Autor Wątek: Kucharz  (Przeczytany 2198 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adi_93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Kucharz
« dnia: 17 Luty 2008, 18:30:55 »
Mam problem. Idę do Kazzmira i mówię że jest problem z Kucharzem a on mówi żebym go przyprowadził ale ja idę tam gdzie on był później wracam do Kazzmira i nie mażadnej opcji dialogowej !! Czyli nie mogę mu zgłosić że ten cep gotuje ludzi. Pomocy !!!

PS. Witam wszystkich :P

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Kucharz
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2008, 15:01:16 »
Najpierw musisz powiedzieć Grubemu Butchowi ( kucharzowi ), zę wiesz o tym, zę gotuje on ludzi. Obiecaj mu, że nie powiesz nic Kazzmirowi. Potem idź do Kazzmira i mu powiedz ( nawet jeśli obiecałeś ). Wtedy wracasz do Butcha, a on ucieka z obozu. Kazzmir każe ci wtedy znaleźć nowego kucharza. Najpierw idź do Snafa, a on powie ci, że kucharzem może zostać jego uczeń Kyle. Wtedy musisz zaprowadzić Kyle'a do Obozu Przy Kopalni i powiedzieć o tym Kazzmirowi.

Forum Tawerny Gothic

Kucharz
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2008, 15:01:16 »

Offline Neroalex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Kucharz
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2008, 13:00:49 »
z pierwsza czescia postu ignus się zgodze to jak zglosic ze kucharz gotuje ludzi ale po co się meczy z lataniem do starego obozu skoro kuchaz jest na miejscu



1.jak zglosiles i kucharz uciekl idzesz do tego kopacza kotry zlecil ci zadanie [boris] i pytasz się czy nie chce zostac kucharzem on mowi ze tak ale umie uzmazyc tylko mieso [więc się nei nadaje] pytamy się o więc czy nie zna kogos kto muglby gotowac . Boris mowi nam ze jego kumpel mark umie gotiwac .
2. mark chowa się pod mostem prowadzacym do wielkeij katapulty ale nim tam jeszcze pojdziemy trzeba lepiej isc do wyzyska i zapytac się go czy nie zna kogos kto umie gotowac on tez wspomni o marku wtedy mamy niezbite dowody ze mark umie gotowac i tym samym jeśli powolamy się na wyzyska a pozniej na boris mark nie będzie zaprzeczac swoim kulinarnym telentom
3. idziemy do kazza i mmowimy mu ze znalezlismy kucharza
4.koniec

Forum Tawerny Gothic

Kucharz
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty 2008, 13:00:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top