Ankieta

A wi

Bo jest najlepsz
28 (44.4%)
Po zdj
0 (0%)
Od kolegi.
17 (27%)
Od fabu
9 (14.3%)
Od recenzji.
1 (1.6%)
Od ceny.
1 (1.6%)
Po prostu kupi
7 (11.1%)

Głosów w sumie: 61

Autor Wątek: Dlaczego polubiliście Gothic'a?  (Przeczytany 7856 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« dnia: 17 Luty 2008, 09:08:50 »
Witam w tym temacie proszę zamieszczać opinie dlaczego polubiliście naszą wspaniałą grę?

A więc ja polubiłem dzięki koledze bo miał podróbę Gothic 1, grałem u niego, aż mnie to popchało do dalszego grania w 1 rozdziale byłem noobem ale w 3 już kapowałem co nieco i tak grałem w wszystkie części. Oczywiście nie od razu    po paru latach czekania na następne części :D.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2008, 08:21:10 »
Ja zagłosowałem na: Bo jest najlepszą grą cRPG
Dlaczego? BO ma to tak rozwiniętą fabułę (zwłaszcza Gothic 3) taką niską cenę, że poprostu każdy wielki fan (jak ja xD)     by na to zagłosował...

Forum Tawerny Gothic

Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2008, 08:21:10 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2008, 12:11:44 »
Hmm... pytanie nie powinno być "Dzięki czemu polubiliście grę Gothic?". Bo dlaczego, to ktoś mół polubić ze względu na grafikę, fabułę, klimat, wielkość świata itp. Pytanie jak i odpowiedzi są wg. mnie tak chaotyczne, że  można nie zrozumieć. Nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi. Gothic'a poznałem i polubiłem dzięki mojemu kumplowi, a polubiłem ze względu na klimat (głównie w Gothic'u 1).

Cytuj
BO ma to tak rozwiniętą fabułę (zwłaszcza Gothic 3)

//A jaką niby masz fabułę w Gothic 3? Odbijanie miast z rąk orków? Ja jakośtam nie widzę bardoz rozbudowanej fabuły... wręcz przeciwnie, strasznie słabą.//

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2008, 12:13:04 »
Hmm... pytanie nie powinno być "Dzięki czemu polubiliście grę Gothic?". Bo dlaczego, to ktoś mół polubić ze względu na grafikę, fabułę, klimat, wielkość świata itp. Pytanie jak i odpowiedzi są wg. mnie tak chaotyczne, że  można nie zrozumieć. Nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi. Gothic'a poznałem i polubiłem dzięki mojemu kumplowi, a polubiłem ze względu na klimat (głównie w Gothic'u 1).

Cytuj
BO ma to tak rozwiniętą fabułę (zwłaszcza Gothic 3)

//A jaką niby masz fabułę w Gothic 3? Odbijanie miast z rąk orków? Ja jakoś tam nie widzę bardzo rozbudowanej fabuły... wręcz przeciwnie, strasznie słabą.//

EDIT. Dwa posty weszły... proszę o kasację tego.
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2008, 12:13:56 wysłana przez Lord Sado »

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Luty 2008, 13:53:10 »
Dostałem od kolegi który przymusowo mi ją dał powiedział "jak nie zainstalujesz to nie wracaj"
z niechęcią zainstalowałem....i gram do dziś!

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Luty 2008, 13:54:50 »
Ja polubiłem Gothica za (teoretyczną) nieliniowość:
dlaczego teoretyczną?
bo jest jedno zakończenie w Gothic 1 i w Gothic 2.
Jednak fajnie się "bawi" gothiciem!
Chodzisz,zbierasz żywność itp.

Gothic pożyczył mi kolega i mi się spodobało i kupiłem dla siebie ;]

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Luty 2008, 14:23:28 »
Cytat: Lord Sado
Hmm... pytanie nie powinno być "Dzięki czemu polubiliście grę Gothic?".


EDIT. Dwa posty weszły... proszę o kasację tego.
Przepraszam ale tak pomyślałem o temacie kłaniam się :D. I dlaczego dałeś 2x ten sam post?

Ps: Proszę do dalszego zamieszczań opinii

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Luty 2008, 21:59:55 »
Ja polubiałem Gothica dzięki koledze Russelowi bez niego nie wiem co bym zrobił grał bym pewnie w Wieźmina albo w Crizissa to co on mi opowiedział to było nic w porównaniu do samej gry . W jedynce najbardziej podobała mi się fabuła bo była na prawdę bardzo dobra a w Gothic2 lub Noc Kruka to że wreście zobaczyło się całe Khorinis i zmienioną Górniczą dolinę oraz Jarkendar w Gothicu 3 Grafika na prawdę potężna dobrze że mam dobry sprzęt no i nareszcie zobaczyłem kontynent na pierwszym miejscu jest VARANT na 2 MYRTANA a na 3 NORDMAR KOCHAM tą grę  

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Luty 2008, 15:43:13 »

Gothic to moja ulubiona gra i już. Fabula jest boska i to wystarcza

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Marzec 2008, 14:15:08 »
ja polubiłem gothica dlatego że jest najlepszą gra cRPG. Zaczeło się od:
Gram sobie z kolegami w piłke i często widywaliśmy takiego dzieciaka który bawił się mieczami. Mówił że to bohater gry i że ratuje świat. ÂŻeby sprawdzić czy taki jest zniego bohater jak mówi to wystawiliśmy go na próbe, a on nic o tym nie wiedział. Budowaliśmy bunkier w zaroslach kiedy on się zapytał: "co tam siedzi" (nic nie było widać) ja odpowiedziałem "dzik". Mój kolega zaczoł szelestać w bunkrze kiedy mały wzioł nogi zapas. Rozpłakał się. Kilka dni później gdy dalej tak się bawił zapytałem się go skąd to wytrzasnoł. Odpowiedział "z kocika". Gdy zapytałem się jego ojca jaka to gra odpowiedział "gothic". Mój brat nie chciał zebym pozyczał te gre bo powiedział ze jest nudna. Nie pożyczyłem. W szkole koledzy mi powiedzieli że mam zagrac bo jest to super gra. Sprawdziłem jego ocene w gazetach i pożyczyłem. Gram do dziś ;]

Offline flake

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Marzec 2008, 15:44:37 »
Ja polubiłem Gothica....dzięki Morrwindowi O.o....szukałem podobnej gry RPG, jednak bardziej realistycznej, w której LUDZIE nie mieszkali w domkach z grzybów i takie tam...
Jednak samo spotkanie z Gothiciem było przypadkowe, ponieważ kupiłem CD action dla Splinter Cella, ale po zainstalowaniu Gothica pan Sam Fisher odsunął się w cień....(tak jak na niego przystało ^^)

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Marzec 2008, 21:23:12 »
Ja kiedyś(dawno, dawno temu... :D)szukałem sobie gry, bo mi się już nudziło i poszperałem po szafkachi znalazłem grę Gothic.Mówię : może byc dobre, i zagrałem..A jak już pierwszy raz to gram aż do dziś...Pamiętam moja radochę z wyciągnięcia mecza :D.Z kumplami siedzimy(Ja gram)i rozpoczelismy gre ... a oto nasz dialog: (:D)

kumpel1:tej! Patrz tego ptaka, zabij go!
Ja:niby jak?!
kumpel2: wyciągnij broń!(przypadkowo on nacisnął spację)
Ja: WooooW!!! :D. Jak to zrobiłeś?!

Do dziś mam z tego ubaw :P

  " Niech ogień Innosa ogrzewa wasze serca"

Offline kwicol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Marzec 2008, 21:49:08 »
Gothica polubiłem dzięki mojemu kumplowi który kupił ją w PLAY''U ładnych kilka lat temu (bodajże w 2003 roku). Z początku wydawał mi się nudna bo nie umiałem w nią grać ale po kilku dniach grania "odczułem" ten kilmat GI

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Marzec 2008, 14:16:54 »
Cytuj
//A jaką niby masz fabułę w Gothic 3? Odbijanie miast z rąk orków? Ja jakoś tam nie widzę bardzo rozbudowanej fabuły... wręcz przeciwnie, strasznie słabą.//

Możesz Grać po stronie Beliara, Adanosa, Innosa, tyle zadań pobocznych, taki ogromny świat, tyle nowych potworów, zbroje, miecze, postaci + reputacja, wymagania reputacja na to i na tamto, fabuła rozbudowana więc jest. /\Grałem ja w to zaledwie trzy dni i aż tyle zauważyłem. Jedyne, co mi w tym nie odpowiada, to wielkie wymagania systemowe :)
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2008, 14:19:22 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Marzec 2008, 21:16:24 »
Ja dowiedziałem się o Gothicu od mojego kolegi. Na początku pomyślałem sobie a.... jakaś tam beznadziejna gra. Ale gdy już ją zobaczyłem to od razu zmieniłem zdanie. Gothic to po prostu super gra. Duży świat, ładna grafika, ciekawe questy oraz rozbudowana fabuła. Czego chcieć od niej więcej ??. Gothic to po prostu świetna gra RPG !!!


_____________________________
"Chroń nas Innosie"

Offline sluga bogow

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Kwiecień 2008, 18:58:08 »
Ja o Gothicu dowiedziałem się od kolegów. Opowiedzieli mi o Oku Innosa, smokach, gildiach, walce ze złem. Od razu pożyczyłem go. Bardzo mnie zaciekawił.

Offline NO_NA_ME

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Sierpień 2008, 19:14:25 »
A mnie spodobała się "Jedynka", a w niej sam pomysł, żeby zamknąć grupę ludzi na jakimś obszarze i dać im nagle wolną rękę. No i powstały z tego trzy "państewka": jedno - feudalne (St. Obóz), drugie - anarchistyczne (N. Obóz) i trzecie - wyznaniowe (Sekta)

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpień 2008, 12:05:39 »
Ja polubiłem Gothic'a przede wszystkim ze względu na fabułę, ponieważ jest ona rozbudowana i jedyna w swoim rodzaju tzn. nikt jeszcze czegoś podobnego nie wymyślił. Grafika jest bardzo dobra w tej grze jak na tamten czas.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Sierpień 2008, 16:35:58 »
O Gothic'u dowiedziałem się od kolegi, z początku gra nawet mi się nie podobała ale po pewnym czasie mnie wciągnęła. Jednak najbardziej w grze podoba mi się fabuła, szczególnie ta z dwóch pierwszych części. Jest ona bardzo rozbudowana a niektóre questy wymagają naprawdę niezłych umiejętności - czy to w walce czy myśleniu. Do tego dochodzi fajny klimat, niezła muzyka i dobra grafika (jak na tamte czasy). Naprawdę świetna gra. :D
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2008, 16:36:50 wysłana przez Pawel_ADP »

Offline les

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień 2008, 20:35:06 »
Gothic spodobał mi się nie od razu - niestety zacząłem od 2 i to był błąd.Teraz uważam,że nie ma lepszej gry cRPG.Czytałem sporo fantastyki - ale ten pomysł z Myrtaną(jedyne co mi się nie podoba to ta nazwa!) był świetny, a i wykonanie prawie że doskonałe.
Pozdrawiam wszyskich fanów Gothica - w/g mnie najbardziej grywalna jest 1, później 2, Noc Kruka - a trójka stosunkowo najgorsza, choć najdłuższa i dobra grafika.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dlaczego polubiliście Gothic'a?
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień 2008, 20:35:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything