Autor Wątek: Kupić czy nie ?  (Przeczytany 3208 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemo04053

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kupić czy nie ?
« dnia: 29 Styczeń 2008, 11:00:14 »
Witam jestem nowy na forum wiec wypadało by się przedstawic nazywam się Przemek, i jestem zielony jeśli chodzi o komputery fakt grałem w gothicka 1, 2, Noc Kruka ale mój komputer juz trzeciej częsci nie pociągnoł.
Teraz nie dawno kupiułem komputer tzn tydzien temu i wzwiąsku z tym mam pytanie, czytalem na różnych forach ze gothic jest jednym wielkim bugiem i zastanawiam się czy go kupić bo moze byc tak ja go kupie i opkaza się ze nie bedzie płynnie chodził. Moje pytanie dotyczy tego jak będzie chodził gothic 3 na takiej konfiguracji.

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 4x2,4 GHZ Cztero rdzeniowy
Płyta główna: Płyta Główna GIGABYTE GA-P35-DS3L - socket 775, chipset Intel P35
Pamięć ram: 4 GB ddr2 800 mhz Patriot
Karta graficzna: Karta Graficzna 8800 GT 1024 MB DDR3
Dysk Twardy: 400 GB SATA - Samsung/Seagate/WD

Prosze wymiencie swoje opinie czy będzie hulał na maxsymalnych ustawieniach

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 15:48:01 »
Mam podobnego kompa, pójdzie ci na 100% na full płynnie, mi tylko przy teleportacji się przycina :P
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2008, 15:48:19 wysłana przez Mantos »

Forum Tawerny Gothic

Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 15:48:01 »

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2008, 16:14:35 »
kto mowi ze Gothic 3 jest bugiem i jest zly, ten jest albo glupi albo mowi tak bo nie gral bo mu nie pojdzie...^^ Gothic 3 jest wspanialy, fakt bugi są (małe) ale w zadnym wypadku nie przeszkadzaja w grze :) Kocham cala sage, niedawno kupilem Gothic 3, choc przeszedlem ją juz 2 razy (na piracie, z prostego powodu - brak kasy) i wlasnie gram 3 raz i zapewne jeszcze będę gral xxx razy w cala sage :) Pytasz czy pojdzie ci na takim sprzecie ? omg :D ja gram na Radeonie 9550 128/128, AMD Sempron 2800+, 1 GB ramu i gram z dosyc duzymi scieciami na srednich detalach (tzn tni mi się w myrtanie, wiadomo lasy, duzo roslinnosci itp. Natomiast w Nordmarze i Varancie chodzi dosyc plynnie) xD moze chcesz się zamienic ? ^^
Apropo wymagan... Jak na technike ktora PB dysponowali, nmie ma się co dziwic ze sa takie wymagania ^^ IMO nie są one az takie duże, a narzekają osoby z przestazalym sprzętem ^^ poza tym za jakis czas ma wyjsc officjalny patch optymalizujący :)

PS: dla kazdego kto mowi ze Gothic 3 jest do bani - STFU

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2008, 16:39:24 »
super komp chciałbym miec taki kazda gra ci pójdzie na full detalach i kup gothic 3 jest super ale lepszy jest gothic 2 noc kruka

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2008, 17:09:43 »
Pójdzie ci mi chodzi na Athlon 4000 + 1 GB ramu i NVidia 8500 3 DDR 256 pamięci więc u ciebie pójdzie na luzie.  Chociaż może się siekać ale nie powinien.

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2008, 17:26:07 »
ja mysle ze się wogole nie bedzie scinac na max detalkach z takim prockiem, karta i tyle RAMu :O

Offline Luke93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Styczeń 2008, 08:14:48 »
Cytat: teken_f
ja mysle ze się wogole nie bedzie scinac na max detalkach z takim prockiem, karta i tyle RAMu :O

To zle myślisz


Jeśli masz takiego kompa to kupuj gothica jest bardzo zabugowany ale przecież wyszło do niego dużo patchy ( obecnie najnowszy patch jest oznaczony numerkiem 1.52) silnik gothica jest naprawdę zbugowany nawet na twoim kompie będzie się ciąć ale tylko małe przycięcia.

Offline kuba100

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Marzec 2008, 22:13:22 »
ZDECYDOWANIE KUPUJ GOTHICA. Na twoim sprzęcie to będzie chodzić jak marzenie, o ścinaniu to chyba nie ma mowy ewentualnie mikro ścięcia. Chłopie ja kupiłem Gothica 3 a mam taki sprzęt: Procesor Athlon 1.6 Ghz, Karta garficzna nie pamiętam, ale jakaś dość dobra, 756 Ram. Gram na średnich detalach, czasami to ścinanie to mnie już naprawde dobija, ale trudno. I tak u mnie wygrywa to piękno krajobrazu i fabuła. ( a na krajobraz to czasami naprawdę długo sobie mogę popatrzeć jak mam dłuższe scięcia, he he) No więc kupuj. A jeśli chodzi o bugi no to są mniejsze czasami większe, ale nie wpływające na główny wątek gry więc spoko. No zawsze są jeszcze Patche, nie?

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marzec 2008, 14:23:07 »
ja grałem w gothica na karcie radeon 9550 i 1024 ramu i chodził dobrze. Na minimalnych detalach ale płynnie, tylko czasami gdy zjechałem z wielkiej góry to przycinało. Grałem na poczatku na piracie ale później kupiłem oryginał bo często nie wiedziałem co zrobić. Teraz mam poradnik i jestem w nim tak obeznany że szok. Bugi są małe i nie są często. Czasami są denerwujące ale jak się ma zapasowe savy to czesto później nie wyskakuja ;] Polecam i kup ;]

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Maj 2008, 19:37:22 »
Na bank ci pójdzie. Ale jeśli nie jesteś pewien i nie chcesz ryzykować ściągnij sobie demo i srawdź.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Luty 2016, 20:04:12 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kupić czy nie ?
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Luty 2016, 20:04:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top