Autor Wątek: Star Wars: The Force Unleashed  (Przeczytany 3001 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Star Wars: The Force Unleashed
« dnia: 28 Styczeń 2008, 19:14:14 »
. Po trailerach i filmikach z gry widać, że grafika będzie naprawdę na bardzo wysokim poziomie. W grze ma się pojawić wiele innowacji i połączonych technologii co jest omawiane w filmiku, który jest niżej. Gra jest oficjalnie zapowiedziana tylko na konsole, ale pojawiło się światełko w tunelu, a mianowicie po premierze gry na konsole twórcy mają się zabrać za jej PC'tową wersje chodź to nie zostało oficjalnie potwierdzone.
Naprawdę polecam obejrzenie trailera, gdyż robi naprawdę duże wrażenie. (przynajmniej na mnie)

» Trailer
» Niektóre zastosowania mocy
» Krótki gameplay oraz przedstawienie gry od strony zastosowanych technologii

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2008, 19:51:26 »
kolejne nudne cRPG osadzone w swiecie star wars te gry sa głupie tedy i bezsensu ja lubie star wars empire at war  i battlefront a pozostałe to głupie knoty

Forum Tawerny Gothic

Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2008, 19:51:26 »

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2008, 20:09:19 »
Cytat: jureus
kolejne nudne cRPG osadzone w swiecie star wars te gry sa głupie tedy i bezsensu ja lubie star wars empire at war  i battlefront a pozostałe to głupie knoty
Nie wiem skąd zaczerpnąłeś info że to cRPG, po za tym ten skrót oznacza Computer Role Playing Game, a gry mają być najpierw na konsole (o ile w ogóle wyjdzie wersja PC). Z takim potencjałem i możliwościami gry rozgrywka nie może być nudna.
Znalazłem jeszcze trochę ciekawych filmików z pod znaku making off, oraz 3 prezentacje różnych technologii zastosowanych w grze:

» Making of (part 1): The Beginning
» Making of (part 2): Force wrecking ball
» Making of (part 3)
» Euphoria Engine - prezentacja technologii
» Digital Molecular Matter - prezentacja technologii
» Endorphin - prezentacja technologii

Z filmików podanych wyżej szczególnie polecam Making of (part 2):Force wrecking ball.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2008, 20:32:59 »
Cytuj
kolejne nudne cRPG osadzone w swiecie star wars te gry sa głupie tedy i bezsensu ja lubie star wars empire at war i battlefront a pozostałe to głupie knoty

Człowieku, nie bluźnij. Chyba nie chciałeś przez to powiedzieć że "Star Wars: Knights of the Old Republic" to "głupi knot"? Ale mniejsza..

Ja również jestem zachwycony tą grą. Z trailerów i gameplayów, które oglądałem można wywnioskować, iż gracz będzie niemal czuł potęgę Mocy jaka jest mu dana. Te rzucanie szturmowcami, te walki na miecze świetlne... cudo. A poza tym to chyba pierwsza gra, w której bohater już z początku jest po Ciemnej Stronie. Mam nadzieję ze gra wyjdzie na PC.

Tak więc... Niech Moc dobrze wam służy...

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:36:42 »
Gra wyszła tylko na konsole więc na szczęście w nią pograłem na PS2, a do tego jestem fanem Star Wars i innych tej serii gier. Gra jest naprawdę super, gra się uczniem Dartha Vadera i wykonuje się dla niego różne zlecenia, i to nie proste, większość polega na tym żeby pokonać ostatnich Jedi w galaktyce jednak potem gra się rozkręca gdzie Vader nas zdradza i przechodzimy na stronę Rebelii i potem jest ostateczna walka z naszym byłym mistrzem oraz Imperatorem Palpatinem. Gra naprawdę udana i oceniam ją na 9/10.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Star Wars: The Force Unleashed
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:36:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top