Autor Wątek: Gothic 2 Movie  (Przeczytany 11417 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marlin15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« dnia: 04 Luty 2008, 18:54:28 »
Witam
Jak zapene wielu z was widzialo lub słyszalo o filmie Gothic.
Chcialbym zlozyc propozycje stworzenia polskiej wersji Gothic ,Gothic 2 wraz z dodatkiem Noc Kurka.
Powstal by wspanialy film kotry opowiada epicka historie ktora wciaga maksymalnie.
Jako ze dla jednego czlowieka to strasznie duzo pracy szukam ludzi ktorzy powaznie podeszli by do tego.
Bo można naprawde wydac niezle cudo ktore można ogladac z przyjemnoscia.
Czekam na propozycje i opinie.

Pozdrawiam

Offline XardaSeQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2008, 19:31:51 »
jak niemcy moga to czemu nie polacy? :D ale jak juz to do G2NK bo do Gothic 1 juz jest taki film (Gothic: Der Film) ja popieram pomysl :P można by się wziąć porzadnie za to ^^

EDIT: trza by bylo zebrac spora ekipe ^^ modderzy, filmowcy itd.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2008, 20:04:00 wysłana przez Xardass94 »

Forum Tawerny Gothic

Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2008, 19:31:51 »

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Marzec 2008, 16:43:15 »
Ech, ciekawe że znalazłem ten temat...

Otóż jakieś pół roku temu (zeszłe wakacje) nakręciłęm Frapsem calutki Gothic2, bez Noc Kruka. Nadal mam ten film (ma 3 godziny i 17 minut) i od pół roku próbuje się zebrać żeby go jakoś wrzucić do sieci ale jak dotąd mi się to nie udało. Plik (WMV) ma ponad 450 MB i nie bardzo mam gdzie go wrzucić (kilkakrotnie już próbowałem Megaupload ale zawsze coś walnęło no i nie wyszło).
Poza tym film ma sporo różnych baboli... po pierwsze od czasu do czasu na obrazie miga jakieś białe g**no... - raz udało mi się to zlikwidować ponowną kompresją filmu, ale nie mam już tej ulepszonej kopii. Po drugie jest drobny problem z muzyką - 90% dźwięku w filmie jest żywcem nagrana z gry w związku z czym również muzyka czasami jest urywana, tylko w co ważniejszych momentach powstawiałem muzykę z soundracku Gothic 2 i 3 (np. smoki, Dwór Irdorath, scena w której Bezimienny biegnie w kierunku Oka Innosa do kamiennego kręgu). Ostatni babol jest taki że w filmie są napisy, w miarę zminimalizowane, ale wtedy nie umiałem ich jeszcze zlikwidować, tj. nie okienka z dialogami, tylko np. imiona postaci nad głową, nazwy przedmiotów, "nowy wpis w dzienniku", na szczęście udało mi się nie dopuścić do nakręcenia "kolejny poziom", ale raz czy dwa pojawia się "czujesz że coś cię ciśnie i dusi"...

Co do fabuły to Bezimienny jest najemnikiem i łowcą smoków. Od dłuższego czasu próbuję załadować gdzieś ten film więc może zapytam po prostu: czy ktoś byłby tym w ogóle zainteresowany?
Osobiście powiem że mi oglądało się go bardzo dobrze.

Kilka screenów z filmu:





Niektóre mają trochę rozmazany obraz ale to głównie dlatego że postacie są w ruchu.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2008, 16:59:30 wysłana przez Gal Anonim »

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2008, 23:08:07 »
z chęcią bym to obejrzał może byś wrzucił na rapishada, uploada czy jakiś inny serwer albo na ftp.
A może być zrobił link i wrzucił to na osloskop.net czy emule.com.pl(linki do programów p2p) i wtedy można by pobierać za pomocą programu emule czy sahareza

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2008, 17:44:51 »
No to jest właśnie problem...

Rapidshare odpada, tam można wrzucać pliki maks. 100 MB, a film ma prawie 500
Megupload można do 500 MB, ale próbowałem kilka razy na dwóch komputerach, ani razu nie dało się załadować do końca mimo kilkunastogodzinnego czekania.

Z p2p też będzie problem... po pierwsze nie bardzo umiałbym to zrobić, po drugie musiałbym trzymać kompa włączonego przez 24h na dobę żeby dało się coś ściagnąć, a to przy moim układzie odpada. U mnie internet jest podłączony do sprzętu na którym jest tylko dysk 8 GB (!), ciągle brakuje tam miejsca nie mogę na dłużej go zaśmiecać... myślałem żeby może podzielić film na dwie części, może wtedy by się dało coś zrobić...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marzec 2008, 18:25:13 »
Cytat: Gal Anonim
Rapidshare odpada, tam można wrzucać pliki maks. 100 MB, a film ma prawie 500
Podczas tworzenia archiwum winrara ustaw rozmiar pliku na 100 MB takim to sposobem utworzysz 5 partów i wrzucisz je sobie osobno.


Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Marzec 2008, 13:14:27 »
ÂŚwietny pomysł.
Ja jednak myslalem aby zrobić ,,prawdziwy" film na podstawie Gothica ;] taki wiecie na kina xD no ale to już by było WIEEELKIE przedsięwzięcie :)
Kupa ludzi by była potrzebna no ale u nas w ÂŁodzi jest taka szkoła filmowców więc.... :D:D

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marzec 2008, 13:36:05 »
Taaa, a kto by nie chciał zobaczyć Gothica w wydaniu kinowym. Ale z drugiej strony, gdyby miał się za to wciąć jakiś cep pokroju Uwe Bolla, no to może lepiej żeby nikt się nie brał... no chyba że jakiś naprawdę dobry reżyser i fan Gothica zarazem by się znalazł :D

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Kwiecień 2008, 13:03:31 »
fajnie że go wrzuciłeś na YT bo nie wiem jak ściągnać z tego Rapidshare'a !!!
a film kinowy byłby świetny!! Ale reżyser to tylko albo Peter JAckson albo Del Toro :)

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Kwiecień 2008, 14:27:24 »
Co do tematu...plany wielkie i ambitne, ale boję się że tylko na tym to się skończy.Jeśli chodzi o ekipę to chętnie pomogę...Jeśli chodzi o problematykę to scenariusz trzeba napisać tak, aby to miało ręce i nogi i żeby każdy coś z tego zrozumiał.Gothic to wspaniała opowieść o niepokonanym, potężnym wojowniku, który nigdy nie zazna spokoju, a Jego świat tak długo będzie bezpieczny jak długo on żyje.Jest to świetny materiał na film...

Offline Błękitny kryształ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwiecień 2008, 14:50:26 »
Pomysł bardzo fany i ciekawy można było by zrobić całą historie naszego bohatera w fajnie wyreżeserowanym scenariuszu........ale oczywiscie nie może on się składac z samych walk ale takgze cieawostek oraz historaich w przesłosciach itp

Offline Błękitny kryształ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwiecień 2008, 14:52:58 »
Kilka miesięcy temu zaczołem pisac ksiązke o Gothicu, jego historie itp (trochę ją zbajerowałem) pełno w niej cytatów magi bogów walk zagadek wizji ciekawych miejsc itp ;)

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:44:13 »
To może ciekawe być, może byś gdzieś wrzucił?

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Kwiecień 2008, 07:37:26 »
moim zdaniem trzeba napisac konkretny scenariusz.
potem jakas konkret osoba powinna się brac za krecenie filmu może w odcinkach ? wtedy nie będzie takiego problemu jaki ma Gal Anonim :P

a jeśli chodzi o wersje kinową to wystarczy dobry pomysł na film ;]
sprzedaje się pomysl dobremu reżyserowi czy komu tam i CIACH :D

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:43:40 »
Heh :)
powie mi ktoś jak się ściąga z Rapidshare'a bo nie weim jak czy trzeba mieć jakieś konto czy jak.
Galu wrzucaj Gothic 2 The Movie na Yt plis prędko :)
Czekam z niecierpliwością.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:45:02 »
Gothic jest niestety w raczej kiepskiej sytuacji jeśli o to chodzi. To niemiecka gra, a właśnie w Niemczech swoją działalność prowadzi Uwe Boll, który aż się pali do ekranizowania gier komputerowych, problem polega na tym że wszystkie dzieła tego cepa to była jedna wielka klęska. ÂŻe już nie wspomnę o tym że to cham i debil, o czym świadczy chociażby jego niedawna wypowiedź "I am only genius in this fucking buisness".

A tu by potrzeba dobrego reżysera, który zrobił by dobry, widowiskowy film i wierny grze. ÂŻeby nie okazało się, że akcję Gothica przeniesiono na przykład w czasy współczesne i mamy Diega który biega z kałasznikowem po Dworze Irdorath. No i jeszcze muzyka... trudno sobie nawet grę wyobrazić bez muzyki KaiRo, a co dopiero film. W soundtracku filmu powinno się znaleźć dużo nawiązań do muzyki z gry, jak na przykład do tematu z menu Gothic 1 - czyli motyw przewodni właściwie całej serii.

Glorfindel: otwierasz link do rapidshare, klikasz FREE (jest na dole). Pojawia się ekran z odliczaniem czasu, poczekaj aż wyzeruje i wtedy wpisz kod który ci podają (ostatnio każą wybierać litery oznaczone jakimś symbolem z dłuższego ciągu, trzeba się trochę pomęczyć żeby za darmo było...). Wciskasz DOWNLOAD i jedziesz :) niestety możesz ściągać tylko "na czysto" nie pomoże żaden FlashGet ani nic z tych rzeczy.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2008, 15:56:33 wysłana przez Gal Anonim »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Kwiecień 2008, 16:49:43 »
Dzięki Gal za wytłumaczenie ale nie mam ochoty czekać 98 min. aż się załaduje :/
Właśnie myślałem o PJu (Peter Jackson) a muzyka dokładnie ta co z Gothica :)
Pamiętajmy jeszcze o aktorach, żeby nie było tak że Lester będzie jakimś Strongmanem a Gorn to jakiś chuderlak :)
Galu rób się za robienie filmów :)
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2008, 16:51:12 wysłana przez Glorfindel »

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Wrzesień 2008, 19:54:51 »
Jak próbuje pobrać twój Gothic, to na Rapidshare zamiast tam wyboru wersji PREMIUM lub darmowej pojawia mi się napis - "The file could not be found. Please check the download link.". z tymi linkami coś jest nie tak :( .

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Wrzesień 2008, 20:55:37 »
Z linkami jest wszystko OK, po prostu autor usunol pliki z serwera. Patrz date pierwszego posta :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Movie
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Wrzesień 2008, 20:55:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top