Autor Wątek: CHROMANIN  (Przeczytany 15744 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
CHROMANIN
« dnia: 15 Luty 2008, 15:41:53 »
Znaleźliście 6 ksiąg zatytułowanych CHIROMANIN.

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty 2008, 15:43:10 »
Znaleźliście 6 ksiąg zatytułowanych CHROMANIN? Są one w GOTHIC 1. Odpowiadajcie!
Czekam na komentarze!
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2008, 22:14:06 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty 2008, 15:43:10 »

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2008, 15:52:56 »
Taaa :P Znaleźliśmy (no przynajmniej ja ;P) . Nawet na stronce jest o tym dział gdyż jest to najtrudniejsza misja w Gothicu 1. No może nie wymaga jakiegoś super levelu (no chociaż lepiej być przygotowanym idąc po ostatnią księgę:P) ale wymaga myślenia :P. O ile znalezienie 3,4 i wzwyż księgi nie nastarcza zbyt wielu kłopotów to 2 to załamka. Za cholere bym nie wpadł ( a może jednak :P) na to że podpowiedz "mędrzec stara się zobaczyć sprawę w jej całości zanim zdecyduje się podjąć trudy wyzwania(czy jakoś tak)" mówi o najwyżej położonym(chociaż znam jeszcze wyższe-ale nic tam nie ma) miejscu w koloni.

A jeszcze pytanko: czy jeżeli przeczytamy ostatniego Chromanina w innym miejscu niż wieża mgieł to "demony" pojwią się i tak ?

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2008, 15:54:29 »
tak chyba kazdy odnalazł kto grał w gothic 1  

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Luty 2008, 16:19:46 »
Tak ja przeczytałem będąc przed wieżą mgieł i na drugi dzień się skapnąłem że trzeba tam wrócić a oni już na mnie czekali....................

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2008, 16:25:10 »
Ja nie znalazłem.

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty 2008, 16:45:35 »
No to do ROBOTY!!!!!  

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Luty 2008, 16:48:40 »
A ja znalazłem

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Luty 2008, 16:51:06 »
Ja ci dam do roboty. Zobaczymy w szkole.ÂŻartuje nie będę bić najlepszego kumpla. A tak w ogóle to po co ci trzy te same tematy.

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Luty 2008, 16:51:14 »
Oj wierzcie, że wcale nie tak łatwo ukończyć tę misję :P Jak pierwszy raz grałem to było jedyne zadanie, którego nieukończyłem (za cholere nie pomyślałem, że księga zawiera podpowiedz o miejscu "pobytu" drugiej). Tym bardziej, że niedługo przed wejściem do wieży mgieł zwiedzałem terytorium orków i wtedy drugiego chromanina tam nie było:P No ale za drugim razem jakoś przypadkiem ją znalazłem a reszta poszła gładko.

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Luty 2008, 16:52:32 »
Eee a czy ktoś możę mi powiedziec czemu ma służyc ten temat?

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Luty 2008, 16:57:42 »
Dobre pytanie :P Mam wrażenie, że autor tematu po prostu gra pierwszy raz, ukończył "nieznajomy" i chce się pochwalić:P (no jeżeli ukończył bez żadnej podpowiedzi to brawo:) )
Ale po co, aż 3 takie same tematy to nie wiem ;) Widocznie za dużo razy dał "odśwież".

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty 2008, 17:05:15 »
A co do trzech tematów to mi się po prostu klikło. Sam się zdziwiłem.

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Luty 2008, 17:07:05 »
Ja przeszłem to w godzinę po prostu zwiedzałem kolonię i czytałem.

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Luty 2008, 17:09:41 »
Tak mi się klikło. To tak jakbyś nacisnął detonator bomby atomowej i powiedział tak mi się klikło wielki rzeczy

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Luty 2008, 18:50:02 »
kurde widze ze byles minimalnie szybszy. Ja wlasnie po znalezieniu 2 ksiegi chromanin (aktualnie szukam trzeciej) chcialem zalozyc na forum temat o ksiegach Chromanin
Lol






     
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2008, 18:51:01 wysłana przez ROAREKODWIERTAREK »

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Luty 2008, 18:52:49 »
Cytat: Bania23
Taaa :P Znaleźliśmy (no przynajmniej ja ;P) . Nawet na stronce jest o tym dział gdyż jest to najtrudniejsza misja w Gothicu 1. No może nie wymaga jakiegoś super levelu (no chociaż lepiej być przygotowanym idąc po ostatnią księgę:P) ale wymaga myślenia :P. O ile znalezienie 3,4 i wzwyż księgi nie nastarcza zbyt wielu kłopotów to 2 to załamka. Za cholere bym nie wpadł ( a może jednak :P) na to że podpowiedz "mędrzec stara się zobaczyć sprawę w jej całości zanim zdecyduje się podjąć trudy wyzwania(czy jakoś tak)" mówi o najwyżej położonym(chociaż znam jeszcze wyższe-ale nic tam nie ma) miejscu w koloni.

A jeszcze pytanko: czy jeżeli przeczytamy ostatniego Chromanina w innym miejscu niż wieża mgieł to "demony" pojwią się i tak ?





A tak z ciekawosci?
Jaki jest najwyzszy punkt w kolonii?

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Luty 2008, 18:54:26 »
ja jeszcze nie znalazlem wszystkich.
Aktualnie robie ten quest, znalazlem już 2 , zostaly mi jeszcze tylko 4  

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Luty 2008, 21:52:08 »
właśnie dzisiaj udało mi się przejść tę misję ;) jest bardzo interesująca i trudna jeśli przechodzi się bez solucji. też nie wpadłabym, że druga księga jest w najwyższym miejscu w Dolinie (cytadela). szczególnie fajne było szukanie 1 i 6 tomu :D reszta była dość łatwa, jeśli chodzi o przeszkody.
znalazłam te zwłoki, przeszukałam - nareszcie 6 Chromanin... otwieram, patrzę - nic! i w tej chwili głos Bezimiennego: "chyba go znalazłem, jest w innym lepszym swiecie" i ten śmiech... wyłączam - pełno szkieletów... po tej akcji cieszyłam się, że mi rozrusznik nie siadł xDD
Pozdrawiam,

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Luty 2008, 20:14:37 »
Cytat: ROAREKODWIERTAREK
A tak z ciekawosci?
Jaki jest najwyzszy punkt w kolonii?


No formalnie to wieża w cytadeli. Skoro znalazłeś druga księgę to na pewno wiesz gdzie :) Jednakże wydaje mi się, że znalazłem jeszcze wyżej położony punkt(aczkolwiek nie mam jak porównać bo to punkty oddalone od siebie :P). Chodzi mi o górę(na sam szczyt zresztą i tak się nie dosteniemy bo bariera :P) położoną niedaleko placu wymian. Wejście na nią znajduję się tam gdzie spotkać można młodego kretoszczura i bodajże stary miecz (sam początek gry). Jest tam też zawalone wejście do kopalni. Idziesz na prawo i szukasz miesca gdzie można się wspiąć a potem hen w stronę szczytu :) Jak byś zechciał poszukać a byś nie znalazł to daj znać, zrobię screena.

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Odp: CHROMANIN
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Luty 2008, 20:14:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything