Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes
SONDA - Ktora z części GOTHICA miała najlepsza scieżke dziekową
Neroalex:
Mozecie tutaj oddac swoj glos na najlepsza sciezke dzwiekowa z jeden z 3 czesci chyba ze uwazacie ze to GOTHIC IV przebije wszystko
do kazdego glosu prosze o komentarz
Zigur:
Grałem w Gothic 1 i Gothic 2, mam soundtrack z Gothic 3 i najleprzą ścieżkę dzwiękową ma Gothic 3
Vatar:
Dla mnie najleprza sciezka dzwiękowa byla w gothic II a szczególnie w GD muzyka tam jest bardzo przystosowana do klimatu.To samo w okolicach klasztoru magów ognia.Ale najlepsza muzyka jest w porcie,tam to juz przeszli samych siebie.
Ankh-Morpork:
Muszę przyznać, iż miałem trudny orzech do zgryzienia. Zastanawiałem się nad Gothic III i Gothic I, le jednak Gothic 1 przebił wszystko . Muzyka w Kolonii Górniczej jest świetnie dopasowana, tworzy niesamowity klimat. Aczkolwiek w GIII muzyka jest o wiele lepiej utworzona, ale po 3 godzinach grania doprowadza po prostu do znudzenia.
To moje zdanie.
pzdr.-Ankh
krassus:
Jak dla mnie ścieżka dźwiękowa z GII Noc Kruka wydaje się najlepsza. Szczególnie gdy wchodzę na plażę piratów. Wtedy słychać taki nastrojowy soundtrack! Jak dla mnie mistrzostwo świata!
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej