Autor Wątek: Dwa miecze  (Przeczytany 2176 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Nameless_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Dwa miecze
« dnia: 07 Listopad 2006, 21:28:04 »
Witam,
Czy ktoś z was wie w jakim miejscu można nauczyć się walki podwójnymi mieczami... zawsze myślałem, że u Asasynów, ale gdy dzisiaj dotarłem poraz pierwszy do Mora Sul jedynym nauczycielem walki, którego na szybko znalazłem, jest (Cor) Angar, który niestety walki dwuręcznej nie uczy.
W takim razie gdzie mogę się jej nauczyć... uczą tego jacyś bosowie asasynów (czyt. na przykład ktoś z otoczenia Gonzalesa w Mora Sul) do których aby otrzymać dostęp trza mieć określoną reputację, może uczą tego ludzie Zurbena w jego twierdzy na skrajnym południu Verantu ? Czy może musze się jednak wybrać na północ... a może ta opcja jest dostępna dopiero od któregoś momentu gry ?

Winfrid

  • Gość
Dwa miecze
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2006, 23:01:21 »
W Ben Arai bez łaski koleś uczy Cię pierwszego poziomu walki dwom mieczami. Ten, który pilnuje wejścia do kopalni. Co do mistrzostwa, wydaje mi się, że trzeba pójść do stolicy Ishtar. Zła wiadomość. Trzeba mieć 75% reputacji u assasynów. A jak na razie udało mi się wykonać TYLKO jednego quest za 10 reputacji ;/ a już trochę po pustyni biegam... Szkoda, bo ja też marzę o mistrzostwie we władaniu dwoma mieczami

Forum Tawerny Gothic

Dwa miecze
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2006, 23:01:21 »

Offline _Nameless_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Dwa miecze
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2006, 08:20:15 »
Chodzi ci O Ben Erai?
Który strażnik... bo ten pilnujący wejścia (nie pozwala wejśc bez 75% rep.) Navaras czy tak nie uczy... chyba ze dopiero po osiagnieciu tych 75%...

Offline Yennefer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Dwa miecze
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2006, 10:41:21 »
W Ben Erai jest straznik, ktory uczy Cie walki, lecz udalo mi sie od niego nauczyc tylko po wykonaniu wszystkich misji tam.

Co do mistrzostwa to raczej tylko w ich stolicy bedzie mozna sie nauczyc jesli sie ma duza reputacje.

Niestety ciezko sie u nich zdobywa pkt. reputacji.

Offline _Nameless_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Dwa miecze
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2006, 23:21:05 »
Dobra, już sobie poradziłem, dla wszystkich z podobnym pytaniem

Nauczycielem jest Navaras z Ben Erai... stoi on przed wejściem na wzmiesienie gdzie znajduje się tamtejsza kopalnia złota (przepusci nas po osiągnieciu 75% reputacji w mieście) gdy z nim pogadamy powinnien nam dać zadanie "Praca dla Sancho"... czy coś wtym rodzaju. Nauczać nas będzie chciał dopiero po wypełnieniu jednego zadania z osady... jak na przykład wypełniłem te od Vasco, w którym prosi nas o zabicie pełzaczy.



Skoro wszystko się wyjaśniło, to temat zamykam. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2006, 13:19:26 wysłana przez Reinmar »

Forum Tawerny Gothic

Dwa miecze
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2006, 23:21:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything