Autor Wątek: Premiera Gothic 3  (Przeczytany 4546 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Premiera Gothic 3
« dnia: 13 Październik 2006, 15:26:49 »
Cytuj
Ten dzień wreszcie nadszedł - piątek trzynastego jest dla nas bardzo szczęśliwym dniem. W odróżnieniu od niektórych, gracze tylko czekali na niego. Sprzedawcy gry zostali zaskoczeni popytem na Gothic 3. We wszystkich zagranicznych sklepach sprzedano już prawie wszystkie egzemplarze, a w wiele sklepów internetowych świeci pustkami. Rozpoczął się prawdziwy wyścig o to kto pierwszy kupi grę. Miejmy nadzieję, że Polska premiera również przysporzy nam równie emocjonujących wrażeń.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2006, 15:35:23 »
Cóż, można się było tego spodziewać i chyba nikt nie jest zaskoczony z tego faktu. Zapewne wszyscy gracze cieszą się, iż gra tak szybko wyszła i są bardzo szczęśliwi. Ja również jestem zadowolony i mam nadzieję, że Gothic III PL już wkrótce zasili półki sklepowe i sklepy internetowe. Ciekaw jestem, jakie mają wrażenia z gry pierwsi posiadacze "trójki".

Forum Tawerny Gothic

Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2006, 15:35:23 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Październik 2006, 15:44:59 »
Jestem zadowolony że Gothic III wyszedł teraz. A wiecie czemu? Bo skoro wyszedł w roku szkolnym, to ma sie na niego dwa razy większą ochotę   .

Niestety mi nie pójdzie jak narazie, może kiedyś. Szczęsliwi ci co teraz posiadają na swoich półkach dopiero co kupione Gothiki , również jestem ciekaw jakie są ich "na oko" opinie dotyczące świata Gry i jej dodatków, między innymi muzyki. Będe musiał zadowolić sie solucją i screnami :P .
Ale i lajtowo że w końcu wyszedł, wszak na to cale wakacje czekaliśmy.

200 post na tą okazję ;].

Z wyrazami szacunku...

Offline Nefarius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Październik 2006, 16:23:48 »
również cieszę się że gothic III już wyszedł, jednak bende bardziej szczęśliwi 3 listropada, gdy dostane sojego gothica III. lecz jednak do tego czasu bende musiał sie zadowolic screenami i innymi widomościami ... jak część innych polskich graczy ...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Październik 2006, 18:00:31 »
Oczywiscie ciesze sie ze G3 juz jest, jednak nie ogarnia mnie zadna euforia. Euforia to mnie ogarnie 3 listopada, jak moja edycja kolekcjonerska zapuka do drzwi i poprosi o 160 zl :D
Jak na razie to bede sie staral dowiedziec sie JAK NAJMNIEJ o przechodzeniu gry i fabule - sam chce ja poznac.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Październik 2006, 12:14:04 »
Ja nie byłem jakoś wybitnie uradowany z tego powodu że w piątek 13 była światowa premiera Gothica 3.
Spokojnie czekam na Polską wersję. Na moją EK i kuriera króry ją doniesie. Wtedy wpadne w zachwyt.
Będzie to wyglądało mniej więcej tak:
1-przyniesienie paczki,
2-odniesienie jej do pokoju, położenie na wysprzątanym biurku,
3-przebranie się w galowe ciuchy,
3-ceremoniały, kolejno:Otwierania
                                   Instalowania
4-Odpalenie gry.

Heh. To tak żartem , ale na prawdę to nie mogę się już doczekać.


Z poważaniem
Garret

Offline bartek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Październik 2006, 19:53:27 »
nie moge sie juz doczekac premiery polskiej edycji tak jak juz powiedzial jeden z uzytkownikow forum podczas roku szkolnego bedzie jeszcze atrakcyjniejsza no ale chyba to nikogo nie dziwi to w koncu GOTHIC musze sie jednak uzbroic w cierpliwosc i jak najszybciej zamowic gre

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Luty 2016, 20:05:20 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Premiera Gothic 3
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Luty 2016, 20:05:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything