Autor Wątek: Sytuacja w Polsce  (Przeczytany 25075 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Luty 2008, 19:38:12 »
Cytuj
Tak jak obciał człowiekowi palec... jak oszukał skarb Państwa co było mu udowodnione to nie jest przestepca tak? Umożono mu wielomilionowe podatki... chłopie jak ty twierdzisz ze taka osoba jest nie winna to idź się schowaj bo nienadajesz się aby w ogóle wypowiadać się w takich tematach.


Tak, twierdze ze jest niewinny w świetle prawa. Cytat z konstytucji RP
Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP: Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu
Cytuj
przepraszam ale co do telewizji TVN 24 i w ogóle TVN to niestety wiem chyba więcej niz ty.... ;pp

Tak ty wiesz wszystko i masz 6 z WOS-u

Cytuj
I w tym momencie nie wiedziałes co napisac więc mnei obraziłeś. I powiem ci coś może i dla Ciebie jestem gówniara ale przedstawiam ci fakty o których nie masz pojecia.

Po pierwsze nic nie przedstawiasz bo twoje fakty są niczym nie podparte. Po drugie nie miałem celu cię obrazić tylko po prostu tak się zachowujesz.

Cytuj
Uwaga jak ktoś się znowu mnie doczepi to będę dalej pisać i się kłócic bo ja niepopuszczam.

Osobiście do ciebie Walentin nic nie mam ale bez sensownie piszesz. Mam nadzieje ze kłócić się dalej nie będziesz.
No i mam nadzieje ze nie popuszczasz z niczego :)
« Ostatnia zmiana: 27 Luty 2008, 19:41:56 wysłana przez BalloorT »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty 2008, 19:46:32 »
Tusk zapowiedział cud gospodarczy - to ja na niego czekam. Obecnie denerwują mnie zarzuty niektórych polityków którzy sądzą że w 100 dni uda się koalicji PO-PSL wszystko zrobić co jest do zrobienia w tym kochanym kraju. Dajmy im jeszcze czasu, a powracając do głównej myśli - co się dzieje w tym kraju. Otóż dzieje się to co zwykle, lecz wzajemne obrzucanie się mięsem na lini PiS-PO nie ma kompletnie sensu ponieważ dzisiejszej sytuacji są winni komuniści z PRL'u. Nie popieram obecnie żadnego ugrupowania politycznego, ponieważ PO jeszcze nie pokazało co tak naprawdę potrafi (a PiS pokazał przez dwa lata). Jestem nastawiony neutralnie co do nowego rządu, i czekam na jakieś sensowne plany naprawienia poszczególnych resortów. Ale...

Podoba mi się to, że PO szuka choć cienia wspólnego języka z Rosją lecz moim zdaniem Polska i Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno być przeczulone. Z ruskami nigdy nic nie wiadomo, a historia chyba to najlepiej pokazuje.

Zobaczymy jak to będzie. Oczywiście na śmierć przez powieszenie wysłałbym kochaną minister edukacji, która jest ze wspólnej szkolnej ławki Giertycha [sic!]. Mundurki to było mało, ba w dzisiejszym fakcie napisano że koffana pani Hall wysłała do dolnośląskiego kuratora kalendarzyk propozycji z częstszymi przerwami w roku szkolnym i półtora miesięczną przerwą wakacyjną. Zrobić z siebie emo i płakać z tatą jak zabijają naszego knighta? Miód, cud i orzeszki a wilk syty i owca cała.    






Forum Tawerny Gothic

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty 2008, 19:46:32 »

Respev

  • Gość
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Luty 2008, 20:22:49 »
Cytuj
Tusk zapowiedział cud gospodarczy - to ja na niego czekam. Obecnie denerwują mnie zarzuty niektórych polityków którzy sądzą że w 100 dni uda się koalicji PO-PSL wszystko zrobić co jest do zrobienia w tym kochanym kraju. Dajmy im jeszcze czasu
Tak? A to dlaczego, kiedy było 100 dni rządów PiSu, PiS zrobił więcej niż obecnie PO, a opozycja go krytykowała, podobnie jak 2/3 Polski i mówiła, że nic nie zrobili?

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Luty 2008, 20:41:54 »
Cytuj
Tak? A to dlaczego, kiedy było 100 dni rządów PiSu, PiS zrobił więcej niż obecnie PO, a opozycja go krytykowała, podobnie jak 2/3 Polski i mówiła, że nic nie zrobili?

Nie neguję faktu że zrobili więcej jednak ich czas się tymczasowo (?) skończył. Nie wiem, czy zwycięstwo PO w wyborach to będzie wybawienie dla Polski, jak już mówiłem jestem neutralny. Czekam na rozwiązania obecnych problemów i wtedy bez żadnych wątpliwości będę pewny kto rządził tym krajem lepiej.

BTW, nie tylko PiS krytykuje obecnie PO. Zresztą sam Kaczyński powiedział, że będzie twardą i zdecydowaną opozycją (czy jakoś tak). Otóż jest jeszcze LiD, ale ich politykę można ująć tak : PiS nadal jest warte mniej niż brud pod paznokciem, PO w sumie też ale lepiej niech oni stoją u władzy. Taka jest bynajmniej moja opinia, a doskonale widać to po zachowaniu Wenderlicha. ;x

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Luty 2008, 21:03:24 »
Wtrącę tu swoje trzy grosze, bo mi jaja podchodzą pod gardło jak widzę niektóre wypowiedzi.

Cytuj
PO jest super. PiS też jest super. I git. Uwaga jak ktoś się znowu mnie doczepi to będę dalej pisać i się kłócic bo ja niepopuszczam.


Pozderki ;*

Nie masz argumentów, obrzucasz ludzi wyzwiskami, jak cię przygniotą to mówisz 'Okej, okej, PO jest super, PiS jest super, ty jesteś super i ja jestem jeszcze bardziej super. Nie kłóćmy się, bo to nie ma sensu...'

Cytuj
Ta ale nad Bałtyk do Juraty a tam jest tanio. A Donuś za granice widać ze kasa mu się sypie.

Polityk nie zakonnik, na wakacje może jechać, gdzie mu się tylko podoba - każdy wie, że funkcja premiera to nie jest wolontariat, a zresztą Kaczyński chyba nie mieszkał w przyczepie, nie łaził w sandałkach i czapeczką z plecakiem i patrzył na pikne, o kolorze purpurowego gówna morze? Nawet jak się łamaga wypieprzył na schodach to go paru funkcjonariuszy BOR ochraniało, ba - do dzisiaj ochrania, mimo że w państwie jest już nikim.

Zresztą co to za argument 'Kasa mu się sypie, jest zły i jedzie za granicę! O!' Takie zachowanie jest, potocznie mówiąc - wieśniackie.

Cytuj
Ta sprywatyzowane lepiej bo w prywatnych rekach... płacić płacimy ale w prywatnych płacimy o wiele wiele więcej. A kto chce płacic więcej? Bo ja nie.

Czy nie mówiono już (w dziennikach po magicznej granicy 22:00, tylko dla takich dorosłych osób jak ty), że PiS dosłownie 'wpierdzielił' ten smaczek do programu PO, gdzie podobno (ja tam nie czytałem) go wcale nie ma?


Co do przestępczości - ostatnio rozbito gang obcinaczy palców, jedną z najgroźniejszych szajek w naszym kraju. 30 zwyrodnialców poszło do pierdla, a więc przestępcy nie latają po ulicy.

BTW: Już widzę jak te wszystkie Słowiki, Dziady i inne Parasoly biegają po miastach. Co ktoś, kogo zamknięto za kradzież dżemu, może zrobić prokuratorowi? Czyżby PO chciało zalać nas przestępczością, od tak dla zalania?

Sytuacje, kiedy więzienia opuszczają akurat masowe ilości drobnych przestępców zdarzają się we wszystkich europejskich miastach (ostatnio coś takiego było w Palermo), bo wyroki są krótkie, a rzezimieszków mało nie jest.


Cytuj
jeśli niedostamiemy gazu z rosji to nie będzie gazó

Nie przyszedł gaz do patkoza to niech patkoz idzie do gazó...


Cytuj
ci którzy popierają PO to debile i masówka którzy mówią to co słyszą od innych a sami gówno wiedza przez takich jak oni polska popada w anarchie


Debilami są osoby, które myślą, że w 100 dni można naprawić cały ten kraj. Jak świnie, byle by tylko dostać się do koryta...

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Kwiecień 2008, 22:41:14 »
Pawle Najemniku, w wielu krajach, również w Unii Europejskiej, udział w wyborach jest obowiązkiem, a nie wzięcie udziału w nich jest karane grzywną lub nawet krótkim więzieniem. Moim zdaniem wielka szkoda że i w Polsce tak nie jest, bo powiedzmy sobie szczerze, 50% frekwencja to jest ÂŻENADA. A wzięcie jakiejś drobnej odpowiedzialności za kraj w którym się żyje naprawdę nie boli. Ktoś musi rządzić, lepszy lub gorszy, zawsze można wybrać to mniejsze zło. Jeżeli ktoś nie idzie na wybory to tak naprawdę opowiada się za anarchią.
Niska frekwencja w wyborach w efekcie prowadzi do tego że chodzą na nie głownie fanatycy, a tych w naszym kraju nie brakuje. Efektem głosów tych fanatyków jest to, że taka zapyziała populistyczna prtyjka jak PiS ma tak duże poparcie. Idę o zakład że gdyby frekwencja na wyborach była powiedzmy 90%, wówczas PiS byłby najwyżej trzecią siłą w parlamencie, zwłaszcza po dwóch latach kompromitujących rządów.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Kwiecień 2008, 19:59:03 »
Cytuj
Sposób na wybory jest taki żeby na nie nie iść i problem z głowy.
Jest to najgorsza postawa jaką człowiek może przyjąć, dlaczego? Ludzie później mówią, że taki Lech Kaczyński, Donald Tusk czy Êdward ÂĄcki czy kto tam wie jeszcze to nie ich ludzie. Tak naprawdę to ludzie, którzy nie głosowali także przyczynili się do wygranych takich ludzi, dlaczego? A no dlatego, że nie głosowali na kogoś innego, nie wyrazili swojej opinii. Osoby nie głosujące moim zdaniem ośmieszają się mówiąc "Ja nie głosowałem na niego, w ogóle nie głosowałem", ja na to mówię:
Do jasnej cholery, jeden głos mógł się przyczynić do przegranej najgorszego możliwego kandydującego. Nie głosowałeś, nie masz prawa mówić, że to nie twój człowiek. Jak to się mówi, każdy głos się liczy. ;]


Jaka jest sytuacja w Polsce? Nie napiszę czemu głosowałem na PO, to moja sprawa. Powiem, że podoba mi się rząd Tuska bardziej niż SLD czy PiS, ale jest bez rewelacji. Podoba mi się polityka zagraniczna dotychczasowego rządu, a co do spraw gospodarki, powiem jedynie, że w rok czy półtora nawet nie da się naprawić rzeczy psutej, zużytej całkowicie i niepoprawianej przez wiele lat.

