Autor Wątek: bo się "god mode" zalaczyl;/  (Przeczytany 2267 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
bo się "god mode" zalaczyl;/
« dnia: 20 Luty 2008, 15:38:41 »
Witam. mam nietypowy problem.
dużo czasu nie gralem w Gothic 3( z XP na viste się przenioslem) i niestety musialem odpuscic sobie ta gre bo mimo latek wszelkich gra nie chciala zaskoczyc. dop patch 1.6 dal rade i znow mogę się cieszyc radosna sieczka Orkow. ale ja nie o tym
problem polega na tym, ze zalaczylo mi się coś w stylu "god mode" tzn trucizny na mnie dzialaja, skoki z wysokosci tez( robilem testy:D) ale już jestem calkowicie niewrazliwy na wszelkie obrazenia od z walki;/ latalem już do boju nawet bez zbroi i dawalem się okladac przez kilka minut ale zero efektow.
z gra bylo wszystko wporzadku przez jakis czas, ale przy odbijaniu jednego z miast zginolem i po ponownym zaladowaniu gry już bylem w "niesmiertelny";/ moim bledem bylo to ze gram na quick save i normalnego save'a mam jakies 15lvl w tyl, a jestem tak 3/4etapu  gry

reinstal nic nie dal.a gra jest ofc oryginalna!
pomocy:D!

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2008, 16:04:03 »
rozum ale w czym mam problem? nie rozumiem bo granie na niesmiertelnosc jest fajniejsza niz normalnie więc się ciesz ze możesz grac na godmode bez wpisywania kodu  

Forum Tawerny Gothic

bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2008, 16:04:03 »

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Luty 2008, 16:56:07 »
Cóż ja w przeciwieństwie do jureusa myślę że na godmode się gra głupio   ponieważ nie ma żadnej radości z gry -.- . A gdy się przejdzie grę bez kodów to się można poszczycić i ma się satysfakcje.
A co do tematu to ....nie za bardzo wiem czy to by się jakoś dało naprawić ale zawsze można jeszcze popróbować no nie ? Możesz zobaczyć czy byś był nieśmiertelny po ponownym zaczęciu nowej gry. Albo możesz też zobaczyć czy z tym patchem jest wszystko wporzo czy coś...mógłbyś tego patcha jeszcze raz zainstalować albo coś...


P0ZDR0  

Mam nadzieje że pomogłem.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Luty 2008, 09:24:59 »
Czy przy reinstalce zachowałeś save?

Respev

  • Gość
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Luty 2008, 11:47:38 »
Wyłącz testmode w ge3.ini.

Offline Leniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Luty 2008, 16:15:37 »
jureus: no ok tylko gdzie tu zabawa? fakt ze jest milo kiedy z usmiechem na ustach możesz ruszyc na grupe pelzaczy piaskowych, ale to daje zero satysfakcji z samej gry;]

Mantos: save'wy zachowalem ale na zasadzie skopiowania do innego folderu, a pozniej wklejenia po instalce.



już chyba wiem w czym problem jest. po kolejnym samobojczym skoku(taki dzien swistaka robilem;D) gre wylaczylem i wieczorem "zaskoczyla i wszystko bylo ok... doczasu gdy zrobilem quick load i wydaje mi się, ze to w tym tkwi problem, ale musze niestety poczekac, az mi się znow naprawi.

Respev: no sprobuje i zobacze czy będą efekty



hmm. z tego co widze to test mode mam na "false" więc chyba jest wylaczony. ale ja noob w tych sprawach jestem więc może się myle
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2008, 16:20:35 wysłana przez Leniu »

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Luty 2008, 16:34:58 »
alw gdzie tu stracisz radosc? ja gram na kodach i cały czas się bawie    i swietnie mi się gra

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Luty 2008, 16:58:00 »
jureus: to nie jest dyskusja o używaniu kodów
Leniu: Przenieś save'y i odpal "Nowa gra". Zobacz czy problem nadal występuje.

Offline Leniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Luty 2008, 18:26:28 »
A wiesz, ze u mnie problem się pojawil tez  jak nauczylem się noszenia pancerza?  tez myslalem ze już taki kozak po prostu jestem, ale nawet bez pancerza nic mnie nie rusza. wlasciwie to nic poza magia. wystarcza dwa fireballe albo dwie lance lodowe i jestem martwy kozak.
no czekam az Ci się uda. mnie to trochę wkurzylo i postanowilem się na chwile przeniesc na Gears of war( kupilem gre, dokupilem kostke ramu 1gb coby 3gb bylo, i poraz pierwszy raz w zyciu podkrecilem procka (c2d 1,86 700mhz na 2,5gh 2400mhz- więcej się balem:D
ale jeszcze kilka dni i się pogodze z Gothickiem;]

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Marzec 2008, 14:49:14 »
Jureus napisał że z GOD MODE gra się fajnie. Wcale NIE!! Właśnie odwrotnie. Mam taki sam błąd, a pojawił się zaraz po zainstalowaniu patcha 1.6. Dlatego na początku wczytania gry ściągam zbroję i daje się zranić. ÂŻycie mi spada i po założeniu zbroi wszystko wraca do normy.

Forum Tawerny Gothic

bo się "god mode" zalaczyl;/
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Marzec 2008, 14:49:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything