Autor Wątek: Klasyki  (Przeczytany 3624 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Klasyki
« dnia: 10 Listopad 2006, 20:57:40 »
Ciekawi mnie pewna sprawa:

Co my widzimy w klasykach że wracamy do nich często ? ja widze tak:

Fajny Klimat,dobra grywalnośc no i żeby ta klasyka była ciekawa najbardziej lubie:

AoE II,WC II,Empire Earth I,Battlefield 1942 ojjj sporo by tu wymieniać a wy ?

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Klasyki
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2006, 21:49:40 »
Heh odpowiedz jest prosta, klasyk to klasyk.Pierwsza taka produkcja w swoim gatunku, ktora zachwyca nas swoja, prostota a jednoczesnie perfekcja.. Geniusz ktory utorowal droge innym produkcja-to jest wlasnie klasyk.:) Dla mnie takie gry to: Age Of Empires II, Diablo,Final Fantasy albo Gothic:)
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2006, 00:56:14 wysłana przez Khaleb »

Forum Tawerny Gothic

Klasyki
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2006, 21:49:40 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Klasyki
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopad 2006, 22:37:11 »
Klasyk, to gra która dla ciebie, lub na tobie zrobiła bardzo duże wrazenie. I zawsze ale to zawsze bedzie twoją najlepszą gra, mimo że pójdzie w zapomnienie, zostanie ci w głowie, i zawsze z miłą checiuą do niej powrócisz.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Klasyki
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopad 2006, 22:43:33 »
Podzielam zdania poprzedników, klasyk to gra którą uważasz za coś, co jest wart powrotu, coś przy czymś przeżywałeś niezapomniane przygody w swiecie wirtualnej rozrywki, coś, co było piękną historią. Osobiście do mojego grona zalicznę Gothic I , Dark Earth, Heart of Darkness, Monster Truck Madness, Medal Of honor (wersja PSX),  Medival I,II (PSX), i wiele innych na PSX. Oczywiście niezabraknie kultowego mario na pegazusa :]

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Klasyki
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopad 2006, 00:53:42 »
Cytat: Arkhan
\Oczywiście niezabraknie kultowego mario na pegazusa :]

O przepraszam bardzo, jak juz w takie kregi wchodzimi jak mario to trzeba wymienic takze gre "Tanks"-czołgi dla tych ktorzy nie rozumieja angielskiego.A pamietacie moze BIG NOSE'a? To byla gra... prawdziwy klasyk:)

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Klasyki
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2006, 12:52:08 »
Klasyka jest sama w sobie......klasyczna, ten klimat, ta grywalność. Jak odpalmy np. AoE 2 to od razu czujemy to przesłanie, klikamy w kampanię, tworzymy miasto jednostki, wygrywamy i ta chwała na nas opada. Co dopiero jak przejdziemy jakąś klasyczą grę, wtedy to jest rulez :) Powodem naszej grywalności w jakiegoś klasyka jest również sam fakt że to klasyk :) .

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Klasyki
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopad 2006, 14:34:12 »
Klasyk to klasyk. Gra przełomowa, a zarazem pamiętana przez wiele lat, zawsze chętnie można do niej wrócić i niemal nigdy się nie nudzi. Na miano klasyków, moim zdaniem zasługuje wiele gier na dobrze znaną wszystkim konsolę - Pegazus np. Dizzy, Contra, Big Nose, Mario, Tanks i wiele, wiele innych, doskonałych tytułów. Co do klasyków komputerowych, to z pewnością trzeba wyróżnić Serię Heroes, Doom, Quake, Wolfenstaina, Settlers, Diablo czy Baldur's Gate. Zapewne nie wspomniałem o innych, wiele znaczących grach i produkcjach, starałem się wymienić te najstarsze i najbardziej pamiętane przeze mnie tytuły.

Forum Tawerny Gothic

Klasyki
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopad 2006, 14:34:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top