Bardzo się również cieszę ze współpracy Tuska z Kaczyńskim co mogliśmy oglądać w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, okazuje się, że można współpracować, tylko żeby to częściej tak wyglądało. ;d

Na tym zakończę. ;d


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Czerwiec 2008, 17:57:50 »
Jaka jest sytuacja w Polsce? Ho, ho, ho... szkoda gadać. Poprostu jest tragiczna. Ja naprawde nie chce nic mówić, ale ostatnio wiem ,że powoli będą wyprzedawane dobra narodowe.... np. stocznia w Gdyni.. za chwile ma być sprzedana. A nauczyciele strajkując też dobzre zrobili bo ja sobie nie wyobrażam nauczyciela w wieku 65 lat. Mało tego ze juz takiego podejścia do uczniów nie będzie miał to jeszcze wątpie czy będzie potrafił dobrze nauczyć. Jakaś kopalnia też ma zostać spzredana. No ale mam nadzieje, ze jednak nie będą sprzedawane nasze dobra bo to jedyne co mamy. a duzo tego nie jest. ;)

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Czerwiec 2008, 18:17:05 »
Rofl, tak naprawdę dla uczniów liczyło się tylko to byleby było wolne, nas nie interesuje ile zarabiają nauczyciele. Podobnie ma się z tym śmiesznym strajkiem poczty polskiej. Dla mnie mogą zapier*alać za 5 gr miesięcznie bylebym dostał paczkę, już pomijam że przychodzi taka pani, napracuje się strasznie przez 4 godziny i łaskawie wychodzi mówiąc że to na dziś koniec jej okienka. A opóźnienia w dostawach są makabryczne [tak tak ktoś zaraz powie o tym żebym kurierem wysyłał, nie ja wysyłam]. A ogółem sytuacja w Polsce?

"Za mało by żyć, za dużo by umrzeć"

Pozdrawiam

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Czerwiec 2008, 19:17:22 »
Każdy dobrze wie, jaka jest sytuacja w Polsce :P

Za małe zarobki i to wszystko :P Nie dziwię sie tym ludziom, którzyn emigrują za granice. Tak samo, ejst jednak z pracą w handlu - min. 80% sprzedawców, zarabia papier toaletowy... (500 - 800zł... LoL)... Wszyscyn praktycznie strajkują. Nauczyciele, ze za mało zarabiają, lekarze, a teraz jeszcze poczta polska! Podzielam jednak zdanie Arkhana: Co kogo w naszym wieku (12 - 16) może obchodzić to, ile kto zarabia? Ważne, żeby tyrali!

Offline Paladyn Albrecht

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:27:32 »
Polski rząd najlepiej zburzyc rozwalic wszystkich polityków i zbudowac wszystko od nowa bo w tym kraju juz nic sie nie da zrobic....

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Lipiec 2008, 15:44:25 »
Patrząc np. w kościele jacy ludzie się w nim znajdują można załamac ręce. Większość stanowią ludzie starsi no i małe dzieci. Ludzi w wieku miej więcej od 20-30 roku zycia jest mało bo wszyscy wyjeżdżają na pzrysłowiowe ogórki xD Wg jest to nie zbyt wesołe, bo te małe dzieci będą w pzryszłości wyjeżdżać do swoich rodziców ,a w kraju zostaną we większości starzy ludzie...
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2009, 12:32:56 wysłana przez Walentin »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Lipiec 2008, 13:56:34 »
Cytuj
Patrząc np. w kościele jacy ludzie się w nim znajdują można załamac ręce. Większość stanowią ludzie starsi no i małe dzieci. Ludzi w wieku miej więcej od 20-30 roku zycia jest mało bo wszystcy wyjeżdżają na pzrysłowiowe ogórki xD Wg jest to nie zbyt wesołe, bo te małe dzieci będą w pzryszłości wyjeżdżać do swoich rodziców ,a w kraju zostaną we większości starzy ludzie...

Taa... wyjeżdżają. Teraz tylko pomyśl dlaczego? Bo ten kraj nie może im zapewnić tego czego ludzie za granicą mają już od dawna. Najprostszy przykład to kierowca autobusu. Ostatnio słyszałem w radiu, że w Irlandii potrafi zarobić nawet 11 tys. A i co mnie rozbawiło to strajk nauczycieli w Szwecji gdzie ich zarobki wahają się pomiędzy 12-14 tys. O tych zarobkach słyszałem już jakiś czas temu w radyjku jeszcze rano w autobusie gdy jechałem do szkoły ;] tak więc proszę nie wydzielać śliny na mnie jak coś źle podałem ;p

Cytuj
Wszyscyn praktycznie strajkują. Nauczyciele, ze za mało zarabiają, lekarze, a teraz jeszcze poczta polska! Podzielam jednak zdanie Arkhana: Co kogo w naszym wieku (12 - 16) może obchodzić to, ile kto zarabia? Ważne, żeby tyrali!

Ano :D A tak przy okazji to nie zrozumiałe jest dla mnie strajkowanie nauczycieli. Zarabiają nie aż tak źle, mają płatne wakacje i 20 h lekcyjnych na pełen etat. To jest 4 h dziennie o.O Do tego jeśli któryś chce się bardziej nachapać to może uczyć jeszcze w innej szkole ;]
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2008, 14:15:20 wysłana przez Grison »

Canis

  • Gość
Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Lipiec 2008, 14:38:40 »
Cytuj
Ano Chichot A tak przy okazji to nie zrozumiałe jest dla mnie strajkowanie nauczycieli. Zarabiają nie aż tak źle, mają płatne wakacje i 20 h lekcyjnych na pełen etat. To jest 4 h dziennie o.O Do tego jeśli któryś chce się bardziej nachapać to może uczyć jeszcze w innej szkole ;]

Oj Grisonie grabisz sobie, grabisz.

nauczyciel zarabia na pełnym etacie 1800 - 2000 miesięcznie nie więcej, może profesorki na uczelniach więcej, zwykły nauczyciel 2 000. a lekarze 10 000 a ci chcą jeszcze więcej. Na zachodzie wypłaty nauczycieli i lekarzy są porównywalne do siebie, nie maja wielkich różnic u nas nauczyciel zarabia 5 do 6 razy mniej.

Nikt nie myśli o tym, że poza godzinami w szkole siedzi w domu by sprawdzać nasze wypociny, sprawdziany w gimnazjum i podstawówce zeszyty. Iście przyjemnie ma nauczyciel np. historii uczący 8 albo nawet 9 klas, musi do każdej lekcji z każdą klasą się przygotować, dodatkowo sprawdzać każdej klasy czyli 27 średnio osób sprawdziany, iście współczuję nauczycielowi.

A każdy spogląda na te godziny które siedzi w szkole, dobrze zerknijcie na zmarnowane popołudnia. Poza tym, edukacja wymaga rozwijania się nauczycieli, nauczyciele co jakiś czas muszą jeździć na spotkania metodyczne, kursy etc.

Grisonie, jeszcze raz takie brednie a urwę ci łeb i nasikam do szyi. Grisonie, mówisz o płatnych wakacjach, a co w innych zawodach nie można wybrać w dowolnym terminie urlopów? Jak nie jak tak, a takie urlopy również płatne są.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Lipiec 2008, 15:34:46 »
Cytuj
Oj Grisonie grabisz sobie, grabisz.

Skiknij ;]

Cytuj
a lekarze 10 000 a ci chcą jeszcze więcej.

Lekarzy to w ogóle nie komentowałem, bo z nimi to całkowita paranoja. W innych krajach lekarz jest dla ludzi, a nie ludzie dla lekarza ;]Choć nie wykluczone, że są osobnicy naprawdę zarabiający za mało.

Cytuj
Nikt nie myśli o tym, że poza godzinami w szkole siedzi w domu by sprawdzać nasze wypociny, sprawdziany w gimnazjum i podstawówce zeszyty. Iście przyjemnie ma nauczyciel np. historii uczący 8 albo nawet 9 klas, musi do każdej lekcji z każdą klasą się przygotować, dodatkowo sprawdzać każdej klasy czyli 27 średnio osób sprawdziany, iście współczuję nauczycielowi.

