Autor Wątek: KRETOSZCZURY  (Przeczytany 2072 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
KRETOSZCZURY
« dnia: 16 Luty 2008, 16:13:56 »
Kretoszczury - te stwory można było spotkac niemal wszędzie w gothicu 1, 2 i Noc Kruka.
Ale niestety, bardzo złym pomysłem było nie umieszczenie ich w Gothicu 3. Ich brak w Gothic 3 jest dla mnie minusem. Te bestyjki zawsze bardzo mile mi się kojarzą z poprzednimi czsęciami. Zawsze na początku fajnie mi się expiło na tych różowych stworach, a w Gothic 3? Brak.
Co wy sądzicie o braku kretoszczurów w najnowszym gothicu? Czy według was jest to minus , czy plus?

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2008, 16:53:13 »
ja mysle że twórcy gothica chcieli zrobi c gothica bardziej realistycznego bo kretoszczur to takie dziwne stworzonko. Chyba nie ma też olbrzymich szczurów jak się nie myle. Ale są plusy Gothic 3. Jest wiele nowych zwierząt kury, krowy, świnie.

Forum Tawerny Gothic

KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2008, 16:53:13 »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2008, 21:53:17 »
Ponieważ w poprzednich częściach nadawały one klimat grze a w Gothic 3 nie i tyle. Popsuło by to "imicz" (xD) gry.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty 2008, 01:34:09 »
Przyjrzyj się rozpruwaczom. Bardzo przypominają kretoszczury pod wieloma względami, są tylko trochę większe. Może miały być w grze ale z czasem zmieniono zdanie. Bo, że tak powiem poniosło ich w tworzeniu, a nie było już czasu robić kretoszczura.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Luty 2008, 09:27:45 »
Cytat: IsentoR
Przyjrzyj się rozpruwaczom. Bardzo przypominają kretoszczury pod wieloma względami, są tylko trochę większe. Może miały być w grze ale z czasem zmieniono zdanie. Bo, że tak powiem poniosło ich w tworzeniu, a nie było już czasu robić kretoszczura.

Hmm... trochę racji w tym jest. Ale przecież jest napisane, że to taka big wersja dzika.(tak jak w D2 duriel to taka big mrówa xD ) A poza tym to mogło być zwierzę związane z wyspami. To tak jak polne pełzacze w Jarkendarze. Są tylko tam bo to jest specyficzny gatunek. Tak samo może być z kretoszczurami, a wy się czepiacie PB. Albo nie zdążyli i tyle.

Offline Subotai

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2008, 17:57:56 »
Cytuj
Hmm... trochę racji w tym jest. Ale przecież jest napisane, że to taka big wersja dzika.(tak jak w D2 duriel to taka big mrówa xD ) A poza tym to mogło być zwierzę związane z wyspami. To tak jak polne pełzacze w Jarkendarze. Są tylko tam bo to jest specyficzny gatunek. Tak samo może być z kretoszczurami, a wy się czepiacie PB. Albo nie zdążyli i tyle.

Dokładnie! Kretoszczury to były zapewne zwierzęta (?) powiązane z wyspą Khorinis. Np. żywiły się określonymi roślinami których brak na kontynencie.

Cytuj
Ale niestety, bardzo złym pomysłem było nie umieszczenie ich w Gothicu 3. Ich brak w Gothic 3 jest dla mnie minusem.

Jak tak to np. bardzo złym pomysłem było nie umieszczenie w Gothic 1 i 2 bizona. A ja tak je lubie. Ale niestety na wyspie nie ma dość miejsca dla wielkich stad tych zwierząt. A na kontynencie w lasach jest full krwiożerczych stworzeń, które
Cytuj
Zawsze na początku fajnie mi się expiło na tych różowych stworach, a w Gothic 3? Brak
są łatwą zdobyczą więc mogły poprostu wyginąć za sprawą innych stworzeń i myśliwych.

Cytuj
Czy według was jest to minus , czy plus?

Jak ci się nie podoba brak kretoszczurów nie musisz przecież grać zawsze masz 1 i 2 a tam możesz sobie zabijać ich do woli. A poza tym różowe są też świnki ;]

Forum Tawerny Gothic

KRETOSZCZURY
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2008, 17:57:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything