Autor Wątek: Encyklopedia  (Przeczytany 4730 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Encyklopedia
« dnia: 11 Listopad 2006, 00:18:15 »
Niewiem czy to ma jakieś znaczenie ale:

Przeglądam encyklopedie i brakuje w niej literki ÂŁ.

Czy to jest przypadek ? czy niema nic dotyczącego tej litery w grze ?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Encyklopedia
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2006, 00:39:53 »
Gdybyś nie zauważył w działach galerii nie ma Polskich liter...więc jeśli jakieś hasło zaczyna się na takową literę zostaje przypisane do pierwotnej jej wersji np. hasło ÂŁopata zostanie przypisane do forum L.

Forum Tawerny Gothic

Encyklopedia
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2006, 00:39:53 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Encyklopedia
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad 2006, 15:09:52 »
Nie mam za wiele czasu, by poszukać temat, gdzie mógłbym to zgłosić (acz szukałem luknąłem kilka działów).
Otóż bardzo pragnął administrację, by zrobiła to, co zamierzała zrobić z tematami w encyklopedii. Proszę, by każdy post w niej musiał być zatwierdzony przez moda, zanim się tam pojawi.
Otóż często możemy zobaczyć niekompletne opisy miejsc/postaci/rzeczy. Nie raz jestem zmuszony raportować takie tematy, bowiem naprawdę są napisane na odwal.

A więc jeszcze raz proszę: by administracja zakasała rękawy i wzięła się za ten problem. Według mnie naprawdę posty w tym temacie powinny być zatwierdzane, zanim się pojawią.

Thoro

  • Gość
Encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopad 2006, 15:13:30 »
Owa opcja jest włączona, lecz... hasła zatwierdzane bez namysłu. Cóż, w tym przypadku mogę jedynie zaapelować do osób odpowiedzialnych, za zatwiedzanie haseł o rozwagę podczas ów czynności bo naprawdę niektóre hasła są nic nie warte i nie wiele wnoszą.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Encyklopedia
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopad 2006, 16:02:31 »
Cytuj
Najwyższa rada - Są to trzej najpotężniejsi i najmądrzejsi Magowie Ognia. Podejmują ważne decyzje, każdy z nich podczas " Próby Ognia " musi zadać jedno zadania grupie nowicjuszy. W skład jej wchodzą:
Pyrokar
Serpentes
Ulthar.
Tą grupą żądzi Pyrokar. To najpotężniejszy mag ognia w całym Khorinis.


To jest jedno z haseł, jakie sotatnio się pojawiły.
Jeżeli osoba moderująca pozwoliła na ukazanie się tego tematu w encyklopedii, to dlaczego nie zadbała o to, by poprawić w niej błędy (np. to nieszczęsne ,,żądzi", bądź niewinne literówki...)?

Wiem, ze jestem nachalny, ale prosiłbym adminów, by sprawdzili, czy aby na pewno każda Litera ma dane, by tematy w niej były zatwierdzane.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Encyklopedia
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopad 2006, 16:05:10 »
Cytat: Thoro
Owa opcja jest włączona, lecz... hasła zatwierdzane bez namysłu. Cóż, w tym przypadku mogę jedynie zaapelować do osób odpowiedzialnych, za zatwiedzanie haseł o rozwagę podczas ów czynności bo naprawdę niektóre hasła są nic nie warte i nie wiele wnoszą.
Niezupełnie z tego co pamiętam opcja ta włączona jest na połowie for składających się z liter alfabetu jeśli znajdę chwilę czasu włączę ów opcje na pozostałych literach.

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Encyklopedia
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Grudzień 2006, 18:38:37 »
A jeśli chodzi o Hasła z encyklopedi napisane na odwal to co? Jeśli ktoś inny napisze lepsze hasło na dany temat, bardziej sie rozpisze niż ta jedna linijka to zostanie to podmienione?
Jesli tak to w jaki sposób to zamieszczać? powiadamiając moderatora? Pisząc nowy temat? Post w tamtym temacie, w ktorym post autora tematu zostanie skasowany?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Encyklopedia
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Grudzień 2006, 18:47:48 »
Cytat: Jodelko
A jeśli chodzi o Hasła z encyklopedi napisane na odwal to co? Jeśli ktoś inny napisze lepsze hasło na dany temat, bardziej sie rozpisze niż ta jedna linijka to zostanie to podmienione?
Takie hasła są kasowane BA nawet nie są zatwierdzane...


Cytat: Jodelko
Jesli tak to w jaki sposób to zamieszczać? powiadamiając moderatora? Pisząc nowy temat? Post w tamtym temacie, w ktorym post autora tematu zostanie skasowany?
Jeśli chcesz napisać coś o istniejącym już haśle wysyłasz po prostu jego rozbudowaną treść do któregoś z moderatorów. On zdecyduje co dalej z tym zrobić...

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Encyklopedia
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Grudzień 2006, 20:04:51 »
Cytuj
Takie hasła są kasowane BA nawet nie są zatwierdzane...
Są...:PCLIK

Oprócz tego w paru hasłach są błędy, na tlenie wymieniłem ci parę.

EDIT:
Czy tez takie hasło CLICK, autor naprawde się natrudził, moze usuniecie to hasło a napisze całkiem nowe? Bo tu jest jedno zdanie i nic wałściwie w nim nie ma.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2006, 20:56:16 wysłana przez Jodelko »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Encyklopedia
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Grudzień 2006, 21:28:51 »
Cytuj
Czy tez takie hasło CLICK, autor naprawde się natrudził, moze usuniecie to hasło a napisze całkiem nowe? Bo tu jest jedno zdanie i nic wałściwie w nim nie ma.

Zbędne, nic nie wnoszące hasła, będą oczywiście kasowane, a na ich miejsce będą w małym stopniu pojawiać się nowe lepiej rozbudowane. W tej sprawie prosze o cierpliwość.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Encyklopedia
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Grudzień 2006, 22:02:16 »
Cytat: Jodelko
Są...:PCLIK

Oprócz tego w paru hasłach są błędy, na tlenie wymieniłem ci parę.

EDIT:
Czy tez takie hasło CLICK, autor naprawde się natrudził, moze usuniecie to hasło a napisze całkiem nowe? Bo tu jest jedno zdanie i nic wałściwie w nim nie ma.

W tym momencie właśnie zajmuję się poprawianiem wszelkich błędów w "Encyklopedii" oraz usuwaniem głupich postów. Jeśli ktoś chce coś zmienić bym był wdzięczny jakby mi wysłał PM w tej sprawie.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Encyklopedia
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2006, 22:53:42 »
No cóż, kiedyś, edytując jeszcze niemal wszystkie posty, nie zawierające polskich znaków, za czasów nowej odsłony. Wówczas nieco poprawiłem posty i usunąłem zbędne. Obecnie w Encyklopedii nie roi się od bezsensownych, głupich i pełnych błędu haseł, zaś nowe, które są złe i niepotrzebne, nie są przeze mnie zatwierdzane bądź kasowane. W miarę możliwości zajmę się poprawą i przejrzeniem całej Encyklopedii.

Forum Tawerny Gothic

Encyklopedia
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2006, 22:53:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything