Autor Wątek: Kogo najbardziej nielubicie w TG?  (Przeczytany 2836 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« dnia: 29 Styczeń 2008, 18:25:00 »
W tym temacie chciałbym abyście napisali kto wam najbardziej pszeszkadzał i was wkurzał.


Mnie najbardziej wkurzał "XFire" (JoWood Productions). Pisał bezsensowne posty, zakładał niepotrzebne tematy i lubił się sprzeczać. Moim zdaniem to dobrze, że został zbanowany.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:34:05 »
Ja osobiście do Xfire z ( Jowood Productions ) nie mam nic ale lubię go bronić powiem ci nie wiem dlaczego wydaje mi się fajny:D.

A co do tematu to mam jednego takiego ale hmm. nie jestem pewny co do niego więc nie mam jeszcze powodu wypisywania.

Forum Tawerny Gothic

Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:34:05 »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:48:42 »
Ja nie lubie Kejetana2 pisze posty bez sesu i robi spam... co gorsza jeszcze powtarza te same rzeczy po 3-2 razy

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:52:00 »
Niezbyt odpowiada mi ten temat ;/ Mamy pisać kogo nie lubimy?
Nie lubie np. Janka784621 i mam tu wypisywać dlaczego? Temat ten może kogoś obrazić,bo przecież nie znasz osoby którą opisujesz.Mogą Ciebie denerwować głupie tematy/posty ,ale nie wiesz nic o tym człowieku(chyba ,że znasz go z innej strony)

Nie napisze kogo nie lubię ,bo nie chcę nikogo "oceniać".

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:57:55 »
Ja osobiście od niedawna (przynajmniej w TG) przestałem lubiś Vessena.
Byłem dziś u niego, zalogowałem się na moje konto i zapomniałem się wylogować. Kiedy już wróciłem do domu, po jakimś czasie poszedłem do Nakiela. No więc siedzę u niego i dzwoni Vessen (przez Skype). Mówi:
-hahahahahah, Baki (tak mówią na mnie kumple) nie wylogowałeś się u mnie z TG to zmieniłem ci płeć na żeńską. HAHAHAHAH|HAH.
Na końcu powiedział, że to moja wina, bo się nie wylogowałem, dlatego zmienił mi dane.
A więc się wkurzyłem (BARDZO), zmieniłem z powrotem informacje o mnie, a że wiedziałem jakie ma hasło do TG szybko zmieniłem jego dane. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAH.



ZOBACZCIE SAMI  KLIK

Offline Diegomir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:59:42 »
Cytat: Orcrist
Ja osobiście od niedawna (przynajmniej w TG) przestałem lubiś Vessena.
Byłem dziś u niego, zalogowałem się na moje konto i zapomniałem się wylogować. Kiedy już wróciłem do domu, po jakimś czasie poszedłem do Nakiela. No więc siedzę u niego i dzwoni Vessen (przez Skype). Mówi:
-hahahahahah, Baki (tak mówią na mnie kumple) nie wylogowałeś się u mnie z TG to zmieniłem ci płeć na żeńską. HAHAHAHAH|HAH.
Na końcu powiedział, że to moja wina, bo się nie wylogowałem, dlatego zmienił mi dane.
A więc się wkurzyłem (BARDZO), zmieniłem z powrotem informacje o mnie, a że wiedziałem jakie ma hasło do TG szybko zmieniłem jego dane. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAH.



ZOBACZCIE SAMI  KLIK

Biedna dzicia, na dziewcynke go zrobili

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2008, 19:01:43 »
Cytat: Nataliam
Niezbyt odpowiada mi ten temat ;/ Mamy pisać kogo nie lubimy?
Nie lubie np. Janka784621 i mam tu wypisywać dlaczego? Temat ten może kogoś obrazić,bo przecież nie znasz osoby którą opisujesz.Mogą Ciebie denerwować głupie tematy/posty ,ale nie wiesz nic o tym człowieku(chyba ,że znasz go z innej strony)

Nie napisze kogo nie lubię ,bo nie chcę nikogo "oceniać".

Chodzi o to abyś oceniła kogoś po jego postach a nie po chrakterze. Masz napisać, że np. pisze głupie tematy a nie, że jest głupi.


o_0 Wybaczcie, ale przerwę wam tą dyskusję. W tym temacie normalnie szkoda posta. Chcecie powiedzieć, że kogoś nie lubicie, to powiedzcie mu to na PW. Oczywiście temat zamykam. To może być nabijacz postów, bo jasne jest, że wszyscy wymienią Kerthów, Paddich, Revagusów i Xfireów///Crisis
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2008, 19:13:33 wysłana przez Crisis »

Forum Tawerny Gothic

Kogo najbardziej nielubicie w TG?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2008, 19:01:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top