Autor Wątek: Film na WOK, z wykorzystaniem gry.  (Przeczytany 1046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Los_EmilosAutor wtku

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Los_Emilos nie ma żadnego wpływu.

• GramSajt
Film na WOK, z wykorzystaniem gry.
« dnia: 01 Czerwiec 2008, 18:17:19 »
Mam ochotę zrobić na WOK film z wykorzystaniem gry Rome: Total War opowiadający o jakieś bitwie w czasach starożytnych. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi doradził jakaś bitwę, która trwała by około tych 10-20 min. W ogóle byłbym wdzięczny za wszelkie rady itp.

PS. Mam zamiar zrobić ten film programem XFire.
Bo czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to, by ich wiara została wynagrodzona.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 556
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Film na WOK, z wykorzystaniem gry.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwiec 2008, 19:34:10 »
Może odpal jakąś historyczną bitwę. Niektóre trwają jakiś czas. A przecież możesz nagrać prezentacje armii etc. to zawsze trochę zajmuje. Poza tym walki z obu stron konfliktu. Raz włączysz grę jedną nacią i nagrasz kilka scen, a innym razem drugą.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.