Autor Wątek: OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)  (Przeczytany 2016 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr_pl.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« dnia: 08 Luty 2008, 23:03:22 »
Witam. Jako że od jakiegoś czasu umieszczam tutaj swoje prace, postanowiłem podzielić się z wami swoim życiowym, największym projektem komiksowym. Wciąż nad nim pracuję, ale gdy będzie gotowy, zostanie spełnione moje marzenie ;)

Zanim dowiecie się o czym będzie komiks zdradzę kilka ciekawostek.
-Scenariusz do komiksu układałem bardzo dokładnie i zajęło mi to około trzech miesięcy.
-Musiałem wydać 87 zł. abym mógł zrobić go wedle swojej wizji.
-NAJWAÂŻNIEJSZE: Ten komiks to moje marzenie. Nie zrezygnuję z niego, bez względu na to jakie przeciwności napotkam.
-Będzie najdłuższym komiksem jaki dotąd zrobiłem (Podejrzewam że przekroczy 3000 obrazków)
-W komiksie będzie sporo odniesień do wydarzeń z mojego życia.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...99fc554e6c.html

Tutaj jest zapowiedź komiksu w postaci filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=YEKkN5vEmZ0

Opis fabuły:
Jest 5 maja 2010 roku. Na świecie zapanował kryzys gospodarczy, jakiego nie widział świat. Na skutek tego wszystkie wielkie organizacje, takie jak NATO, ONZ czy Unia Europejska po prostu się rozpadły. Chaos się wzmaga.
Tymczasem pewien mieszkaniec Polski. Dwudziestoletni Piotr Morawski, który w ogóle nie przejmuje się wydarzeniami na świecie. Ma plany na spokojne życie, zdala od zgiełku oraz pragnie zdobyć serce swojej znajomej- Marty. Mimo iż jest ona już zajęta, Morawski nie zamierza zrezygnować.
Tymczasem świat polityczny jest zupełnie inny. Polska codziennie zalewana jest roszczeniami z Niemiec w sprawie jej zachodnich ziem. Niemcy uważają że z rozpadem ONZ nie obowiązują żadne układy, a więc nawet ten z konferencji w Poczdamie. Uważają że Polska nielegalnie posiada ich ziemie i wysyłają żądania zwrotu. Polska związana stałym przymierzem z USA nie zamierza jednak ulec. Stany Zjednoczone obiecują że jeżeli Niemcy tkną cokolwiek, co należy do Polski, to ich armia zetrze Niemcy z mapy Europy. Jednak państwo Niemieckie ignoruje ostrzeżenia i nadal wysyła żądania do Polski.
Piotr Morawski który pragnie w spokoju i bez rozgłosu przeżyć swoje, nie zdaje sobie sprawy że los zapisał mu znacznie większą rolę w historii. A ta rola nadejdzie już wkrótce i będzie musiał wybrać pomiędzy dwiema najbliższymi mu rzeczami.


Komiks może być bardzo kontrowersyjny, jednak pragnę powiedzieć że jego głównym zadaniem będzie ostre dawanie do myślenia. Przedstawienie tutaj wojny w bardzo brutalny sposób, ma uświadomić ludziom że wojny nigdy nie będą niczym dobrym. Zresztą bardziej ważna tutaj będzie postać Morawskiego. NO i wiem że Gothic nie pasuje do świata współczesnego, ale nie ma innego wyjścia. Poza tym zrobię to tak że nie będzie przeszkadzać ;) Ale itak będzie trzeba trochę wyobraźni od czytelnika :P

Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej o postaciach, fabule, czy ogólnie o całym projekcie, to zapraszam w miejsce gdzie udzieliłem wywiadu oraz dałem listę postaci głównych:

Postacie:
http://pl.youtube.com/watch?v=YEKkN5vEmZ0

Wywiad:
http://gothickomiksy.mojeforum.net/viewtopic.php?t=1061

Mam nadzieję że komiks wam się spodoba ;) Jest to największy i najważniejszy projekt mojego życia i moje marzenie :)

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2008, 23:25:56 »
ogladałem jestes geniuszem kiedy go skończysz? mam nadzeje ze szyblo zycze aby marzenie się spełniło  

P.S. Wojna jest piękna jest to motor postepu i test to najlepsza rzecz jaką stworzył człowiek poza mną  

Forum Tawerny Gothic

OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2008, 23:25:56 »

Offline Maximus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty 2008, 19:30:31 »
Cytat: jureus
P.S. Wojna jest piękna jest to motor postepu i test to najlepsza rzecz jaką stworzył człowiek poza mną  
Jak dla ciebie wojna jest piękna... to musisz być trudnym dzieckiem. A jeśli chodzi o komiks. Nie mogę się doczekać Muwisz, że tyle kasy wydałeś? A na co jeśli można wiedzieć. Znaczy wiem na projekt, ale jakie rzeczy kupiłeś za to? Poza tym bardzo zachęcający filmik. Masz człowieku przyszłość. Oby tak dalej...

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2008, 13:02:45 »
Cytuj
P.S. Wojna jest piękna jest to motor postepu i test to najlepsza rzecz jaką stworzył człowiek poza mną
Nie wiem co ci w domu gadają. Wojna jest najgorszą rzeczą jaką stworzył człowiek.

Co do komiksu. Zapowiada się doskonale. Niemogę się doczekać.

Offline Piotr_pl.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2008, 16:35:37 »
Cytat: Maximus
Jak dla ciebie wojna jest piękna... to musisz być trudnym dzieckiem. A jeśli chodzi o komiks. Nie mogę się doczekać Muwisz, że tyle kasy wydałeś? A na co jeśli można wiedzieć. Znaczy wiem na projekt, ale jakie rzeczy kupiłeś za to? Poza tym bardzo zachęcający filmik. Masz człowieku przyszłość. Oby tak dalej...

Kasę wydałem na grę World in Conflict ;) Obecnie ta gra najlepiej nadaje się do tego komiksu. Pzdr. A premierę komiksu spodziewam się ogłosić 1 marca.

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty 2008, 19:47:17 »
Grałem w World in Conflict u kolegi i według mnie się doskonale nadaje.
Cytuj
A premierę komiksu spodziewam się ogłosić 1 marca.
To super. Nie mogę się doczekać.
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2008, 13:34:57 wysłana przez Kamilzot »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Marzec 2008, 20:02:40 »
Cytuj
Kasę wydałem na grę World in Conflict ;) Obecnie ta gra najlepiej nadaje się do tego komiksu. Pzdr. A premierę komiksu spodziewam się ogłosić 1 marca.

Już jest? ;]

Ale komiksik, jest super... (będzie). Znakomity, filmik świetny xP pasuje do niego muzyka ;)

Forum Tawerny Gothic

OJCZYZNA (Zapowiedź komiksu)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Marzec 2008, 20:02:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything