Autor Wątek: Testy i Doświadczenia graczy.  (Przeczytany 3366 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rafalpat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« dnia: 28 Styczeń 2008, 14:19:41 »
W tym temacie proszę o zamieszczanie swoich testów i doświadczeń. Chodzi o to by dawać takie rzeczy jakich normalnie w grze nie robimy.

Ja osobiście w 5 rozdziale wszedłem do klasztoru jako paladyn i zacząłem zabijać wszystkich których się dało. I wyszło z tego, że da się zabić WSZYSTKICH poza 5 osobami:
-Jargen-niezniszczalny
-Parlna-niezniszczalny
-Talaman-niezniszczalny
-Milten-niezniszczalny
-Pyrokar-niezniszczalny
Resztę da się zabić.

Zdziwienia:
-Dwóch z najwyższej rady kolo Pyrokara da się zabić.
-Parlan zażądał po tym wszystkim tylko 150 sztuk zł.

Proszę opinie i o wasze testy

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2008, 14:26:50 »
ja kiedyś wszystkich w mieście wybiłem i dowiedziałem się że paru gości jest nie śmiertelnych np. strażnicy okrętu, andre, hagen , farim to rybak i paru palladynów ,mag vartas

Forum Tawerny Gothic

Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2008, 14:26:50 »

Offline MsrLysy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2008, 14:47:05 »
w Gothic 1 , gdy jesteś juz na etapie poszukiwan kamieni ogniskujacych jeden z magow saturasa po pobiciu ma w eq lacznie z 3-4k miksturek;]

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2008, 15:08:29 »
Jeśli kogoś pobijesz a on zagrozi Ci że Lord Hagen o wszystkim się dowie to wystarczy go zaatakować raz jeszcze i zabić. Już się nikomu nie poskarży. Aha... trzeba pamiętać żeby nikt nas nie widział bo zapłacimy za morderstwo!

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Styczeń 2008, 15:25:17 »
Moje najlepsze doświadczenie z Gothica było jak wróciłem ze ÂŚwiątyni ÂŚniącego ze 20 zwojami z przywołaniem szkieletów no i wzywam swoją armię i na Nowy Obóz atak super to wyglądało jak 48 szkieletów walczyło z najemnikami ( bo szkodnicy zwiewali), bitwa super magowie z góry piorunami ognistymi strzelali a najemnicy walczyli na dole :) świetny widok. Jednak Milten był nieśmiertelny no i musiałem w niego wejśc i mu ustawienia zmienić. NO a w G2NK najazd na khorinis to już nawyk .
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2008, 15:47:44 wysłana przez Rahtar »

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Styczeń 2008, 21:28:16 »
Ja gram w Gothic'a 2 już nie pierwszy raz i dopiero teraz odkryłem, że czar paladynów pt. "Wygnanie Zła"(czy "Szkodzenie Złu" itp.) potrafi zrobić Orka dobrym i łagodnym jak baranek. Poprostu gdy zobaczysz orka (najlepiej Elite, bo wojownik po jednym strzale ginie   ) strzel tym w niego, poczekaj aż go trafi podejdź i go zabij, a on będzie stał jak wryty i spokojnym wzrokiem z małym uśmiechem i poczuciem ulgi obserwował jak go zabijasz   (uwaga, do dłuższym czasie ork się opamięta).

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Styczeń 2008, 21:57:14 »
Ja jak mi się nudziło to wybiłem (chyba) cały Nordmar, zostawiłem tylko tych niezniszczalnych. Następnie pozbierałem wszystko co w sobie mieli i wszystko co było w skrzyniach i innych takich. Wyobrarzacie sobie ile zmarnowałem czasu i jak miałem zapełniony plecak.

Offline rafalpat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Styczeń 2008, 11:03:12 »
Dobrze, że plecaki w gothicu mogą dźwigać ile wlezie  Jak mi się bedzie chcialo to wybije wszystkich zniszczalnych

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2008, 12:26:09 »
W jedynce można sobie było łatwo grę ułatwić przyzywając np dwa demony. Demony w dwójce są jeszcze potężniejsze (demon ma szanse w walce ze smokiem), ale nie próbujcie przyzywać dwóch na raz, bo zaczną walczyć między sobą. To samo z golemami.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Luty 2008, 00:15:19 »
Ja żeby mieć więcej exp przed 5 rozdiałem zabiłem wszystkich w Khorinis w Klarztorze w na farmie onara po prostu wszystkich w grze tak samo w górniczej dolinie nie zabiłem tylko tych którzy ze mną płyneli no i tych co są niesmiertelni      

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Marzec 2008, 18:25:25 »
Może to nie jest doswiadczenie ale postanowiłem jednak to napisac
Na farmie Onara kare za zbrodnie płacisz Lee, w miescie Lordowi Andre, a w klasztorze Parlanowi. Z pobicie płacisz chyba 50 sztuk złota, za morderstwo 500 sztuk złota, a za kradzież 50 sztuk złota. Jeżeli podałem złe sumy to proszę o wybaczenie ale pamięć ludzka jest zawodna

Forum Tawerny Gothic

Testy i Doświadczenia graczy.
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Marzec 2008, 18:25:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top