Autor Wątek: S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl  (Przeczytany 2008 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl
« dnia: 26 Styczeń 2008, 22:14:31 »
Gra opowiada o eksploratorach zony zwanych STALKERAMI. Gra rozpoczyna się od bardzo dobrego intro w którym w samochód transportowy(taki rosyjski z paką na tyle)prowadzony przez głównego bohatera trafia piorun, odnajduje nas pewien Stalker i zaciąga nas do Sidorovicha(pierwszy handlarz). Sidorovich nazywa nas "naznaczonym" ponieważ na ramieniu mamy wytatuowany napis "STALKER". Kiedy sięga po nasze pda jest na nim napisane zadanie "Kill Strelok"(ew. Striełok- po rosyjsku znaczy tyle co strzelec). I tym zabiciem Striełoka zajmiemy się przez całą grę. W grze występują anomalie oraz przeróżne mutanty. Twórcy gry wymyślili bardzo ciekawy system sprawdzania anomalii, rzucanie śrubką.
Gra przeróżnie wygląda w różnych rozdzielczościach, na 800-640 wygląda paskudnie natomiast na 1024-840 prezentuje się dosyć dobrze ale aby gra działała na najwyższych detalach potrzebna jest dosyć mocna machina.
 Grę oceniam na 13,5/15.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2008, 14:27:03 »
Grałem i powiem jedno że mnie wciągnęła ale tylko do pewnego etapu. Potem gra przestała mnie zachwycać... Szczerze mówiąc po dłuższej rozgrywce ta gra zaczęła mnie nudzić... szkoda bo gra wydawała mi się na początku rewelacją a potem moje emocje znacznie się ochłodziły!

Forum Tawerny Gothic

S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2008, 14:27:03 »

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2008, 11:43:24 »
Cytuj
S.T.A.L.K.E.R rozgrywa się na terytorium podobnym do polskiego
Gdzie ty żyjesz człowieku?Anomalie i najgorsze miejsce Jantar... dobrze że polska nie jest taka.
Ale to nie jest taka zwykła strzelanka, nie jest to strzelanka w którą będą grały te otyłe hamburgery z wypranymi mózgami zza oceanu, jest duży wybór broni i pancerzy, frakcje. Gra ma ten klimat.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2008, 12:24:27 »
Cytuj
Gdzie ty żyjesz człowieku?Anomalie i najgorsze miejsce Jantar... dobrze że polska nie jest taka.
Nie zrozumiałeś go. Chodzi mu o to, że klimaty i elementy wystroju są podobne jak w Polsce (np. te blokowiska w Prypeciu, fabryki itd.). Nie miał on na myśli wszystkiego tego gówna powstałego z wybuchu w czarnobylskiej elektrowni.

A co do mnie, to tak, zakupiłem tę grę jeszcze przed premierą (podobnie jak Wiedźmina) i nie żałuję. S.T.A.L.K.E.R. naprawdę ma w sobie to coś, co przyciąga do niego na wiele godzin i jest się ciekawym dalszych wypadków. Dodatkowo ten świat żyje i nigdy nie wiesz, na co możesz za chwilę trafić. Ja np. prawie na samym początku gry znalazłem dwa trupy, które były w posiadaniu... Obokanów. o_O Dlatego to sprawia, że gra ta nie trafi na półkę po jednokrotnym jej przejściu. Ponad to wszystko istnieje w chwili obecnej dziesiątki modów urozmaicających rozgrywkę, przez c staję się jeszcze przyjemniejsza.
Grę polecam i na pewno wrócę do niej jeszcze kilkakrotnie.

Forum Tawerny Gothic

S.T.A.L.K.E.R.-Shadow of Chernobyl
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2008, 12:24:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything