Autor Wątek: Odtwarzacz MP3  (Przeczytany 3133 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Odtwarzacz MP3
« dnia: 08 Listopad 2006, 18:51:48 »
To może i ja się poradze. Ostatnio ojciec pytał się mnie co chce dostać w ramach gwiazdkowego prezentu. Każdy pewnie rozumie jak czasami na przerwach może się nudzić. Wtedy niezawodny jest odtwarzacz MP3 z uwielbianą muzyką. Zastanawiam się, więc nad zakupem takiego sprzętu. Poszukuje produktu o pojemności 1-2GB. Nie znam się jednak na tym i nie mam pojęcia, który mógłby być dla mnie zadowalający. Mógłby ktoś zasugerować odtwarzacz w rozsądnej cenie o takowej pojemności?

EDIT: Z poniższych sugesti n/t mp3 najbardizej spodobała mi się opcja z odtwarzaczem Creative'a i to chyba na niego padnie mój wybór. Dzięki dla wszytskich, którzy starali się pomóc mi w tej kwesti.  
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2006, 08:52:03 wysłana przez Trivet »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 19:59:27 »
Ja mam odtwaracz MP3 Thomsona który kupiłem za 250zł-
troche drogo a ma tylko 256mega pamięci ale jestem z niego
zadowolony.W pudełku jeszcze znalazłem kabel USB, sterowniki,
taki pokrowiec gdzie można zaczepić na ramie.Ale i tak jestem
z niego zadowolony

Forum Tawerny Gothic

Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 19:59:27 »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2006, 20:44:16 »
Cytuj
Ja mam odtwaracz MP3 Thomsona który kupiłem za 250zł-
troche drogo a ma tylko 256mega pamięci ale jestem z niego
zadowolony.

LOL... Gratuluję dobrego zakupu  .

A wracając do tematu, polecam zdecydowanie produkty Creative'a. Ceny odtwarzaczy mp3 zaczynają ostatnio spadać, ze względu na wprowadzenie ipodów i innych wynalazków. Dotyczy to również tej firmy.
Dobry "sprzęt" można kupić już za 300, w porywach do 350 zł. Mam tutaj na myśli oczywiście 1 GB, w najlepszej wersji. Modele bez radia i innych dodatków można kupić za mniejszą cenę, ale chyba warto myśleć przyszłościowo.
Co do zalet tych odtwarzaczy, wymienić należy przede wszystkim jakość dźwięku. Nie spotkałem się do tej pory z lepszą. Dalej - wygląd. Odtwarzacze Creative'a są niezwykle poręczne i dobrze prezentują się pod względem wizualnym. Możliwości... istnieją modele, m.in. z radiem. Całkiem przydatne.
Nie będę się dłużej rozpisywał. Po prostu polecam.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2006, 16:41:42 »
Tak samo jak Reinmar, polecam tą firme, są bardzo solidni i naprawde niezawodni. Ogólnie, uważam, że odtwrzać MP3, jest czymś pożytyczenym. Jest małym użądzeniem, które umila nudny czas człowieka. Ja osobiście bez owego odtwarzacza w pewnych sytuacjach trace głowe. Dlatego nie zastnawiaj sie, i proś wójka(czy kogos), o ten prezent, bo to dobra sprawa.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopad 2006, 02:34:54 »
Jeżeli chcesz kupić bardziej "wybajerzony" odtwarzacz, to polecam sandiska.  Nowe sansy to coś jak ipody, tylko że dużo tańsze. Wersja 2 GB kosztuje około 400 zł (jest to odtwarzacz z kolorowym wyświetlaczem, odtwarza filmy). Jeżeli zaś chcesz kupić zwykły odtwarzacz, to również polecam Creative'a. Z tą firmą nigdy nie miałem problemów (np. zareklamowałem moje głośniki 5.1 to wymienili mi na nowe, i nowszy model), a odtwarzacze są bardzo dobrej jakości.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopad 2006, 11:00:24 »
Polecany przeze mnie odtwarzacz plików MP3 znajduje się TUTAJ

Mam go od roku i ani razu się nie popsuł. Jest bardzo lekki a co najważniejsze ma bardzo dobrą jakość dźwięku.  MP3 ma 2GB co uważam za szaleństwo ale zawsze :) Ja wgrałem tylko 34 piosenki na 1400 możliwych  Ma fajne tryby pracy jak np. sport. Możesz ćwiczyć a MP3 odmierza Ci czas a  przy tym gra muzyka :). Naprawdę polecam ponieważ jest to świetny produkt.

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopad 2006, 12:48:07 »
Ja polecam produkty sandiska ze względu na stosunek ceny do jakości. Co do trwałosci creativów to nie wierzył bym w to...kilku moich znajomych ma creativy i po roku już kleją go taśmą klejącą żeby wszystko się trzymało :P Jeśli chodzi o Zen nano plus to jest spoko, ma bajery typu wyjscie line-in i nagrywanie z radia, ale znów...obudowa, jest klejona rozgrzanym plastikiem i się rysuje :/ Tak więc jeśli szukasz czegoś mocnego to zen nano plus sobie odpuść. Jakość dźwięku w creative jak w i sandisku są na dobrym poziomie. Oczywiscie jeśli chodzi o jakość dźwięku to Iriver przebija te dwie poprzednie marki, ale również jest droższy. Sam mam odtwarzacz sansa m240(czyli 1gb), który jest bardzo mocny i posiada dodatkowo silikonowy futerał oraz opaskę na ramie(Dużo biegam i trenuje więc to rozwiązanie jest w sam raz dla mnie :) ) Jeśli szukasz tańszego odwarzacza tj. do 200zł z 1gb to polecam właśnie m240(ja dałem 160zł) i jakieś słuchawki, mimo że standardowe nie są takie złe, ale do słuchawek creative ep630 wiele im brakuje :P Jeśli cos droższego to polecam sanse z serii E(pojemności 4,6gb o ile się nie myle i to flash). A jeśli masz kase to nie inwestuj w sandiska czy creative tylko w Irivera, który jakością dźwięku je powali.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2006, 12:49:33 wysłana przez zaj »

Forum Tawerny Gothic

Odtwarzacz MP3
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopad 2006, 12:48:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top