Nauczyciel nie musi sprawdzać zeszytów na żadnym poziomie nauki, czy to szkoła podstawowa, czy gimnazjum czy tez liceum lub technikum ;]. Tak przynajmniej mówiła pani od polskiego ;p Co do przygotowywania się to chyba przesadzasz ;] Nauczyciel zazwyczaj wie czego ma nauczyć i wystarczy mu zobaczyć co już było brane, a co nie. Podręczniki są takie same tak wiec i to co nauczyciel wykłada i w jaki sposób to robi również się nie różni od siebie. Mały, powtarzam mały problem może stanowić jedynie zorganizowanie czasu, gdyż w jednej klasie są to 4 godziny tygodniowo, a w drugiej jedna. Wtedy to nauczyciel musi wybrać jedynie najistotniejsze rzeczy, które są/powinny być dla ludzi wiedzą powszechną lub mogą sie trafić dajmy na to na maturze.

Cytuj
A każdy spogląda na te godziny które siedzi w szkole, dobrze zerknijcie na zmarnowane popołudnia. Poza tym, edukacja wymaga rozwijania się nauczycieli, nauczyciele co jakiś czas muszą jeździć na spotkania metodyczne, kursy etc.

Taaa, co jakiś czas. Jednak każdy nauczyciel w moim technikum jeździł na szkolenia w godzinach pracy po uprzednim załatwieniu przez dyrektora zastępstwa. Zaś wracał jeszcze tego samego dnia.

Cytuj
Grisonie, jeszcze raz takie brednie a urwę ci łeb i nasikam do szyi.

Tak, a ja zamknę cię w bambusowej klatce i każe okładać kijkami trzem spoconym murzynom.

Cytuj
Grisonie, mówisz o płatnych wakacjach, a co w innych zawodach nie można wybrać w dowolnym terminie urlopów? Jak nie jak tak, a takie urlopy również płatne są.

Owszem można brać płatne urlopy w innych zawodach ale to tylko 21 dni na cały rok o ile pamiętam. Za to nauczyciele mają całe wakacje, ferie, pomniejsze święta w których nie chodzi sie do szkoły oraz wszystkie soboty. A o ile któryś sobie dobrze załatwi to nawet na pilnowanie rekrutacji nie musi przychodzić.

« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2008, 15:49:42 wysłana przez Grison »

Paweł I

  • Gość
Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Listopad 2008, 08:20:31 »
Wiadomo jest że w kraju jest źle ponieważ L.Kaczyński został prezydentem i NIC NIE ROBI.Tylko słychać w wiadomościach o korupcji itd.Ale jak został premierem D.Tusk to......Naobiecywał że w kraju będzie dobrze itd ale też nic nie robi.To jak ma być w kraju dobrze jak każdy nic nie robi.Nie dziwie się czemu są strajki w kraju.

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lipiec 2016, 17:10:09 »
hmmm... Ostatnimi czasy można było zauważyć wiele nowatorskich działań. Tak jak 500+... Zabieranie kasy tym, którzy ciężko na nią zapracowali, by w zamian obdarować typowego Sebka i typową Dżesikę kasą na alkohol. Nie ma to jak trafne inwestycje rządu...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Lipiec 2016, 21:01:06 »
hmmm... Ostatnimi czasy można było zauważyć wiele nowatorskich działań. Tak jak 500+... Zabieranie kasy tym, którzy ciężko na nią zapracowali, by w zamian obdarować typowego Sebka i typową Dżesikę kasą na alkohol. Nie ma to jak trafne inwestycje rządu...
Zniesienie różnicy między państwem opiekuńczym a totalitaryzmem jest tylko kwestią czasu. <aniol>

Offline Pakle

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Czerwiec 2018, 13:19:25 »
Powiedizałbym, że nie jest tak źle.
NIewazne jakie rzady, jakie afery, cokolwiek - wzrost mamy i tak mocniejszy niz zachód unii, wiec jest super.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Czerwiec 2018, 13:19:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top