Autor Wątek: Kraty na cmentarzysku orków  (Przeczytany 8024 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Kraty na cmentarzysku orków
« dnia: 15 Luty 2008, 03:42:53 »
Witam

Mam problem z otworzeniem krat na cmenatrzysku orków. Prawie wszystkie otworzyłem za pomocą przełączników, niestety jedne wciąż pozostały nieotwarte. Nigdzie nie mogę znaleść przełącznika(bądz innego sposobu) na ich otworzenie. Kraty te znajdują się po lewej stronie od wejscia do cmenarzyska(idąc lewą stroną-pierwsze napotkane kraty).

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Offline Dracken666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty 2008, 08:31:52 »
możesz spróbować urzywając zwoju lub czaru zmiany w chrząszcza i po prostu przeleść pod kratami





Pozdrawiam,

Forum Tawerny Gothic

Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty 2008, 08:31:52 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2008, 09:31:55 »
Podstawowe pytanie: grasz z biegiem fabuły czy też zwiedzasz sobie Górniczą Dolinę i naszła Cię chęć odwiedzenia tego cmentarzyska?
Jeśli to drugie, to o ile się nie mylę, kraty te da się otworzyć tylko po otrzymaniu zadania od Cor Angara po rytuale przyzwania ÂŚniącego.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2008, 09:38:57 »
nie wiem o jakie kraty Ci chodzi. Te z trupami? ja nigdy nie bawiłem się w otwieranie ich ale w jednej modyfikacji musiałem kraty otwierać. jeśli podasz screena to będę mógł lepiej Ci pomóc.

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Luty 2008, 16:24:51 »
Dracken666:

Z tym zwojem przemiany w chrząszcza to nawet niezły pomysł, ale znam miejsce położenia tylko jednego (koło klasztoru mnichów) a ten będzie mi jeszcze potrzebny podczas szukania ogniskujących. Jak wiesz gdzie jeszcze jakiś jest to mów :P.

Bobba Fett:

Gram z biegiem fabuły. Na cmentarzysko da się wejśc tylko w ten sposób(no chyba że jakieś kody) bo inaczej "kołowót się zaciął". Tak więc jak już pewnie wiesz nie chodzi mi o kraty wejścia na cmentarzysko ale jedne z tych, które bronią dostępu do mumii.

Quentin Arcymag Wody:

Tak chodzi o te z trupami(mumie). Oto screen(zamknięte są tylko te bezpośrednio naprzeciw bohatera gry) Trochę ciemny screen ale już jaśniej się zrobić nie dało(rozjaśniałem gierke w ustawieniach a i tak taki wychodził):




Czekam na rozwiązanie mojego problemu (no nie wierzę, że nie ma tu jakiegoś maniaka który zna odpowiedz:P)

Pozdrawiam

Edit: jeżeli screen jest za ciemny to spróbuj rozjaśnić monitor :) Wtedy wszystko widać dokładnie(no przynajmniej u mnie:P)

Edit2: Aha wejście do cmentarzyska jest bezpośrednio na lewą (tak napisałem dla orientacji w terenie;P)
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2008, 18:06:15 wysłana przez Bania23 »

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2008, 18:01:20 »
Tak czekam i czekam na jakąś odpowiedz, aż w końu nie wytrzymałem i ostatni raz spróbowałem sam znaleść odpowiedz :P Udało się :D Nie wiem jak ja mogłem wcześniej nie zauważyć przelącznika mimo, iz sprawdzałem każdą wnęke wiele razy <sciana>.

Dla ciekawych zamieszczam screena z rozwiązaniem (jeżeli za ciemno-rozjaśnijcie monitor).

Czerwona strzałka= "grób?" do którego chciałem się dostać
Niebieska strzałka= przelącznik otwierający kraty.

Oto on:




Pozdrawiam

Edit: błąd w adresie do screenu.
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2008, 18:04:53 wysłana przez Bania23 »

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Luty 2008, 01:45:06 »
Wejdż we wszystkie pomieszczenia z mumiami zapal czar światło są niektóre bardzo ukryte ale wejdż do wszystkich do niektórych trzeba skakać  

Offline Bania23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Luty 2008, 21:13:42 »
Hmm Randall pytanie do Ciebie. Po co odpowiadasz na coś na co nie oczekuje się już odpowiedzi?
W ogóle jak patrze na forum i wszędzie widzę "ostatni post:Randall" to kojarzysz mi się z "forumowiczami", którzy nie piszą po to aby coś przekazać, tylko aby nabić range...(to już nie przyjemniej jest zagrać w jakąś gierke opierającą się na rankingu?) W sumie właśnie sobie odpowiedziałem na pytanie...Ale sensu takiego postępowanie wciąż nie widze. Oczywiście mogę się mylić co do Twojej osoby ale...nie wydaje mi się :P przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać.

Pozdrawiam

Edit: No offense
Edit2: Dlaczego jak pisze s o r r y(spacja celowa:P) to zastępuje mi na "przepraszam" :/ Jakiś zakaz używania angielskiego czy co:P ?
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2008, 21:32:46 wysłana przez Bania23 »

Forum Tawerny Gothic

Kraty na cmentarzysku orków
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Luty 2008, 21:13:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything