Autor Wątek: co dalej z khorinis  (Przeczytany 19400 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« dnia: 03 Luty 2008, 17:59:24 »
nie było podobnego tematu wiec zrobiłem wiem ze zrobiłem podobny temat ale prosze o nie karanie mnie

wiec tak myśle co się stało z  khorinis po naszym udaniu się na kontynent?

jak myslecie czy orkowie wrocili i zdobyli miasto?

czy stłumiono bunt chłopow?

co się stało z paladynami i najemnikami?

kto dowodził najemnikami po odejciu Lee?

i tak ogólnie kto rzadzi wyspa GD i nowa ziemia?

według mnie szegfem najemików został Sylwio
zaczoł robic to co mówił Jarwis ten w gospodzie czyli najemincy atakowali kupców pladrowali małe farmy a paladyni i straznicy przejeli statek garvella i zbudowali własne statki lub przejeli statki tuz przed wyruszeniem ukradli co mogli czyli zapasy jedzienia wody ukradli tez pieniadze kosztownosci i odpynieli zaatakowali tez  farme akila i lobardatawerny ukradli co mogli dostali się do klasztoru ukradli co mogli noca i dali oge lub prosili nie wiem co i odłynieli po tym juak uciekli paladyni  to najemnicy zaatakowali miasto zdobyli je spaladrowali to samo zrobili z farma lobarda i przejeli władze na terenie miasta o farm okolic dogadali się z klasztorem który miał to wszytko gdzies ma teraz przynajmiej więcej pieniedzy ze sprzedarzy win najemicy porzucili GD ustawili straz przy przełeczy dogadali się tez z piratami i bandytami i handlowali z niemi

a wy co myślicie ?

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2008, 18:08:38 »
Miasto zostalo zdobyte , jak gadamy z Thorusem w Gothic 3 mówi cos w stylu:

bezzi - jak się dostałeś na kontynent
Thorus- orkowie zdobyli wyspe khorinis i zabrali mnie i paru innych ludzi na swoich galeonach i mielismy wybur , albo zostac niewolnikami , albo wojownikami po stronie orków

czy jakos tak niepamietam zabardzo tego dialogu

innymi slowy , ja się kieruje tym co jest w grze innymi slowy cała wyspa khorinis zostala podbita , bo skoro orkowie wygrali wojne mogli by wsyłac z 10 statkow na kturych by plyneli elitarni orkowie , i pewinie błyskawicznie by podbili miasto ( moze niepodbili by jarkendaru , bo może magowie wody zamkneli portal , ale niejeste pewien )

PozDRo Russel
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2008, 18:10:41 wysłana przez Russel »

Forum Tawerny Gothic

co dalej z khorinis
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2008, 18:08:38 »

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2008, 18:12:41 »
mi się wydaje że orkowie zdobyli miasto pewnio stłumiono ten bunt chłopów pewnie orkowie ich pokonali a ci co przeżyli opóscili khornis po odejściu lee pewnie żądził sylwio lub bulko pewnie gomez wrócił i zaczą żądzić  

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Luty 2008, 18:44:00 »
Kiedy byliśmy na wyspie Irdorath, orkowie w tym czasie dobijali ludzi z Górniczej Doliny. Kiedy dopływaliśmy do Myrtany, pewnie runęli na Khorinis. Moim zdaniem cała wyspa Khorinis została "oczyszczona"  

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Luty 2008, 19:58:04 »
Cytat: korpysz 9
mi się wydaje że orkowie zdobyli miasto pewnio stłumiono ten bunt chłopów pewnie orkowie ich pokonali a ci co przeżyli opóscili khornis po odejściu lee pewnie żądził sylwio lub bulko pewnie gomez wrócił i zaczą żądzić  
Gomez nie żyje od końca 1, bulko załamał się po śmierci sylvio więc oni odpadają, po prostu najemnicy uciekli bo najwięksi wojownicy odpłyneli (Lee, Gorn) a orkowie pewnie przypłyneli albo przyszli z Górniczej Doliny, a paladynów wykosili w GD orkowie a jeśli nie to ci co przypłyneli z innych krain, proste jak konstrukcja cepa  

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Luty 2008, 20:29:12 »
Khorinis padło. Najemnicy bez dowódcy się rozpierzchli a paladyni byli zbyt nieliczni żeby odeprzeć atak. Ludzie zostali wycięci w pień lub jakoś udało im się uciec z wyspy. To jest moja wersja zdarzeń.

Offline nowy xard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2008, 21:21:07 »
Moje zdanie jest takie:
Paladyni w zamku w GD umierają z braku pożywienia,orkowie zdobywają 10 skrzyń rudy z GD,ulepszają topory swoich wojowników i wychodzą z GD.Atakują farmę Bengara,chłopi dostają się do niewoli lub giną.Później atakują farmę Onara i najemnicy nie wygrywają.Potem idą na farmę Sekoba i nie ma zbuntowanych chłopów.Orkowie wybijają wszystkich w tawernie "Pod martwą harpią",na farmach Akila i Lobarta i zaczynają oblegać miasto,ale z łuków,kusz i czarów miastowi wybijają orków.Farmy są zajmowane przez palków,a pracują na nich wyzwoleńcy z niewoli orków i obywatele ochotnicy.I na Khorinis żyje się lepiej.I Hagen żyje długo i szczęśliwie  .

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Luty 2008, 02:07:42 »
Przecież wyspę zdobywają orkowie a Sylvio zginoł po zabiciu lodowego smoka wtedy kiedy chciał wydusić z nas trofea smoka isławę a  miasto Khorinis      zostało zdobyte przez orków mówi tak Thorus w Gothic3   a ci co się im sprzeciwili zostali niewolnikami orków a ci co nie to zostali Najemnikami orków tak jak Thorus  

Offline Kinra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Luty 2008, 13:11:28 »
Miasto zostało zdobyte przez orków jeńców zabrali na kontynent jako niewolmików bądź jako najemników orków.Korins padło a najemnicy  pouciekali w różne strony. Silvia trzeba było zabić po pokonaniu lodowego smoka.
 

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Luty 2008, 17:43:18 »
Orkowie obalili palisadę w górniczej dolinie (tak jak przypuszczał Gorn było ich tam pełno) podbili zamek i zabili paladynów wraz lordem Hagenem, następnie wyruszyli do Khorinis, spalili farmę Bengara i rozdzielili się na dwie grupy, jedna poszła do miasta przez most w stronę gospody, a druga drogą obok farmy Bengara, pierwsza grupa podbiła klasztor i zabiła magów a druga podbiła farmę Onara i ją spaliła, następnie ruszyli na miasto po drodze spalili farmę Akila, orkowie bez problemu zabili straż miejską i zdobyli miasto, zaczęli szukać schronień ludzi którzy schowali się przed okupantem i trafili na nową część wyspy, magów wody już tam nie było ( byli przecież na kontynencie) podbili obóz piratów i bandytów , niektórym ludziom orkowie złożyli propozycję współpracy (tak jak było w przypadku Thorusa) a reszta zginęła, lub została wzięta do niewoli. Tak ja to widzę.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Luty 2008, 17:44:12 »
Orkowie obalili palisadę w górniczej dolinie (tak jak przypuszczał Gorn było ich tam pełno) podbili zamek i zabili paladynów wraz lordem Hagenem, następnie wyruszyli do Khorinis, spalili farmę Bengara i rozdzielili się na dwie grupy, jedna poszła do miasta przez most w stronę gospody, a druga drogą obok farmy Bengara, pierwsza grupa podbiła klasztor i zabiła magów a druga podbiła farmę Onara i ją spaliła, następnie ruszyli na miasto po drodze spalili farmę Akila, orkowie bez problemu zabili straż miejską i zdobyli miasto, zaczęli szukać schronień ludzi którzy schowali się przed okupantem i trafili na nową część wyspy, magów wody już tam nie było ( byli przecież na kontynencie) podbili obóz piratów i bandytów , niektórym ludziom orkowie złożyli propozycję współpracy (tak jak było w przypadku Thorusa) a reszta zginęła, lub została wzięta do niewoli. Tak ja to widzę.

Offline sosna94

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Luty 2008, 18:43:14 »
a wiecie gdzie wszyscy popelniacie blad w waszych wersjach wydarzen?
fakt jest on maly ale ciekawy...
ZAPOMINACIE O KLASZTORZE INNOSA KTORY JAKOS BY się SPRZECIWIL ORKOM
to na tyle
pa <papapa>

Offline MattiR

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Luty 2008, 19:36:08 »
To pewne że orkowie SPALILI miasto i się wynieśli idąc po trupach.
Wyrżneli wszystkich. Paladynów, Strażników, Najemników, Magów i całą resztę, która się nie poddała.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Luty 2008, 15:39:44 »
miasto zostało spalone i orkowie wybudowali tam swoje budowle. najemnicy przyłączyli się do orków i pracowali dla nich w khorinis (albo uprawiali partyzantke). Ludzie zostali niewolnikami, kobiety zabite (żeby nie było rozmnazania się) chłopi by dalej byli chłopami tylko u orków cytat z gothic III "to dla kogo pracuje nie ma znaczenia, mogę pracowac do orków jak i ludzi, przecież władcy się zmieniają"

Offline wiktor1997

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Luty 2008, 20:06:30 »
w gothic 3 thorus mówi że miasto zostało zdobyte przez orków

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Luty 2008, 21:39:54 »
po co 3 posty pod rzad walisz i powtarzacie to co inni powiedzieli już ?
zaszlachtowali miasto, wszyscy zgineli albo przezyli, magowie może uciekli czy cuś. ^^

Offline mag kręgu płomyczka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Marzec 2008, 18:05:36 »
Moim zdaniem wyrżnięto wyspę w pień, zbuntowani farmerzy zaczeli pracować dla orków,a mgowi przeżyli( wątpie, czy iorkowie znali tajemną bibliotekę, magowie znlai bo sami im o tym powiedzieliśmy) mogli wychodzić zniej w nocy po zapasy żywności i atakować małe patrole orków.

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marzec 2008, 18:55:25 »
Miasto padło jaki i cała wyspa. To jest fakt gdyż dowiadujemy się tego w trzeciej części gry. Najemnicy stali się zwykłymi bandytami a po zwycięstwie orków większość wstąpiła w szeregi orkowej armii. Powstanie chłopów zostało stłumione przed przybyciem orków a po nim Farmerzy stali się niewolnikami. Większość paladynów zostało zapewne zabitych a reszt wzięta do niewoli.
Logika i tyle

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

co dalej z khorinis
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Kwiecień 2008, 15:17:01 »
Myśle ze orkowie po tym jak bohater gry wypłynoł z wyspy zaatakowali zamek ale go nie zdobyli po prostu straznik głównej bramy zobaczył ze orkowie coś szykują-nie długo po tym lord hagen pszybył z odsieczą.Orkowie zdobyli i złupili miasto khorynis.Najemnicy stali się partyzantami farmerzy stali się niewolnikami rzemieślniczy zostali zabici z powodu zagrożenia tym ze dają broń partyzantom.Paladyni wymarli z głodu

Offline Lachir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
co dalej z khorinis
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:30:02 »
Gdy my odpłynęliśmy Khoris straciło NAJSILNIEJSZEGO wojownika i nie miało szans z orkami.  

Forum Tawerny Gothic

co dalej z khorinis
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Kwiecień 2008, 15:30:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything