Sniącego
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lipiec 2008, 15:15:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything