Autor Wątek: Dziwny Dźwięk?  (Przeczytany 2037 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Dziwny Dźwięk?
« dnia: 15 Luty 2008, 13:55:40 »
Witam przedwczoraj kupiłem kartę dźwiękową creative extreme gammer przed zaczęciem gry dałem na mode game oczywiście zainstalowałem sterowniki z płyty, więc włączyłem grę jest spoko dźwięk ale gdy doszło do 1 bitwy w Wiedźminie zaczął on szumieć wyłańczać się, zacinać taki zanieczyszczony bardzo trudno to mi wyrazić i jeszcze też jak medytuje przy ognisku albo wynajmuje pokój to słychać taki głośny gwizd a czasami tak jak powinno być czyli taki dźwięk (wiecie o jaki chodzi).To Wraca do normy po 1-2 minutach lub po wyjściu do menu. Co jest nie tak, sterowniki mam nawet aktualizowałem na nowszę? I tylko tak mam w Wiedźminie np. w Gothic 3 nie ma tak i w innych grach też. A i to się dzieje tylko wtedy kiedy zaczynam walczyć. I na mojej starej karcie dźwiękowej Creative Audgy sobie oem czy jakoś tak był dźwięk do niczego ale nie aż tak i jak się walczyło to tak nie było po prostu ma stara karta nie nadawała się do gier więc kupiłem specjalną do gier ale co jest nie tak?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Dziwny Dźwięk?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2008, 01:57:10 »
Jeśli gra nie jest oryginalna to nie powinieneś zadawać tego pytania. A jeśli jest spatchuj do najnowszej wersji ewentualnie pobaw się w opcjach dźwięku zmień częstotliwość itp.

Forum Tawerny Gothic

Dziwny Dźwięk?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Luty 2008, 01:57:10 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Dziwny Dźwięk?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2008, 09:40:52 »
Cytat: IsentoR
Jeśli gra nie jest oryginalna to nie powinieneś zadawać tego pytania. A jeśli jest spatczort do najnowszej wersji ewentualnie pobaw się w opcjach dźwięku zmień częstotliwość itp.


Mam orginała, mam już spatchowane do wersji 1.2 oraz się bawiłem i nic. Ale ja nie rozumie tego dlaczego tak jest tylko w Wiedźminie?

Forum Tawerny Gothic

Dziwny Dźwięk?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2008, 09:40:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top