Autor Wątek: Jelenie na wyżynie dla Hansona po raz 100  (Przeczytany 7355 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jardin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Jelenie na wyżynie dla Hansona po raz 100
« dnia: 16 Luty 2008, 11:39:35 »
Witam

 Po raz kolejny poruszam temat jeleni Hansona ... Jelenie, jak to jelenie poprostu mi pouciekały :/ przetsząsnąłem cały wschodni Nordmar i zabiłem wszystko co się ruszało ... i nic :/ ... próbowałem przespać jeden dzień .. próbowałem odczekać jakiś czas .. zrobiłem inne questy .. w końcu próbowałem zabić Hansona żeby mieć to zadanie zaznaczone jako nieudane .. i nic :/ .... dodatkowo sprawdziłem metodę "spawn Deer" .. też nie dziła ..  Raczej nie wczytam gry bo ostatni save mam sprrzed 3 godzin gry .. :/ Męczyłem się z tym całą noc .. Nic nie mogę poradzić ... Tak więc pytam się moich zbawców, co więcej obeznanych z grą ... Jaka jest komenda na specjalne jelenie Hansona ... można to odszukać w plikach gry ?

Przepraszam że po raz kolejny poruszam ten temat :/ Nie mam jednak innego wyjścia ...

Zaznaczam też że nie mam ochoty przez następne 40 godzin gry przyglądać się niewypełnionemu zadaniu w dzienniku :/
Z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam.

Z poważaniem

Jardin


------------------------------

No dobrze ... skoro nikt nie ma wenny twórczej to myślę że warto zamknąć ten temat
Pochwalę się tymsamym że roziązałem już problem jeleni (spiep**** mi 50 m w dół --- były w dolinie pod wyżyną ( nie wiem jak o zrobiły ... może jak jeden chłopak z mazur zjadły masmixa i skoczyły z okna ? ( była kiedyś taka reklama ... masło tak lekkie że aż dodaje skrzydeł ... a chłopak się zabił .. miał chyba 5 lat ... współczuję .... co ta telewizja robi z ludzmi ? ... a narzekają na komputery :/ ))) także przed rozpocząciem nowego tematu o jeleniach proponuję zbadać tę dolinę ...
Z pozdrowieniami i prośbą do szanownego Pana moderatora o zamknięcie/usunięcie tematu.

Z jeszcze głębszym poważaniem
Jardin
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2008, 20:57:11 wysłana przez Jardin »

Forum Tawerny Gothic

Jelenie na wyżynie dla Hansona po raz 100
« dnia: 16 Luty 2008, 11:39:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top