Autor Wątek: Pare pytań?  (Przeczytany 2375 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« dnia: 16 Luty 2008, 09:50:58 »
Witam wszytskich!!!
 
Od razu przejde do rzeczy.

1. Skad wziąć "niezuzyta" tarcze paladyna??
Tylko nie piszcie ze od "nieuzywanego" paladyna. hehe

2. Czy kazdy ma taka sytuacje ze jak wytnie orkow w krainach centralnych to już na całym swiecie będą go scigac??
Przez to są same problemy z wykonaniem niektorych kłestów u asassynów!

3. Czy macie problem w Monterze z uzbieraniem odpowiedniej ilosci szacunku aby wejsc do zamku??
Chodzi mi konkretnie o zadanie chyba z "Bradlejem", po odzuceniu jego zadania z niewolnikami ni hu... nie da się uzbierac szacunku.
Staje na jakis 71 lub 73 pkt.

Narzaie tyle. Jakby mi się coś przypomniało napisze.

Ps. Pewnie już gdzie padły takie pytania.
Z gory przepraszam
i z gory dziekuje za odpowiedz

Pozdrawiam, All

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pare pytań?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2008, 09:57:05 »
Cytuj
Witam wszytskich!!!
Witaj!
Od razu przejdę do rzeczy:

Cytuj
1. Skad wziąć "niezuzyta" tarcze paladyna?
W zasadzie, to nie przepadałem za tarczami, toteż nie jestem pewien, ale wydaję mi się, że można ją gdzieś kupić u jakiegoś handlarza...

Cytuj
2. Czy kazdy ma taka sytuacje ze jak wytnie orkow w krainach centralnych to już na całym swiecie będą go scigac?
Tak, każdy ma taką sytuację. Jak oswobadzasz miasta, więcej niż trzy, to każdy ork, jeśli tylko cię ujrzy, rzuci się na ciebie z toporem i będzie próbował cię zabić. To, jak najbardziej normalne...
Cytuj
3. Czy macie problem w Monterze z uzbieraniem odpowiedniej ilosci szacunku aby wejsc do zamku?
Ja z tym nigdy problemu nie miałem, zawsze dochodziłem do zamku i spotykałem się z przywódcą miasta, w tym przypadku, chyba z Varekiem. Trzeba po prostu wykonywać wszystkie misje...

Cytuj
Narzaie tyle. Jakby mi się coś przypomniało napisze.
To pisz...


Pozdrawiam, Medivth

Forum Tawerny Gothic

Pare pytań?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2008, 09:57:05 »

Offline Marminator

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2008, 13:11:42 »
Tarcze używane są takie same jak tarcze nieużywane ;] więc nie musisz szukać niezużytej  

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pare pytań?
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2008, 13:44:17 »
Cytat: Marminator
Tarcze używane są takie same jak tarcze nieużywane ;] więc nie musisz szukać niezużytej  
Jeżeli się nie mylę, to występuję różnica ceny za towar...

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2008, 22:17:51 »
Ok wielkie dzieki za szybka i konkretna odpowiedz.

A teraz pytam dalej!
 Jezeli ta sytuacja z orkami jest normalna i wszyscy taka maja to jest wielka strata doswiadczenia.
Bo wyciałem orkow w paru miastach wcale nie idac wczesniej do "Faring" no i automatycznie miasto ijego kłesty przepadły.
 Dalej
Idac na pustynie (wczeniej tam nie byłem) spotyka się orkow w niektorych miastach. Wiadomo co nastepuje, ( takie automatyczne przydzielenie mojej osoby do listy najwiekszych wrogow) a co za tym idze (orkowie są w zmowie z asassynami) atak ze strony asassynów.

Pytam się czy jest sens grac dalej. może lepiej zaczac od poczatku i wypełniac zlecenia a na sam koniec wszytskich wytłuc????

Czy grajac tak dalej, to zanczy zabijajac wszytko co satnie na mojej drodze (wyjatki: koczownicy, buntownicy i nordmarczycy) osiagnie się odpowiedzni poziom doswiadczenia aby ukocyc gre????

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pare pytań?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2008, 11:14:37 »
Cytuj
Ok wielkie dzieki za szybka i konkretna odpowiedz.
Proszę bardzo, :P

Cytuj
Pytam się czy jest sens grac dalej. może lepiej zaczac od poczatku i wypełniac zlecenia a na sam koniec wszytskich wytłuc??

Czy grajac tak dalej, to zanczy zabijajac wszytko co satnie na mojej drodze (wyjatki: koczownicy, buntownicy i nordmarczycy) osiagnie się odpowiedzni poziom doswiadczenia aby ukocyc gre??
Rozumiem, że grasz po stronie Innosa, albo Adanosa, skoro orkowie tłuczesz, tak? Jeśli tak, to możesz zabijać tych Asasynów i resztę orków, tyle że nie będziesz miał nagród, ani doświadczenia za misję, które mogli by ci dać. Choć jesteś już w dalszej części, to ja bym ci radził zacząć grę od nowa, przynajmniej ja bym tak zrobił...


Pozdrawiam, Medivth

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Luty 2008, 18:10:47 »
więc tak:
mam 50lvl, probuje nie zaczynac z asassynami odciagajac orkow na pustynie i tam ich wykanczac. na razie jakos się udaje nie mam otwartej wojny z asassynami. Teraz musze wytłuc magów wody aby dostac się do Ishtar ( wiem moja gra jest bardzo zakrecona ale po co mi oni jak wykonałem dla nich wszytskie zadania - pewnie w dalszej czesci gry będzie jaki kłest z nimi zwiazany pewnie po zdobyciu wszytskich 5 artefaktów)
Nie byłem jeszcze w nordmarze, więc nie wiem jak to wyjdzie z tymi levelami ale narzie bez wiekszych problemów.

Aha gdzie mogę zdobyc "katany" aby wykuc "mistrzowski miecz"??
Wtedy nie będę musiał się podlizywac asassynom!  heheh

więc pojde swoja droga i będę grał do konca.
A jak będę miał czas to zagram drugi raz.

Pozdrawaim i dzieki za rady "Medivth"

Ps Ty zawsze, wszytskim tak pomagasz?? heheheh lol

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pare pytań?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Luty 2008, 18:24:11 »
Cytuj
mam 50lvl, probuje nie zaczynac z asassynami odciagajac orkow na pustynie i tam ich wykanczac. na razie jakos się udaje nie mam otwartej wojny z asassynami. Teraz musze wytłuc magów wody aby dostac się do Ishtar ( wiem moja gra jest bardzo zakrecona ale po co mi oni jak wykonałem dla nich wszytskie zadania - pewnie w dalszej czesci gry będzie jaki kłest z nimi zwiazany pewnie po zdobyciu wszytskich 5 artefaktów)
Nie byłem jeszcze w nordmarze, więc nie wiem jak to wyjdzie z tymi levelami ale narzie bez wiekszych problemów.
Znam kogoś, kto tak robił, chyba nawet z tego forum, :D Tak samo, starał się wyciągać orków po za miasta i tam ich wyciągać i ich mordować, z dala od Asasynów.

Cytuj
Aha gdzie mogę zdobyc "katany" aby wykuc "mistrzowski miecz"?
Katanę można zdobyć w 14. "Skrzyni", jaką odnajdziesz. Słyszałeś o nich?.. Mistrzowski miecz - Nie mam pojęcia, gdzie go można znaleźć, ale mogę poszukać...

Cytuj
Pozdrawaim i dzieki za rady "Medivth"
Proszę bardzo, :P

Cytuj
Ps Ty zawsze, wszytskim tak pomagasz? heheheh lol
Nie, ale nie miałem, co robić, więc postanowiłem sobie licznik postów nabić, xD
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2008, 18:25:38 wysłana przez Medivth »

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Luty 2008, 20:32:45 »
Musisz byc tu stałym bywalcem a tak mało postów masz?? heheh

A mistrzowski miecz wukuwasz sobie sam. Kupiłem schemta tego czegos za jedyne 20 tys. więc mam nadzieje to coś stworzyc.
Daje Ci on Mistrzowska umiejetnos posługiwania się dwoma ostrzami. Jest war kolo 30 tys tak na schemiacie jest przynajmniej napisane.
Obrazenia 105 mam nadzieje go jeszcze zaostrzyc będzie 115 więc całkiem przyzwoicie.

Nie miałes co robic i napisałes heheheheh to dzieki

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Luty 2008, 20:38:56 »
Aha o co chodzi z tymi skrzyniami mogłbys wyjasnic trochę temat??

Ale sprytne wpisałem po angielsku przepraszam i zamieniło na polski. Jest tu wbudowany jakis translator?
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2008, 20:45:18 wysłana przez xman007 »

rafalos890

  • Gość
Pare pytań?
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Luty 2008, 21:02:04 »
To może ja pomogę. W grze jest (chyba) 39 skrzyni. Skrzyni - nie kufrów. W każdej kolejnej skrzyni znajdujesz jakiś fajny przedmiot. Gdzieś na tawernie jest lista co możesz, w której znaleźć. Dodatkowo: ważne jest którą z kolei otworzysz skrzynie, a nie gdzie się znajduje.

Pozdrawiam,. Rafalos890    

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Luty 2008, 22:02:37 »
Aha to takie buty. No dobra ale teraz skad mam wiedziec ktora skrzynie otwieram??
 Gdzie szukac tych skrzyn??

trochę to zakrecone ale postaram się to jakos rozwikłać.

Pozdrawiam, dzieki

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty 2008, 22:08:24 »
Cytat: xman007
Aha to takie buty. No dobra ale teraz skad mam wiedziec ktora skrzynie otwieram?
 Gdzie szukac tych skrzyn?

trochę to zakrecone ale postaram się to jakos rozwikłać.

Pozdrawiam, dzieki

Nie wiem dokładnie gdzie ich szukać jednak nie ma znaczenia w jakiej kolejności je otworzysz,nawet jak pobiegniesz w jakieś miejsce do którego dochodzi się na końcu gry i otworzysz tam skrzynie to itak będzie to zaliczone jako pierwsza skrznia.Tak mi się wydaje...

Offline xman007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pare pytań?
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Luty 2008, 22:33:10 »
To po prostu musze je sobie policzyc. Ale przeciez już otwierałem tyle roznych kufrów skrzyń i czego tam jeszcze ze to było lepiej niz 39 tak jak to wczesniej napisał "rafalos890". Nie wiem i tak pewnie gdzies przypadkiem znajde ta druga "katane".
 Jedna mam i to raczej (na jakies 95%) nie pochodzi ze skrzyni. Nie wiem może jedna już gdzies sprzedałem, tyle tego było.

Jak ktos zna gdzie mogę znaleźć "katane" znaczy jaki koles to ma, gdzie lezy (o skrzyniach już wiem) czy coś w tym stylu
niech da znac!!!

Z gory dzieki
Pozdrawiam,

Respev

  • Gość
Pare pytań?
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Luty 2008, 23:05:41 »
Eh, na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi w istniejących już pytaniach. Matko, przecież temat o skrzyniach jest przypięty.

Forum Tawerny Gothic

Pare pytań?
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Luty 2008, 23:05:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top