Autor Wątek: Sushi  (Przeczytany 3971 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Sushi
« dnia: 09 Luty 2008, 11:52:01 »
Chciałbym wiedzieć co myślicie o tym daniu, które do Polski przywędrowało dość niedawno i wzbudza u Polaków różne reakcje. Dlamie jest to dość dobra odmiana od fastfood'ów i tym pododbnych.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Sushi
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2008, 11:59:10 »
Ehh nie tak dosc niedanwo , Wracajc do tematu to mila od miana potym jak idzesz przez miasto a tam same Fast Food Albo Pizzerie .. mogę się nawet pochwalic ze to jadlem i wcale nie smakuje surowa ryba najlepszy jest lososi .. a co do sosu  do tego to mi jakos nie podpasowal jest dla mnie za slony  

Forum Tawerny Gothic

Sushi
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2008, 11:59:10 »

Offline Dydzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Sushi
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Luty 2008, 09:15:12 »
Kurde, tego się nie da znieść! Surowa ryba to świństwo, nie da się raczej tego jeść ale nigdy nie próbowałem tego.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Sushi
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2008, 22:20:57 »
ÂŚwietny jesteś. Musiałeś mi przypominac. We wakacje ktoś wywalił sushi na ulicę i je*ało, że szok.
Nie dośc, że pełno tego leżało na ulicy to świetnie wyglądało zmieszane z błotem. więc na pewno nie zjem ani nie jadłem. A poza tym odpycha już samo słowo "surowe".

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Sushi
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2008, 07:56:04 »
ÂŚwietnie Mytir zauważył. Jak ktoś żle przyżądzi to świństwo to dedniesz. Dlaczego ? Na pewno znacie rybę, która by się obronić nadmucha się jak balon przez co stają jej kolce. Niektóre sushi robi się właśnie z tej ryby, a ona jest trująca. Także lepiej jeść w znanych chińskich restauracjach.

Dla mnie jest to obrzydliwe. Dajcie spokój. Jak już musicie to spróbujcie, ale to jest najochydniejsza rzecz na świecie. Już lepiej wydać forsę na coś ostrego w meksykańskiej knajpie. Jednym zdaniem: Sushi jest do bani.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2008, 07:57:42 wysłana przez Kamilzot »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Sushi
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty 2008, 13:27:34 »
Wszyscy uważają sushi za ohydę, świństwo i gówno. A się teraz zapytam. Jedliście to kiedyś, że uważacie sushi za takie gówno? Próbowaliście? Co, po widoku uważacie, że to się nie nadaje do jedzenia, a jak śmierdzi, potwornie! I co? Dobrze przyrządzone sushi, w dobrych restauracjach, przygotowywane przez dobrych kucharzy, potrafi być bardzo smacznym i wykwintnym daniem. Ale dla Was to nie ma znaczenia, bo śmierdzi... Ja tam nie jadłem sushi, ale chętnie bym spróbował, bez względu na to, co mówią tutaj poszczególne osoby.

Poza tym, wszyscy są przyzwyczajeni do innych smaków, niektórzy lubią to, niektórzy tamto i tyle.
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2008, 13:29:40 wysłana przez Travis »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Sushi
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Luty 2008, 14:56:49 »
Na obozie 3 lata temu miałam przyjemność skosztować tego dania. Kwadrans tłumaczono nam jak to się je. Mnie ono nie zasmakowało ,ale parę osób z naszej ekipy zajadało się tym. Oczywiście znalazło się parę osobników twierdzących tak jak wy ,że jest to obrzydliwe nawet tego nie próbując.

Zgadzam się z  Travisem. Wiele rzeczy trzeba spróbować i nie powinno się do nich zrażać ,bo dziwnie wyglądaję, śmierdzą itp. (i kto to mówi? Sama od roku nie jem rosołu xD)

Ps: o ile dobrze pamiętam to mięso w sushi nie musi być surowe :P

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Sushi
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Luty 2008, 10:32:52 »
Ostatnio spotkałem się z sushi i go spróbowałem... nie jest to aż taka zła potrawa ale codziennie bym tego nie jadł. Z chińskiej kuchni bardziej lubię ryż z... czymś tam xD

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Sushi
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Czerwiec 2008, 16:23:29 »
Ja tam bym nie zjadł sushi. I to nie z powodu ryby czy wodorostów tylko... ryżu.
Nienawidzę ryżu, nie wiem jak można jeść takie białe robakokształtne coś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sushi
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Czerwiec 2008, 16:23:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top