Autor Wątek: CHROMANIN - co się stało z jego autorem?  (Przeczytany 3100 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
CHROMANIN - co się stało z jego autorem?
« dnia: 17 Luty 2008, 08:59:41 »
Po przejsciu misji z Chromaninem mam pare wątpliwości
1. Kim był autor chromaninu? Magiem czy może kims innym?
2. Dlaczego zginął?
3. Jaki związek z ostatnią księgą mają szkielety? Po odnalezieniu ostatniej księgi w grocie pojawiają się szkielety i coś do nas mówią? Co wspolnego mają ze smiercią autora?

Może wy macie jakieś teorie ?

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
CHROMANIN - co się stało z jego autorem?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2008, 10:14:22 »
Autor był zbieraczem ryżu (zamieniłem się w niego i nacisnąłem "B") Zdaje mi się że powodem jego śmierci była ciekawość ,a szkielety go zabiły albo byli to jego słudzy chociaż to niemożliwe.

Forum Tawerny Gothic

CHROMANIN - co się stało z jego autorem?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2008, 10:14:22 »

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
CHROMANIN - co się stało z jego autorem?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2008, 13:33:15 »
To był nekromanta, który przyzywał demony. Popełnił pewien błąd (nie wiadomo jaki) i demony go zabiły. Jego siedzibą była Wieża Mgieł. Ten mag chciał aby nikt nie odkrył jego tajemnicy, dlatego zabezpieczył wieże szkieletami i pochował swoje księgi. tal to mniej więcej wygląda.

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
CHROMANIN - co się stało z jego autorem?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2008, 16:12:15 »
1. Autor był zbieraczem ryżu, który jakimś sposobem posiadł starożytną wiedzę zwaną "chromanin".Zapewne wiedza ta pozwoliła mu zostać magiem. Księgi spisał po to aby opisać drogę do owej wiedzy tym którzy przyjdą po nim(wspomina o tym w przedostatniej księdze). Najprawdopodobniej zboczył ze ścieżki chromanina(tylko osoba prawa może posiąść tę wiedzę-księga1) i skierował się ku Beliarowi-następnie został zabity przez nieumarłych, którzy wymknęli mu się spod kontroli.. Inna hipoteza jest taka, że nigdy nie zboczył ze ścieżki chromanina a księgi spisał na wypadek gdyby zginął(wszak nie chciał by wiedza o chromaninie zaginęła) po czym z nieznanych powodów wkroczył do wieży mgieł(jest wspomniane, że dawno temu pewien mag udał się do wieży i nigdy z niej nie wyszedł) a księgę zabrał mu nieumarły mag.

2. Został zabity przez nieumarłych. W notatniku bodajże pisze, że przez demony.

3. Szkielety mówią do bohatera gry "zabiłeś jednego z nas"<--posiadacza pierwszego chromanina.
Być może to nawet oni sami zabili autora, a być może pojawili się tylko by dokonać aktu zemsty na Bezim.


Zastanawia mnie tylko fakt czy autor żył gdy znajdowaliśmy pierwszego chromanina, a pod koniec zadania został zabity, czy może od początku idziemy tylko śladem jego spuścizny.

Forum Tawerny Gothic

CHROMANIN - co się stało z jego autorem?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2008, 16:12:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything