Autor Wątek: Przesyłka  (Przeczytany 2526 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Przesyłka
« dnia: 08 Listopad 2006, 15:41:49 »
Witam, mam pytanie dotyczace przesylki ze sklepu gram.pl.Zamowilem Gothica 3 pre-order i do tej pory nie dostalem swojego egzemplarza.Czy ktorys z Was nie dostal jeszcze swojej przesylki tak jak ja? Jak myslicie jak dlugo jeszcze mi przyjdzie poczekac (w danych dotyczacych zamowienia poczka powinna juz byc 2 dni temu).Co moge zrobic w tej sytuacji?Czy to wina Cd-projektu czy poczty polskiej?Prosze o odpowiedz, pozdawiam.

Khaleb

Offline SzpakU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Przesyłka
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 15:56:47 »
Jeśli zamowiłeś przez przesyłkę pocztą i jeszcze nie przyszła to masz prawo złożyć reklamację przez zadzwonienie bądź wysłanie e-maila do cd projektu. Oni powinni to ci jakoś wynagrodzić ponieważ zamawiając w sklepie gram.pl ty zobowiązałeś się do zapłacenia za towar a oni za dostarczenie go w stanie nie naruszonym i w określonym czasie.

Forum Tawerny Gothic

Przesyłka
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2006, 15:56:47 »

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Przesyłka
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2006, 16:00:06 »
Może być że po wysłaniu zamówienia nie potwierdziłeś go. w tym celu trzeba wejść do swojego konta, swoich zamówień, przy nómerze zamówienia musi być taki podkreślony napis: POTWIERDÂŹ WYSYÂŁKÊ, no i tyle, naciskasz , potwierdfzasz, czekasz 2 dni i grasz :)

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Przesyłka
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2006, 16:10:08 »
Gdybym nie potwierdzil to bym nie mial w statusie "wyslane".A zrobilem tak jak mi radziles Szpaku i wyslalem im maila, w odpowiedzi dostalem informacje ze to nie ich wina ze sie przedluza, ze przepraszaja i zebym poczekal jeszcze 2 dni... jak mi nie dojdzie to zadzwonie i zrezygnuje...

Offline KrzyKacz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Przesyłka
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2006, 17:32:39 »
Miałem ten sam problem co Ty. Pisało maksymalnie trzy dni. No to czekam, czekam i czekam. Czwartek, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek. W końcu dostałem. Ale ile się nadenerwowałem to tylko ja wiem  

Khaleb, Ty gdzie mieszkasz? Ja (Katowice) dostałem w poniedziałek wieczorem, kumpel z Krakowa dopiero dzisiaj z rana.

Ale swoją drogą to jest granda. Zamawiamy pre-order, a grę otrzymujemy dużo po premierze. To bardziej w Media-Markt opłacało by nam się kupić w dniu premiery. Mam nadzieję, że to wina PP, a nie CDProjektu.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Przesyłka
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad 2006, 17:39:56 »
Bo w CDprojekcie sciemniaja.Ja wczoraj zamowiłem Worms:Forts Oblężenie i jak potwierdziłem t mailu pisze ze ta gre dostane 8 listopada(czyli dzisaj) a tu co nic.A zazanaczylem przesyłke kurierska.
Kiedys ten problem miałem z gra Age of Empires III

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Przesyłka
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad 2006, 17:57:42 »
Wątpię zapewne wysłali grę zaraz po zamówieniu jednak znając prace poczty polskiej nie miałbym zbyt dużych nadziei. Każdy wie, że to banda patentowanych leni przynajmniej w moim miasteczku...kiedy już paczka i tak z opóźnieniem dojdzie do poczty miejskiej trzeba czekać kilka dni aż listonosz z łaski swojej przywiezie ci ją do domu...zazwyczaj sam po nie chodzę...

Offline SzpakU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Przesyłka
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopad 2006, 20:04:19 »
Ja zamowiłem pre-order i zaznaczyłem przesyłkę kurierską. Miało przyjść drugiego listopada a nie przyszło  . Na szczęście doszło drugiego dnia czyli trzeciego listopada. Najciekawsze jest to że gdy sprawdziłem 2 listopada status przsyłki przez track&trace miałem tam napisane że

dor 03,11,06 02/11/2006 15:00:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia KTW  

Chociaż nie dzwoniłem ani nie gadałem z kurierem, ktory w ogole nie pojawił się u mnie w domu. Na szczęście doszło następnego dnia i gdy się spytałem gościa czemu nie dzień wcześniej powiedział że nie dostał nawet tej paczki w tą okolicę i nikt go o niej nie powiadomił. Prawdopodobnie zaszła jakaś pomyłka. Więc nigdy nie jesteśmy pewni czy dotrze zawsze na czas nawet wtedy gdy korzystamy z kuriera.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Przesyłka
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad 2006, 20:52:43 »
Ja mieszkam w Strzelinie (dolny slask) i wlasnie dostalem dzisiaj avizo, ALE paczki nie odbiore bo bylem dzisiaj we Wroclawiu, wstapilem do Media Markt i zobaczylem ze Gothic jest po 99zl :) zakupilem, podziekowalem CD-projektowi-przeciez mam takie prawo o ile paczka bedzie nienaruszona.Gdybym nie musial czekac tyle czasu pewnie bym tego nie zrobil, ale nie moja juz wina ze nerwy mialem zszarpane przez poczte polska( banda zlodzieji).Takze prosze o zamkniecie tematu.Pozdrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi...
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2006, 20:53:38 wysłana przez Khaleb »

Forum Tawerny Gothic

Przesyłka
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad 2006, 20:52:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything