Ankieta

O mundurkach

JESTEM ZA
12 (19%)
JESTEM PRZEcIW
51 (81%)

Głosów w sumie: 61

Autor Wątek: CO sądziscie o mundurkach  (Przeczytany 14394 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« dnia: 03 Luty 2008, 13:08:33 »
CO sądzicie o idiotycznym pomyśle giertycha MUNDURKI. MUNDURKOM MOWIE NIE !
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2008, 23:39:53 wysłana przez IsentoR »

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2008, 16:32:33 »
to nie ten dział. a co do tematu. to ja jestem przeciw mundurkom

Forum Tawerny Gothic

CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2008, 16:32:33 »

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2008, 16:43:16 »
ja jestem za kazdy musi miec mundurek najlepej moro z zimowy w zimie czyli biały i zielone w lecie

powinna byc naszywka z nazwiskiem i klasa i powinny miec naszywki w kszałcie pasków jaka klasa tyle naszywek np 3 klasa 3 naszywki  

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Luty 2008, 16:58:29 »
Takie chodzenie ubrany jak do trumny niezbyt mi odpowiada. Każąc uczniom chodzić w jednolitym ubraniu pozbawiamy ich indywidualności. A poza tym jak patrze na przerwie - wszyscy w takiej samej szmacie do podłogi - to mi się żygać chce.

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Luty 2008, 17:10:19 »
Jestem przeciw mundurkom ale już za późno.A co to ma wspólnego z Gothiciem.

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Luty 2008, 17:24:16 »
Stworze chyba w gothicu nowego armora : Mundurek giertycha obrona przed jedynkami 10% obrona przed woźnym 40% obrona przed sszkołą -100% (lol sory pomylił mi się dział ale i tak dobrze^^)

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Luty 2008, 19:18:24 »
Ja jestem ogólnie przeciw mundurkom ale przynajmniej dają 100% ochrony przed dyrektorem. U nas w szkole mówimy na nie wełniaki pasterski. Już ci wszyscy mówili ale powtórzę TO NIE TEN DZIAÂŁ!.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Luty 2008, 20:24:54 »
Cytat: Vessen
Ja jestem ogólnie przeciw mundurkom ale przynajmniej dają 100% ochrony przed dyrektorem. U nas w szkole mówimy na nie wełniaki pasterski. Już ci wszyscy mówili ale powtórzę TO NIE TEN DZIAÂŁ!.

1. Ja jakoś chodzę do tej samej klasy co ty i nawet nie usłyszałem określenia "wełniaki pasterki".
2. Co ma mundurek do dyrektora?  


Moim zdaniem mundurki to głupi pomysł, i tak nie wyglądamy jednolicie, nikt ich nie nosi, jak ktoś chce to i tak wejdzie, mówiąc, że jest rodzicem jakiegoś pierwszo-klasisty (A teraz wyobrażamy sobie gostka w kominiarce i masce, mówiącego, że jest ojcem dziecka, którego imię zapomniał  ).

PS. Na tym forum są 3 osoby z mojej klasy: Vessen-MIKI, Orcrist-Baki no i ja tak samo jak nick.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2008, 21:20:20 wysłana przez Nakiel »

Offline zygii

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Luty 2008, 20:32:14 »
Co ma mundurek do dyrektora?
A to że dyrektor bez tego morze cię ochrzanic jak chce .
Też sądze że to trochę dziwne ale były minister miał niespełnione ambicje albo przykrościu z mundurkami jak był młody i na nas chce się wyrzyc.

Offline Garrador

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Luty 2008, 21:24:32 »
Nareszcie ten dział, dzięki moderatorom!

A do tematu.
Mundurką nie! Absolutnie nie, co prawda u nas prawie nie czuć i nie patrzy się na nie, ale słyszałem o szkołach które mają trzy mundurki, i do tego bardzo drogie.
Jeszcze słyszałem o mundurkach, którymi są polare noszonę nawet w lato! To skandal!

Giertych chyba nie był tym co zawsze, lecz teraz kiedy jest nowy minister to słyszałem, że chce znieść mundurki (plotki, lecz mam nadzieję, że prawdziwe)

Moc Innosa

  • Gość
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2008, 17:44:14 »
ja tam nie mieszkam w Polsce wiec mnie to nie obchodzi ale powiem tyle:z jednej strony dobrze a z drugiej zle

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Luty 2008, 14:11:52 »
Mają znów teraz wycofać te mundurki, takie coś słyszałem. Ja szczerze mundurków nie lubię, ale jak mają być to niech będą takie jak mówi jureus.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Luty 2008, 14:16:15 »
Cytat: Mr.Snaki
CO sądzicie o idiotycznym pomyśle giertycha MUNDURKI.


To ten dział. Bo innego pasującego nie było.

A co do tematu to w mundurkach jest gorąco i debilnie. Aż mam ochotę go spalić, ale czytałem w gazecie (nie pamiętam jakiej) że mundurki nie będą konieczne i będzie zależeć to od szkoły czy będzie chciała mieć czy nie mam nadzieje że moja nie :D. To będzie wdeche.    

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Luty 2008, 17:28:49 »
Ja twierdzę, że mundurki są do du...! Mój kumpel to sobie nim buty pastował   .
U nas w klasie jest tylko jedna osoba, która chce nosić mundurek (na 23 osoby). Przeczytałem posta (nie chce mi się już sprawdzać kto go napisał) żeby mundurki były w moro.
Hmmm... DOBRY POMYSÂŁ
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2008, 17:29:28 wysłana przez Orcrist »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Luty 2008, 19:36:42 »
Powiem szczerze mundurki są do kitu. To totalne szmaty. Niepasują do niczego. Np. mój jest taki że pod niego się nie ubierze żednej szerszej bluzki, bluzy po poprostu ten szmacior jest zbyt wązki. Po drugie po wypraniu schnie około trzech dni. Co jest bardzo wkórzajace. Po trzecie "przyciaga" jakieś nitki, próchna. całe szczęście cieszę się ze tylko pare miesiecy go noszę i dłuzej nie bedę bo wychodze z gimka.

Tylko nie rozumiem po co Pani minister edukajcji Pani nijaka "Hall" chce wycofac mundurki. na pierwszy rzut oka ok bo uczniowie nie będą się męczyć Ale co mają powiedziec ci którzy kupili mundurek noszą go przez powiedzmy rok bo zaraz Pani minister je odwoła i komu oni sprzedadzą swe mundurki? he he pieniadze w błoto wyrzucone o!

Offline Subotai

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Luty 2008, 20:14:34 »
Widzicie drodzy obywatele, mundurki same w sobie nie są złe. Pomysł dobry, Giertych jest dobry. Ale nie na XXI wiek...  

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Luty 2008, 21:51:46 »
Moim zdaniem mundurki są do bani, do kitu i srał na nie pies. Jest to pozbawienie uczniów indywidualności (jak powiedział Zigur), własnego stylu i wolności. Co to za wygoda i przyjemność chodzenie jak spięty idiota tylko po to, że w szkole ma być porządek, i że im się to podoba. 'O, ale oni pięknie wyglądają, tak spójnie i jakby byli braćmi i siostrami...' W dupę takie kity mogą sobie nauczyciele wciskać. I co z tego, że za komuny oni musieli je nosić? Nie znaczy to, że my też mamy taki nakaz noszenia, chociaż wcale w dzisiejszych czasach nie musimy ich nosić. Tak więc? Dorośli mają władzę i to co im się podoba, to muszą to zrobić i dzieci, uczniowie, licealiści, czy inni, nie mają w takich sprawach głosu...

Jednym słowem - szajs, srał na to pies.

Offline Subotai

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Luty 2008, 22:07:05 »
Do Travisa :

Cytuj
Jest to pozbawienie uczniów [...] wolności

Wiesz co to pozbawienie wolności ?

Cytuj
Nie znaczy to, że my też mamy taki nakaz noszenia

Jeśli nie ma takiego nakazu to o czym jest ten temat hmm ?


Cytuj
Dorośli mają władzę i to co im się podoba, to muszą to zrobić i dzieci, uczniowie, licealiści

I tak jest prawidłowo. Grunt to bunt hę ? Radze przeczytaj swojego posta od góry do dołu i zobacz jakie bzdety tam napisałeś.

Cytuj
srał na to pies

A ty to nosisz ! Higiena, higiena kolego...  

Pozdrawiam wszystkich gówniarzy myślących tak jak ten pan wyżej i życze, aby to sobie przemyśleli...

Edit. Oczywiście ja też jestem na nie...
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2008, 22:12:48 wysłana przez Subotai »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Luty 2008, 22:07:54 »
Mundurki mnie nie dotyczą xD. Jestem w 2 klasie LO, i powiedziano że u mnie w szkole nie zostaną wprowadzone. Ja się cieszę, większość też że można chodzić do szkoły w tym czym się lubi.

Powracając do pomysłu, zaiste Romek już próbował zrobić z Polski nie Irlandię ale Anglię i wiele innych krajów. Prawda jest taka, że mundurek to jest dziś śmiech i nie jest to kompletnie na mentalność Polskiej młodzieży, chociażby świadczą o tym posty wyżej. Pomysł to jeden wielki niewypał.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Luty 2008, 22:13:54 »
Hmmm ... ja tam nie mam takiego wyboru jak wy ;) poszedłem do szkoły co mundurowa była jest i będzie, nawet jak ministrowie będą coś mieszać. U mnie mundur wygląda tak: Garnitur z emblematami i złotymi guzikami z kotwicą, dodatkowo trzeba mieć koszule z krawatem. Co do spodni to większość nosi jakieś dżinsy ( dobrze że się nie czepiają :P ). Ja przyzwyczaiłem się do munduru, mimo to trochę krępuje ruchy, ale nie ganiam się po szkole :P takie krępowanie ruchu nic nie przeszkadza mi i dla tego jakoś nie mam nic przeciwko mundurkom. Zanim mnie zjedziecie pamiętajcie że jestem w Technikum o bardzo długim stażu ;)

Forum Tawerny Gothic

CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Luty 2008, 22:13:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything