Autor Wątek: Robin Hood: Legenda Sherwood  (Przeczytany 3879 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Robin Hood: Legenda Sherwood
« dnia: 02 Luty 2008, 17:39:43 »
Robin Hood: Legenda Sherwood



   Robin Hood: Legenda Sherwood jest grą taktyczną z licznymi elementami zręcznościowymi, której akcja dzieje się w XII wiecznej Anglii. Wcielasz się w postać legendarnego banity i obrońcy uciśnionych - Robin Hooda. Twoim zadaniem jest pokonanie Szeryfa z Nottingham i zdobycie tyle złota, by starczyło na doprowadzenie do objęcia przez Ryszarda Lwie Serce tronu angielskiego. By tego dokonać, musi on wypełnić z sukcesem 40 misji, różniących się od siebie znacznie trudnością i celami. Wkradanie się do strzeżonych zamków, napady na poborców podatkowych, ratowanie swoich towarzyszy z Wesołej Kompanii z opresji, planowanie zuchwałych akcji, układy ze szlachtą i chłopstwem to chleb powszedni gracza - Robin Hooda.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Moim zdaniem jest to świetna gra, której można poświęcić te pare godzin. Jest ona naprawdę tania (ok. 20 zł), a zapewni kilka godzin dobrej rozrywki, oraz da nam przeżyć wspaniałą przygodę.

A wy co sądzicie o tej grze?

ps. Gra została stworzona przez firmę SpeelBound, która teraz pracuje nad G4 :)
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2008, 17:47:16 wysłana przez Nakiel »

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2008, 17:43:35 »
Grafika miła do oka, fabuła wciągająca. Bardzo fajna giera ;). Dobrze jest także zobaczyć, kto jest twórcą ^^

Forum Tawerny Gothic

Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2008, 17:43:35 »

Offline Vesten_123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2008, 08:22:03 »
Mi się gra bardzo bodoba, sam w nią grałem i przeszedłem kilka razy na łatwym poziomie. Na trudnym doszedłem całkiem daleko, a na średnim nie próbowałem. A co do samej gry... Grafika dobra, (jeśli się nie oddala ani nie przybliża) fabuła doskonała, efekty dżwiękowe OK, więc gra zasługuje na ocenę 9-/10

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Luty 2008, 13:19:58 »
Według mnie grafika jest przytuli@#$ (jak na tamte czasy). Fabuła też oczywiście bardzo ciekawa.
najbardziej NIEpodobała mi się misja, w której nie można było nikogo zabić. Była ona prosta lecz dość nudna.

Moc Innosa

  • Gość
Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2008, 18:29:16 »
mam ta gre od czasu kiedy pojawila się na polce dokladnie 2 dnia kupilem i calkiem niezla

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2008, 21:02:05 »
Fajna gra, mam ją nawet zainstalowaną tylko nie chce mi się w nią grać. Bardzo ładna grafika, czytałem że jest ręcznie malowana. ocena 9-10

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Maj 2008, 21:42:08 »
Grałem kilka razy i ciekawa gierka ^^
Ciekawy system walki i grafika na dobrym poziomie :)
Wielkość obszaru tez wielka, rozgrywka aż się prosi by grać stylem skradankowym :)
Moje ulubione postacie to:
- Will
- Robin :)
- Much Milller (fajny gość, dowodził oddziałami leśnymi (w pobocznych np. kupiec czy skarbnik)
Dałbym jej ...8,5/10 :)



100 POST      100 POST      100 POST      100 POST      100 POST      100 POST      1000 POST

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sierpień 2008, 11:54:19 »
Grałem w to chyba z 5 razy.Bardzo fajna,nie trzeba mieć jakiegoś super nowoczesnego kompa żeby zadziałała ,po prostu gra dla wszystkich.Polecam.

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Sierpień 2008, 12:01:20 »
Ja w to kiedyś grałem, ale trochr żałuje, że nie można było się poruszać jak np. w Gothicu, Gta (III, VC, SA) czy innych tego typu, ale sama gra super i nieźle trzeba się czasami namyśleć...

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Sierpień 2008, 12:10:59 »
"Krew, flaki i pogruchotane kości" ;) Super gra, uwielbiam legendę o Robin Hoodzie, a ta gra idealnie ją odwzorowywuje. Nawet niezła grafa ;) Już nie pamiętam, ile razy ją przeszedłem. Najfajniejszą postacią jest Szkarłatny Will, a najgorszą Stuetley, chociaż że umie udawać żebraka, a to się przydaje :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Robin Hood: Legenda Sherwood
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Sierpień 2008, 12:10:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top