Autor Wątek: Ashton i bugi?  (Przeczytany 3001 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ge3z

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Ashton i bugi?
« dnia: 10 Luty 2008, 10:54:30 »
Witam wszystkich. Moja przygoda z Gothiciem zaczęła się niedawno. Mój kolega pożyczył mi III i jestem z tego bardzo zadowolony. Nie jestem jakimś fanem RPG, ale takie w stylu action uwielbiam grywać (for example: KOTOR).

Sorry, że mój pierwszy post zaczyna się od pytania/prośby, ale mam pewien problem w Myrtanie. Jak zdobyć i gdzie jest dowód na kradzież złota przez Ashtona. Marik na słowo nie chce mi wierzyć.

Druga sprawa dotyczy niewykonalnych zadań. W Cape Dun dostałem rozkaz pozbycia się wszystkich głodnych wilków. Wybiłem je wszystkie, ale w ogóle nie ma opcji rozmowy z poinformowaniem o tym. Tak samo było z płochliwym jeleniem oraz jego mięsem. Zdobyłem go, lecz Chris nie chce o tym mówić. Czy to są bugi? Chyba tak, bo dopiero po tym zainstalowałem odpowiednie patche i o wiele lepiej mi się gra np. bez tych białych mrugań, kiedy spoglądałem w ziemię.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ashton i bugi?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Luty 2008, 11:18:08 »
Ad.1
Za areną w Monterze w krzakach będzie kufer, w którym będzie znajdowała się lista Ashtona. Idź z nią do Marika, i to wszystko.

Ad.2
Niestety nie wiem...

pzdr.-Ankh

Forum Tawerny Gothic

Ashton i bugi?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Luty 2008, 11:18:08 »

Offline Ge3z

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Ashton i bugi?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Luty 2008, 12:30:50 »
Rzeczywiście była tam lista Ashtona :P Dzięki :D Zostaje mi dopełnienie reszty zadań w Monterze i nadejdzie czas wybuchnięcia powstania sasasa :)

Offline bartex42

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ashton i bugi?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty 2008, 15:47:00 »
ja wykonałem wszystkie te zadania, z wilkami też miałem problem, ale go rozwiązałem. Wystarczy pójść w stronę niewolnika Hareka(wychodzisz z miasta i w lewo), jest tam wejście w małą dolinkę między górami i tam są że 3 głodne wilki.

Forum Tawerny Gothic

Ashton i bugi?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty 2008, 15:47:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top