Autor Wątek: ogniste kielichy  (Przeczytany 1884 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kanji

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
ogniste kielichy
« dnia: 08 Listopad 2006, 22:40:28 »
gdzie znajsc wszyskei kielichy mam ich 11 i nie wiem gdzie szukac 12 podajcie jakmozecie

Winfrid

  • Gość
ogniste kielichy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 22:42:30 »
byłoby łatwiej jakbyś napisał, gdzie znalazłeś te jedeneście :D bo to ciężko teraz zgadnąć którego Ci brakuje :P hehe :D

Forum Tawerny Gothic

ogniste kielichy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 22:42:30 »

Offline kanji

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
ogniste kielichy
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2006, 22:55:59 »
nie pamietam juz dokladnei gdzieo ne byly poza paroma   od maga w redocck  paladyna a cape dun od miltena  , paladyna z varantu zaatakowanego przez pelzacze od renegata paladna , od kupca z mora sul tunel kopalni w geldern  a rszte to juz zagadka jak moze ktos niech napisze reszte mozliwosci :Da jescze jak dobrze pamietam mag marcus tak sie chyba zwie:d , od paladyna w vengardzie , od paladyna z klasztoru
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2006, 23:42:58 wysłana przez kanji »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
ogniste kielichy
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2006, 22:57:41 »
Będąc uszczypliwym poprawię pisownię pierwszego posta w tym temacie:
Cytuj
gdzie znajsc wszyskei kielichy mam ich 11 i nie wiem gdzie szukac 12 podajcie jakmozecie
Poprawka:
Cytuj
Gdzie znaleźć wszystkie kielichy? Mam ich 11 i nie wiem gdzie szukać 12 podajcie jak możecie!
* Na dzień dobry: Temat jest do przeniesienia - mianowicie - Gothic.gram.pl > Gry Gothic > Gothic 3 > Problemy. Dobra, mniejsza! Zostawiam pracę moderatorom :) niech także mają coś do powiedzenia na tym forum   .

Niestety nie mogę Ci specjalnie pomóc, gdyż w Gothic'a III zagram od nowego roku...

Cytuj
nie pamietam juz dokladnei gdzieo ne byly poza paroma od maga w redocck paladyna a cape dun od miltena , paladyna z varantu zaatakowanego przez pelzacze od renegata paladna , od kupca z mora sul tunel kopalni w geldern a rszte to juz zagadka jak moze ktos niech napisze reszte mozliwosci :Da jescze jak dobrze pamietam mag marcus tak sie chyba zwie:d , od paladyna w vengardzie
Poprawka:
Cytuj
Nie pamiętam już dokładnie gdzie one były, po za kilkoma od maga w Redrock paladyna, a "Cape Dun" od Miltena, paladyna z Varantu zaatakowanego przez Pełzacze. Od renegata paladyna, od kupca z "Mora Sul", tunel w kopalni "Geldern", a reszta to już zagadka. Jeżeli może ktoś niech napisze pozostałe możliwości! Jak dobrze pamiętam mag Marcus (tak się chyba zwie) oraz od paladyna w "Vengrad'dzie"
*

PS
Jeżeli uznacie to za SPAM - usuńcie post i ukarajcie ostrzeżeniem. Jednak na swoje usprawiedliwienie mam to, iż chciałem w największym stopniu zaalarmować do Moderatorów forum - Obudźcie się - problemów nie rozwiązujemy w dyskusji! Oczywiście także chodziło mi o utrzymanie ładu na forum i względnego porządku ortograficznego.

*= Miałem zamiar przytoczyć tutaj myśl autora, nie odpowiadam za jego wypowiedź, tylko za poprawione błędy przy szybkim pisaniu bądź braku pamięci do zasad ortograficznych   .

Pozdrawiam,
Sir William


Od tego służy opcja Raportuj. -_-' - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2006, 18:08:33 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

ogniste kielichy
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2006, 22:57:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top